Doğuma Hazırlık Bio-ritiminizle bebeğinizin cinsiyetini önceden hesaplayın

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
selam kızlar bende mart ayı erkek olasılığı yüksek günleri ögrenmek istiyorum:)
okuduguma göre baya iyi bu yöntem..yanılan var mı?

Mart ayı için benim doğum : 01.08.1980
eşimin doğum: 01.08.1976
yer: Gürcistan /tiflis..

şimdiden çok teşekkürlerrrr:KK58:

14 mart ve 21 mart arasındaki günler erkek günlerin 21 martla 25 mart arası erkeğe yatkın günler

ezel ben 17 11 1975 dogumluyum bu takvıme baktım da bı tek onumuzdekı october nowenber:KK60::KK60: ayında musaıt oluyom dogrumu anlamısımmmmmm:86::86:

slm baktım ama hiçç bır sey anlamadım yorumlama nasıl onu da anlamadım

bı bakarmısın cnm banada

benım 16/02/1984
eşim 12/10/1977
son adet 22 ocak
istanbul

Arkadaşlar bio-ritim denilen şey fiziksel,duygusal,entellektüel(akıl) enerjilerinizi içeriyor.

Biorhythm Chart Form

BU linki iki defa açıyosunuz ,birine kendi doğum tarihinizi(doğru olmak zorunda,yaklaşık doğum tarihi olmaz),diğerine eşinizinkini girin.

Alt boşluğa Hamile kaldığınız (geçmişe dönük bakmak için) yada planladığınız tarihi girin.

En alta bulunduğunuz zaman dilimini mutlaka doğru girin.Google a yazdığızda zaten hemen çıkıyor.

sonra tıladığınızda enerji grafiğiniz çıkacak.....şimdi bu grafiği nasıl yorumlayacağız:

*Kız = + Duygusal çizgi (+ yatay eksenin üstünde demek) ve - Fizksel çizgi (- yatay eksenin altında demek)

*Kıza yatkın = Hem duygusal hem fizksel enerji çizgisinin yatay eksenin altıda olması demek

* Erkek = + Fiziksel ve - Duygusal

*Erkeğe Yatkın=Hem Fiziksel hemDuygusal çizginin ytay eksenin üstünde olması demektir.

* Nötr= Fiziksel ve Duygusal çizginin kesiştiği günler nötr sayılıyor....

*En ideali hem erkek hem kadın için ikisininde erkek gününde ,kız bebek içinde ikisininde kız gününde olmasıdır.

Grafiğinizde ayın halleride çıkıyor.
ERKEK BEBEK için dolunaya yakın günler,ayın son çeyreğinden sonra
KIZ EBEK için yeni ay girdikten sonraki günler ionlardan dolayı şansımızı arttırır.
arkadasim ya ben bunu denedim ama yapamadim
zahmet olmazsa bi bakiversen
benim dogum tarihim 05 01 1979
esimin 12 09 1979
sat 16 01 2011
hamile kaldigim gun 30u 31e baglayan gece saat 1de
bekliyorum:KK5:

:KK16:evet arkadaşlar ben cts günü öğrendim kızmız olacakmış :):):)):) Zaten bioritm ve kesedeki konuma görede kız çıkmıştı. Tekrar teşekkürler.....:KK9:

Evt ilk daha önce düşük vs. yoktu çok şükür. İnş sağlıcakla da doğar. Darisi isteyen herkesin başına...

benim dogum tarihim 23.04.1984 esimin 15.11.1974 aralik20 ocak20 subat 21 iliski günü 06.03.2011 saat 24.00 tek iliski biotrm ve cinsiyet hakkinda erkek cocuk icin lütfen yardimci olun:KK74:

ben bu şeyi anlamadım.banada söylermisiniz acaba benim doğum tarihim 08.03.1985 eşimin doğum tarihi ise 23.04.1984 hamile kaldığım ay çok emin değilim ama 9 mart 2011 şimdiden teşekkürler

banada bi sey dermisiniz ya bende bebgimin cinsiyetini cok merak ediyorum 18 haftalik hamileyim tam olarak ögrenemedim dahaa :KK43: benim dogum tarihim16.05.1987 esiminki 27.11.1986 hamile kaldigim gün 5.01.2011 bu gün transferim yapildi ben almanyada yasiyorum ve almanyada yacvp veririseniz cok memenun olurum tesekkürlerptirdim tüp bebegi

utkum acaba 2 ocakta yumurtan mı çatladı yoksa yumurtamı oluştu eğer yeni yumurta oluştu ve daha sonra çatladıysa kız olma ihtimali yüksek

_eZel_ banada yardımcı olurmusun benim d tarihim 05 agustos 1983 adet tarihim son adet tarihim 22 01 2011
eşimin d tarihi 10 şubat 2011 ama ben şubatta doktora gitmiştim hamile degilsin demişti ama şubatta hasta olmayınca hamile oldumu ögrendim şubat ondan sonra ovulasyon oluyor sanırsam
cevap yazarsanız cok sevinirim

:KK17:benim doğum tarihim 4 mart 1984 eşimin 1 haziran 1984 ilişki günlerimiz 11 12 13 mayıs son adet günüm 6 mayıs banada yardımcı olurmusunuz

lütfen banad bakarmısınız neolurrrrr.
benım doğum t.8kasım 1982
eşimin doğum t.27 şubat 1983
ağustos eylül gibi düşünüyoruz kısmetse kız için lütfeen

Son düzenleme:
benim dogum tarihim 11/08/1983
esimin d 14/01/1982
agustosa dusunuyoruz ins
bakarsaniz cok sevinirim baska hangi aylarda erkek olma ihtimali buyuk
benim iki kizim var oglum olsun isterim
tesekkurler

buarada yer antalya cvp yook büyük ihtimalle ama yınede şansımı denemek istedim :2:

X