Burhan'ın Çeyiz Topiği

Yok ya aldım bitti. Bu yeter bana:)
Ben ilk tabak takımı alırken 12 kişilik kare model aldım hevesle. Sonra dedim ki gündelik için de yuvarlak bir model alayım. Kenarları platin detaylı sade bir model aldım. Sonra o takım gözüme çok hoş geldi dedim ki bunu misafire kullanırım gündelik için başka alayım ve gittim 6 kişilik günlük sade bir model daha aldım 😂 Kendimi durduramıyorumm 😂😂

Ben ilk tabak takımı alırken 12 kişilik kare model aldım hevesle. Sonra dedim ki gündelik için de yuvarlak bir model alayım. Kenarları platin detaylı sade bir model aldım. Sonra o takım gözüme çok hoş geldi dedim ki bunu misafire kullanırım gündelik için başka alayım ve gittim 6 kişilik günlük sade bir model daha aldım 😂 Kendimi durduramıyorumm 😂😂
Yok ya, misafirlik- gündelik diye bir şey yok benim icin . En güzelini zaten kendim kullanirim:)
Evde de öyleyim, anneme misafirlik denen- cıvıl cıvıl pasta tabaklarından almıştım. Günlük olarak kullanıyoruz kahvaltıda, tatlida,her an:)
Eskiden misafir çatal kasigimiz vardı, artık onları da açtık günlüklerimiz oldu.
Zaten misafir vs de anca kırk yılda bir ailem gelir, ablam falan. O da yılda belki üç,belki beş. Sevgilimin zaten hiç kimsesi yok, gelse yatıya birkaç senede bir belki babası gelir, ya da bir tane arkadaşı/eşi falan. Onun dışında benim arkadaşlar gelir bazen ama oyle kalabalık cumbur cemaat gelecek kimsem yok.
Yani evi esyayla doldurmaya gerek yok bizim için.
O yüzden 6 kişilik yemek takimi+6 kişilik kahvaltı takımı bize yeter de artar.
Şimdi kadeh seti vs bakınıyorum, yine 6li. Kalabalık olursak biri su bardağıyla içer 😂 dert degil

Yok ya, misafirlik- gündelik diye bir şey yok benim icin . En güzelini zaten kendim kullanirim:)
Evde de öyleyim, anneme misafirlik denen- cıvıl cıvıl pasta tabaklarından almıştım. Günlük olarak kullanıyoruz kahvaltıda, tatlida,her an:)
Eskiden misafir çatal kasigimiz vardı, artık onları da açtık günlüklerimiz oldu.
Zaten misafir vs de anca kırk yılda bir ailem gelir, ablam falan. O da yılda belki üç,belki beş. Sevgilimin zaten hiç kimsesi yok, gelse yatıya birkaç senede bir belki babası gelir, ya da bir tane arkadaşı/eşi falan. Onun dışında benim arkadaşlar gelir bazen ama oyle kalabalık cumbur cemaat gelecek kimsem yok.
Yani evi esyayla doldurmaya gerek yok bizim için.
O yüzden 6 kişilik yemek takimi+6 kişilik kahvaltı takımı bize yeter de artar.
Şimdi kadeh seti vs bakınıyorum, yine 6li. Kalabalık olursak biri su bardağıyla içer 😂 dert degil
Güzel bir su takımı bulursan bizi de linkle bende henüz su takımı almadım 😂

Güzel bir su takımı bulursan bizi de linkle bende henüz su takımı almadım 😂
IMG_20240420_140651.jpg

Şunları çok beğendim ama gereksiz pahalı geldiği için almayacağım. Linkledim, indirime girerse belki:)

Evet sade yazısız olursa uyar ama sade bulmak artık çok zor 😂 biçimsiz değişik modeller var piyasada insan düz bile bulamıyor 😂
Şunlara ne diyosun?
Gerçi pahalı ama.

Şunlara ne diyosun?
Gerçi pahalı ama.

Eline koluna sağlık ama kendinden desenli olmasını beğenmiyorum 😌🙏🏻

Ayy kızlar hazır çeyizlik ürünleri linkleyip fikir paylaşırken birde gecelik tarzı şeylerde mi yorumlaşsak 🤭 ne zamandır arıyorum ama ilk gece giyilmesi için uygun bir gecelik bulamadım nedense, sizin bulduklarınız varsa link vs atar mısınıızzz

Ayy kızlar hazır çeyizlik ürünleri linkleyip fikir paylaşırken birde gecelik tarzı şeylerde mi yorumlaşsak 🤭 ne zamandır arıyorum ama ilk gece giyilmesi için uygun bir gecelik bulamadım nedense, sizin bulduklarınız varsa link vs atar mısınıızzz
Gecelik işi şans işi bence.
Balayı için değil de daha günlük 🔥 geceliklerimi trendyol imoda'dan aliyorum fiyatı çok uygun oluyor. Ama şöyle bir şey var; bazıları çok harika-kaliteli-tam vücuda uygun olurken bazıları da nenen pazardan almış gibi olabiliyor 😅 o yüzden çok tavsiye edemeyeceğim. İnternette böyle şeylerin geri iadesi olmadığı için kaliteyi düşürebiliyorlar.
O yüzden önerim ya gidip almak (ki hiç sevmem, internette daha rahat hissediyorum) ya da satın alan kisilerin paylaştığı ürün resimlerinin olduğu geceliklerden almak 😅

Nasıl bulamadınız yahu Penti, Suwen, Miorre vs. zibilyon tane marka ve model var. 😁

X