Burhan'ın Çeyiz Topiği

Gecelik işi şans işi bence.
Balayı için değil de daha günlük 🔥 geceliklerimi trendyol imoda'dan aliyorum fiyatı çok uygun oluyor. Ama şöyle bir şey var; bazıları çok harika-kaliteli-tam vücuda uygun olurken bazıları da nenen pazardan almış gibi olabiliyor 😅 o yüzden çok tavsiye edemeyeceğim. İnternette böyle şeylerin geri iadesi olmadığı için kaliteyi düşürebiliyorlar.
O yüzden önerim ya gidip almak (ki hiç sevmem, internette daha rahat hissediyorum) ya da satın alan kisilerin paylaştığı ürün resimlerinin olduğu geceliklerden almak 😅
Bir bakayım dediğiniz sayfaya belki zevkime hitap edene denk gelirim 😂

Fırın belki yaşacağınız evde vardır ya. Başka ihtiyaçlar daha öncelikli gibi🧚🏻
Biz kiralık bir yer sorduk dün, henüz evin bazı eksikleri tamamlanmamış. Tutmak istersek eğer ankastre için de ek bir ücret talep ettiler. Ama başka sorduğumuz ve içini gezdiğimiz evlerde ankastre kısımları boştu muhtemelen kiracıya ait olucak. Yer belli olduktan sonra da ankastre alınabilir

Biz kiralık bir yer sorduk dün, henüz evin bazı eksikleri tamamlanmamış. Tutmak istersek eğer ankastre için de ek bir ücret talep ettiler. Ama başka sorduğumuz ve içini gezdiğimiz evlerde ankastre kısımları boştu muhtemelen kiracıya ait olucak. Yer belli olduktan sonra da ankastre alınabilir
Evet bence de. Bazı evlerde halihazırda mevcut olabiliyor. Sonraki işler bence.

Hanımlar, yeni evlenecek çiftler özellikle 🌺 Ev alışverişi de başlamıştır bir çoğunuzda, yatak odası seçiminiz ne yönde oldu ayy bu yatak seçmekten hiç anlamıyorum. Alım öncesi herkes araştırma yapmıştır tavsiyeler ne yönde acaba

Şunlara ne diyosun?
Gerçi pahalı ama.

Ay bunlar çok şık.

İyi bi markaysa bence bi şey olmaz ya. Hatta çoğunda olmuyodur bence.
Bende Karaca ve Porland var. İlk günden beri makinede yıkıyorum. Hiçbir şey olmadı. Hatta sanırım Porland’ın bu konuda ömür boyu garantisi vardı.

Birde
İyi bi markaysa bence bi şey olmaz ya. Hatta çoğunda olmuyodur bence.
Annemin şu an günlükte kullandığı bir takım var rahat 8-10 senesi vardır. Üstelik marka felan da değil, maşallah daha soyulmalar yeni başladı. Üreticiye göre değişiyor ve bence kullanıcıya göre de ömürlerinde farklılıklar yaşanır gibi. Kullanım sıklığı, deterjan, makine sıcaklığı, yıkama süresi vb etkiliyor olabilir

Birde

Annemin şu an günlükte kullandığı bir takım var rahat 8-10 senesi vardır. Üstelik marka felan da değil, maşallah daha soyulmalar yeni başladı. Üreticiye göre değişiyor ve bence kullanıcıya göre de ömürlerinde farklılıklar yaşanır gibi. Kullanım sıklığı, deterjan, makine sıcaklığı, yıkama süresi vb etkiliyor olabilir
Bence de. Hem teknoloji gelişiyor, uzun süreli kullanılır diye düşünüyorum.

X