Doğuma Hazırlık Bio-ritiminizle bebeğinizin cinsiyetini önceden hesaplayın

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sanırım bu yöntemle hesaplamaların çoğu tutmuş. Benim için cinsiyetinin ne olduğu önemli değil. Allah sağlıklı sıhhatli aklı başında versin yeter. Tabi hepimizin bebişleri için geçerli bu dileğim. Ama yine de merak ediyorum sanki ne olduğunu bilsem daha mutlu acakmşım gibi geliyor. Doktorumda çok prensipli görsede 4 önce söylemiyor :KK43:

Sanırım bu yöntemle hesaplamaların çoğu tutmuş. Benim için cinsiyetinin ne olduğu önemli değil. Allah sağlıklı sıhhatli aklı başında versin yeter. Tabi hepimizin bebişleri için geçerli bu dileğim. Ama yine de merak ediyorum sanki ne olduğunu bilsem daha mutlu acakmşım gibi geliyor. Doktorumda çok prensipli görsede 4 önce söylemiyor :KK43:

tam kız günlerinmiş.belli olunca yazarmısın:KK53:

Çookk teşekkür ederim :):):) Sanırım 3 hafta sonra belli olur. Mutlaka yazarım..

Ayy heyecanlandım... Bari kızım diye seveyim :))))

süperanne son adet tarihin ne zamandı yumurtlama tarihine göre bakalım 1 şubaata 11 şubata kadar kız günlerin
son adet tarihini ve kaç günde bir adwet olduğunu yazarsan daha iyi bakarım

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza ben baktım ama yorumlayamadım banada bakar mısınız?
02.02.1982 benim 01.01.1975 eşimin doğum tarihlerimiz.28 günde bir adet görüyorum son adet 16 ocak 2011...
şimdiden teşekkürler...

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza ben baktım ama yorumlayamadım banada bakar mısınız?
02.02.1982 benim 01.01.1975 eşimin doğum tarihlerimiz.28 günde bir adet görüyorum son adet 16 ocak 2011...
şimdiden teşekkürler...

canım tahmini yumurtlama günlerin 26 - 27 - 28 - 29 - 30 ocak bu günlerde bioritmin 29 ocağa kadar erkek günlerinde 30 ocakta kıza geçiyor eğer erkek bebek istiyorsan yumurtlamanı takip edip yumurtanın çatladığı gün ilişki olursa erkek olma şansı yükselir tabii Rabbimin izniyle

Son düzenleme:
ben araniza yeni geldim bio ritimle bana yardimci olurmusunuz bir kizim var birde oglum olsun istiyorum esimin dogum tarihi 15.11.1974 benimki 23.04.1984 son sat 20ocak subat ve mart ayi icin yazarmisinz saat 11 lütfen yardimci olun:KK3:

ben araniza yeni geldim bio ritimle bana yardimci olurmusunuz bir kizim var birde oglum olsun istiyorum esimin dogum tarihi 15.11.1974 benimki 23.04.1984 son sat 20ocak subat ve mart ayi icin yazarmisinz saat 11 lütfen yardimci olun:KK3:

tuam sana özel mesaj ile gönderdim tarihleri

tuam ana özelden yazdım tarihleri

cook tesekkür ederim denemek istiyorum yumurtlama günümle denk geliyor sizce deniyimmi kararsizim:KK54:

canım tahmini yumurtlama günlerin 26 - 27 - 28 - 29 - 30 ocak bu günlerde bioritmin 29 ocağa kadar erkek günlerinde 30 ocakta kıza geçiyor eğer erkek bebek istiyorsan yumurtlamanı takip edip yumurtanın çatladığı gün ilişki olursa erkek olma şansı yükselir tabii Rabbimin izniyle

tşkkr ederim.inş. tutturabilirim :KK17: bi oğlum var inş. rabbim bide kız verir...

cook tesekkür ederim denemek istiyorum yumurtlama günümle denk geliyor sizce deniyimmi kararsizim:KK54:

canım eğer yumurtlama gününden eminsen yumurtan çatladığında yada çatlayacağını hissettiğin gün dene bol su iç deneyeceğin güne kadar saka su çok faydalı phı çok yüksek alkali bir su ondan iç bol bol

deniyecem allahin izniyle ama dedigin o suyu ben burada bulumam sanirim almanya da kaliyorum hayirlisi tekrar sagol.

deniyecem allahin izniyle ama dedigin o suyu ben burada bulumam sanirim almanya da kaliyorum hayirlisi tekrar sagol.

saka yı bulmak zor olabilir ama alacağın suyun PH miktarı 7'den büyükse alkalidir. bulabilirsin değişik markalar da var

selam lütfenn banada bakar misin?
benim dogum gunum 02.02.1986
esimin 22.07.1984
SAT15 aralik. gebe kaldgm gun 29 aralik izmir
tesekkurler simdiden çok merak ettimm

selamlar
lutfen banada bakarmisiniz
dogum tarihim;04.03.1979
esimin dogum tarihi;27.02.1978
sat 30.12.2010
gebe kalma tarihi;11.01.2011
yer tiflis gurcistan
adet dongusu 27 yada 28 gun
simdiden tesekkurler..

selam lütfenn banada bakar misin?
benim dogum gunum 02.02.1986
esimin 22.07.1984
SAT15 aralik. gebe kaldgm gun 29 aralik izmir
tesekkurler simdiden çok merak ettimm

canım erkek gününde hamile kalmışsın kesinleşince cinsiyeti yazarmısın

selamlar
lutfen banada bakarmisiniz
dogum tarihim;04.03.1979
esimin dogum tarihi;27.02.1978
sat 30.12.2010
gebe kalma tarihi;11.01.2011
yer tiflis gurcistan
adet dongusu 27 yada 28 gun
simdiden tesekkurler..

canım kız gününde hamiş kalmışsın

Allah gönlünüzdekileri versin kızlar inşaAllah hayırlı evlat olurlar

Selam kızlar bende mart ayı erkek olasılığı yüksek günleri ögrenmek istiyorum:)
Okuduguma göre baya iyi bu yöntem..yanılan var mı?

Mart ayı için benim doğum : 01.08.1980
eşimin doğum: 01.08.1976
yer: gürcistan /tiflis..

şimdiden çok teşekkürlerrrr:KK58:

X