Burhan'ın Çeyiz Topiği

Alınır alınır.😂 Asıl o bir şey değil. 😂 Ha illa alayım diyorsaniz gidip görüp alın netten göründüğü gibi gelmiyormuş çoğu zaman
Ben satış temsilcisi olan yerlerde rahatça bakamıyorum bu tarz şeylere :KK70: Ama görüp almak daha mantıklı her zaman çünkü iç giyim de hijyen kuralından ötürü iade değişim vs yapmıyorlar internetten alımlarda

LCW Home'a parası yetmeyip ucuzlukçudan tepsi alan bne😁 25 TL
IMG_20240425_185043.jpg

Ben alınmayacak tavsiyesi vereyim, karaca megacut, overcut … cut olan bıçak takımları ve bernardo yemek kaşığı takımlarını önermem.
Meyve bıçağı solingen kullanışlı ve keskinliği çok iyi.
Solingen yılların markası. O setler zaten koku yapıyormuş almayın dediler.

Biz evde ahşap kapaklı vakumlu kavanozlardan kullanıyoruz. Kararma koku vs hiç bir şey olmadı. Kullanımına ve temizliğine dikkat edildiği sürece bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Belki markadan markaya, kapak kalitesine göre değişebilir.
Yani illaki suyla falan temas ediyor. Temizlikle alakası olmadığını düşünüyorum. Evinizdekilerin dışı vernikli olabilir. Ben beğenmiyorum.

Vileda için öneriniz var mı ? Benim aklımda hep vileda turbo vardı ama Pareksin temiz ve kirli suyunu ayrıştıran bir modeli varmıs sanırım hangisi iyidir acaba

X