Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Teşekkür ederim RABBİM sizlere bu mutluluğu nasip etsin inşaALLAH 🤲🏻🥰 iğneden sonra 13.günüm ondan önceki 11.gün testim negatifti belirti olarak şunları yaşadım normalde reglime bir hafta kala göğüslerim şişer ve ağrırdı kasıklarım da aynı şekilde fakat bu sefer hiç bir regl belirtisi yaşamadım normal midir bilmem ama bir haftadır da sabah akşam bulantım var normalde gebeliğin ilk haftalarında olmaz diye biliyorum ama hala da devam eden mide bulantım var onun dışında bir belirti yaşamadım 🤷‍♀️
Sonucun çıktı mı🙏🏻

Bugün testlerim gelecek b
Hakkında hayırlısı olsun canım malesef benimde negatif bugün 11. Günüm zaten umudumda yoktu çünkü sadece bir defa değerlendirebildik benim femeram var evde ben bu ay kendim yine femera deniycem iğne olmadan rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah
bende ovülasyon testi sipariş vermiştim bugün elimde olur . İlk ay (Mart) yumurtlamayı çatlamayı falan gördüm hep . Nisan ayında ilaç+igneye başladım sonuç regliyim.😀 bende diyorum bu ay kendim yapayım ovülasyonumu evde ama eşim git diyor doktora bilemedim

Bugün testlerim gelecek b

bende ovülasyon testi sipariş vermiştim bugün elimde olur . İlk ay (Mart) yumurtlamayı çatlamayı falan gördüm hep . Nisan ayında ilaç+igneye başladım sonuç regliyim.😀 bende diyorum bu ay kendim yapayım ovülasyonumu evde ama eşim git diyor doktora bilemedim
Canım ben 6 aydır deniyorum ovulasyon ama sonuç hep hüsran yorucu süreç yıpratıcı süreç gerçekten muciye okadar ihtiyacım var ki

Canım ben 6 aydır deniyorum ovulasyon ama sonuç hep hüsran yorucu süreç yıpratıcı süreç gerçekten muciye okadar ihtiyacım var ki
Gerçekten öyleymiş . Bende hemen hemen bu 3. Ayım olucak istiyoruz . İlk gebeligim kendiliğinden olmuştu 8. Ayımda . 2. İçin şimdi gerçekten ömrümden ömür gidiyor Allahım nasip etsin hepimize inşAllah 🤲

Kızlar bu ay femara kullandım günleri değerlendirdim. Şuan adete 8 gün var dün gece sok kasığımda kramp tarzı ağrı oldu uykumdan uyandım. Acaba ilacın etkisi mi yoksa yerleşme ağrısı gibi bişey olabilirmi?

Canım iğne vve ilaç ilaç gebelik belirtisiyle adet belirtiyle birebir sonuç veriyor ama iyiye yor inşallah gebelik belirtisidir kaçıncı günü bugün iğnenin
Kızlar bu ay femara kullandım günleri değerlendirdim. Şuan adete 8 gün var dün gece sok kasığımda kramp tarzı ağrı oldu uykumdan uyandım. Acaba ilacın etkisi mi yoksa yerleşme ağrısı gibi bişey olabilirmi?

Hiç canını sıkma erkenden fark ettiğimiz için böyle olduğunu düşünüyorum bende yarın vereceğim tekrar güzel olacak inşallah 🙏🏻
Evet bende öyle düşünüyorum inşaALLAH yükselir doktor yarın tekrar kan vermemi istedi bakalım çok erken olduğu için değer böyle çıktı

Gerçekten öyleymiş . Bende hemen hemen bu 3. Ayım olucak istiyoruz . İlk gebeligim kendiliğinden olmuştu 8. Ayımda . 2. İçin şimdi gerçekten ömrümden ömür gidiyor Allahım nasip etsin hepimize inşAllah 🤲
Benim hikayem çok karışık çok uzun canım sayfa yetmez anlatmaya 4 yıldır iki defa tüp bebek ne dersin çatlatma tedavileri mi dersin aşılama mı dersin ne bileyim yani bitmez çok tedavi gördüm hacı mi dersin hocanı dersin ebemi dersin ne duyduysam onu yaptım sonra bu tüm tedaviler sonrası bıraktıktan sonra tabii bir tanesi ilk olarak tüp bebekte kimyasal gebeliğim oldu ondan sonrasında iki tane doğal yoldan gebeliğim oldu biri yine kimyasal olduğu ikincisi 3 aylıkken 3,5 aylıkken karnımda kalbi durduğu için kürtaj oldum Şubat ayında şu an yine hala beklemedeyim yani oluyor mu çocuğum olmuyor mu olacak mı olmayacak mı olsa bile gebeliğim yani sağlıklı bir şekilde kucağıma alabilecek miyim bebeğimi İnan bilmiyorum yani o kadar zor ve o kadar yorucu bir süreç ki gerçekten bunlar sadece dediğim gibi kısaltılmış hali anlatmaya yetmez yani tabii bu üç buçuk aylık kalbi duran bebeğim karnımdayken o üç buçuk ay içerisinde aman düşmesin diye aman kalbi durmasın diye aman sağlıklı olsun diye 99 tane iğne vuruldum 3 ay içerisinde farklı farklı ilaçlar yatarak geçirdim sağlıklı beslendim çok dikkat ettim her şeye rağmen yine de olmadı yani beni bıraktı gitti hayırlısı olsun canım ne yapalım bu da bizim yani imtihanımızmış

X