Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

Merhabalar iğneden sonra önce negatif mi görüyoruz hep sonra mı pozitife dönüyor? Benim bugün 9. Gün doldu yarın 10. Günüm cuma günü erken gebelik yapmayı planlıyordum
İğneden sonra genelde iğnenin etkisinden dolayı ilk 10 gün pozitif görünüyor daha sonra iğne etkisi vücuttan atılıp test negatife dönüyor negatifi gördükten sonraki günlerde eğer test tekrar pozitif olursa gebeliktir

İğneden sonra genelde iğnenin etkisinden dolayı ilk 10 gün pozitif görünüyor daha sonra iğne etkisi vücuttan atılıp test negatife dönüyor negatifi gördükten sonraki günlerde eğer test tekrar pozitif olursa gebeliktir
Anladım çok teşekkür ederim sağolun 🙏

Anladım çok teşekkür ederim sağolun 🙏
Rica ederim 🌸 yarın test yapabilirsiniz dediğim gibi pozitif olursa gün aşırı takip edin negatif olduğu gibi sonra ki testler pozitif olursa inşaALLAH ki olur 🤲🏻 o zaman hamilelik olarak kabul edersiniz ben 10. Gün silik çıkmıştı sonra negatife döndü 13. Gün yaptığım testim pozitif oldu

Rica ederim 🌸 yarın test yapabilirsiniz dediğim gibi pozitif olursa gün aşırı takip edin negatif olduğu gibi sonra ki testler pozitif olursa inşaALLAH ki olur 🤲🏻 o zaman hamilelik olarak kabul edersiniz ben 10. Gün silik çıkmıştı sonra negatife döndü 13. Gün yaptığım testim pozitif oldu
Evde bi tane kaldı sanıyodum taa ekim ayında almıştım, kalmamış 🙈😅 az önce netten aldım cumartesiye teslim edilecekmiş. O günde 12. Gün yapıyo. Ama sabah ilk idrara yetişmez genelde bana akşamüstü geliyor kargolar 😅 o yüzden pazar günü sabah ilk idrarla yaparım 13. Gün yapmış olur adetime de 3 gün kalmış oluyo varsa çıkar, negatifse öyle kalır kısmet 😌😌

Benim de 11. Günden itibaren 14. Güne kadar giderek kızardı testim
Evde kalmamış testi az önce aldım cumartesiye gelcekmiş. İlk idrara yetişmez de ertesi güne yaparım iğne günü hariç 13. Gün oluyo ben sayarken iğne gününü saymıyorum bilmiyorum doğru mu yanlış mı burda birisinde öyle okumuştum.

Evde kalmamış testi az önce aldım cumartesiye gelcekmiş. İlk idrara yetişmez de ertesi güne yaparım iğne günü hariç 13. Gün oluyo ben sayarken iğne gününü saymıyorum bilmiyorum doğru mu yanlış mı burda birisinde öyle okumuştum.
İğne gününü bende hiç saymamıştım. 13. Gün muhtemelen az çok ne olduğu ortaya çıkar bize de haber verirsin 🙏🏻

Evde bi tane kaldı sanıyodum taa ekim ayında almıştım, kalmamış 🙈😅 az önce netten aldım cumartesiye teslim edilecekmiş. O günde 12. Gün yapıyo. Ama sabah ilk idrara yetişmez genelde bana akşamüstü geliyor kargolar 😅 o yüzden pazar günü sabah ilk idrarla yaparım 13. Gün yapmış olur adetime de 3 gün kalmış oluyo varsa çıkar, negatifse öyle kalır kısmet 😌😌
Öyleyse çok iyi 13. Ya da 14.gün yapmanız daha sağlıklı olur o günlerde pozitif olursa bir ya da iki gün sonra ilk idrarla tekrarla koyulaşma olursa tamamdır 😊

merhabalar yaklaşık 3 aydır Klomen letu ve duphaston kullanıyorum bu ay reglim 9 gün geçikti test yapıyorum negatif sonuç veriyor duphaston kullanıp adet görmemek neden ? Kist olmuş olsa bile duphaston sonrası adet olmam gerekmiyor mu ?

Merhaba kızlar bende bugünden itibaren fermera kullanmaya başladım ayni zamanda insilulin direnci yüksek olduğu icin şeker ilacı kullanacağım insan buraya bakıp yanlız olmadığını görünce seviniyor sizle ilerlemek iyi gelecek pcos var bende 4 yıldır evliyim kiloda var tabiki bir diyetisyenle 2 haftalık pcos beslenmesi grubunda katıldım kendimi iyi hissettirdi tavsiyede ederim benim gibi olanlara 😊

Canım
Arkadaşlar benim bugün 14.gunum iğnenin vurulduğu gün ile birlikte . Erken Gebelik testi yaptım. Çok silik çizgi çıktı. Fakat dün akşam başka bir markanın testini yapmıştım o daha belirgindi. Acaba iğne etkismidir
Büyük ihtimalle hamilesin gözün aydın 14. Güne etkisi kalmaz iğnenin bence kan vermelisin

Umarım negatif çıkar eğer öyle olursa takip edersin pozitif çıkarsa gebelik olarak kabul edilir ama iğneden sonra 13 günden önce çıkmaz bence çünkü 10 11 gün negatife dönüyor daha sonra yavaş yavaş pozitif çıkıyor
Benım 8-9 da hep nego çıkardı bidaha da donmezdı bugün denıcem bakalım

Merhaba kızlar bende bugünden itibaren fermera kullanmaya başladım ayni zamanda insilulin direnci yüksek olduğu icin şeker ilacı kullanacağım insan buraya bakıp yanlız olmadığını görünce seviniyor sizle ilerlemek iyi gelecek pcos var bende 4 yıldır evliyim kiloda var tabiki bir diyetisyenle 2 haftalık pcos beslenmesi grubunda katıldım kendimi iyi hissettirdi tavsiyede ederim benim gibi olanlara 😊
Bende de insülin direnci var kılo var adet düzensizliği pko 6 senedır evlıyım bende bı oğlum var ıkıncı icon tedaviye başladık bugün iğne dahıl 9. Günüm insülin ıcın matofın kullanıyorm ben sen

X