Çok kinciyim

Çok kinciyim. Bana ne yapılırsa yapılsın, kötü ne söylenirse söylensin unutmam unutamıyorum. İntikam almam ama o kişiye karşı artık pozitif duygular barındıramıyorum. Hele bunu çok sevdiğim birisi yapıyorsa arkasından kötü konuşuyorum. Bu huyumu hiç sevmiyorum. Yıllar geçsede o konuyu anlatırım kızarım öfke kusarım. Sonra her şeyi kafama çok takıyorum bu beni yıpratıyor çünkü kendimi yiyip bitiriyorum. Mesela birisi bana soğuk davransın onu da kafama takıyorum. Aslında hayatımda olmaları bana bir şey katmayan , olsa da olur olmasa da olur dediğim insanlar mecburen hayatımdalar ama ben onların en ufak lafını bile takıyorum. Eşim çok umursamaz bir insan böyle konularda kendisine söylenen kötü bir şeyi hafızasında tutmaz bana da öyle olmamı çok kafaya taktığımı söylüyor ama yapım farklı olamıyorum. Birisi beni üzünce arama mesafe koyucam diyorum ama sonra kendimi yine ona yazarken stalklarken buluyorum. Nolur yardım edin. Ne gibi işler aktiviteler vs beni çok düşünmekten alıkoyar. Şimdiden teşekkürler.
Okb olabilir misiniz?

Burcunuz ne acaba?
Kesin oğlak , nerden biliyorsunuz diye sormayın :KK14::KK14::KK14:
Edit : mesajları sonradan okuyunca oğlak olduğunu gördüm sjsjsjsjsj asla yanılmaz , akrep burcunun adı çıkmış ama oğlak kincilikte 1 numaradır , keşke olmasak ama yaradan böyle yaratmış napalim 🥲

Son düzenleme:
Yengeç burcuyum yükselenim akrep aşırı kinciyim. Ama ben değişmek istemiyorum çünkü insanların değişebileceğine inanmıyorum ikinci şans vermek istemiyorum. Ama durup intikam planlamam mesela.

Çok kinciyim. Bana ne yapılırsa yapılsın, kötü ne söylenirse söylensin unutmam unutamıyorum. İntikam almam ama o kişiye karşı artık pozitif duygular barındıramıyorum. Hele bunu çok sevdiğim birisi yapıyorsa arkasından kötü konuşuyorum. Bu huyumu hiç sevmiyorum. Yıllar geçsede o konuyu anlatırım kızarım öfke kusarım. Sonra her şeyi kafama çok takıyorum bu beni yıpratıyor çünkü kendimi yiyip bitiriyorum. Mesela birisi bana soğuk davransın onu da kafama takıyorum. Aslında hayatımda olmaları bana bir şey katmayan , olsa da olur olmasa da olur dediğim insanlar mecburen hayatımdalar ama ben onların en ufak lafını bile takıyorum. Eşim çok umursamaz bir insan böyle konularda kendisine söylenen kötü bir şeyi hafızasında tutmaz bana da öyle olmamı çok kafaya taktığımı söylüyor ama yapım farklı olamıyorum. Birisi beni üzünce arama mesafe koyucam diyorum ama sonra kendimi yine ona yazarken stalklarken buluyorum. Nolur yardım edin. Ne gibi işler aktiviteler vs beni çok düşünmekten alıkoyar. Şimdiden teşekkürler.
kendinizle meşgul oldugunuzda diğer insanlara düşünmek için fırsatınız bile olmayacak.

Bende konuyu okuyunca kesin oğlak burcu dedim :)kendimden biliyorum aşırı kinci burç oğlak burcu sildimi siler zaten bir daha adını anmaz ama takıntılı olmaz umursamaz.

Kindar olmak güzel bir şey zaten.

Sadece geri zekalılar kendilerine yapılan kötülükleri unuturlar.
kindar olmanın nesi güzel acaba? kendini yiyip bitirmekten başka ne katıyor insana? ben kindar değilim ama yapılan kötülüğü de elbette unutmam fakat affederim ki kendi içimi yiyip bitirmesin ne b.k yiyosa yesin benden uzak dursun derim. ben gerizekalı mıyım şimdi?

Ben kindarmiyim bilmiyorum. Ama bardak dolar dolar dolar tik bir daha arkasından fatiha okumam
Yuk edinmem cop kamyonu degilim ama her hatada biraz geri, vakti gelince karsilik ve bir yerden sonra temizlik :)

Bende konuyu okuyunca kesin oğlak burcu dedim :)kendimden biliyorum aşırı kinci burç oğlak burcu sildimi siler zaten bir daha adını anmaz ama takıntılı olmaz umursamaz.
İşte ben takıntılıyım umursuyorum. O kişi benim için artık değerli anlamlı önemsediğim bir insan olmaz ama yinede hareketlerine sinir olurum

X