Popüler Konu Elhan ile MasterFit

20240427_110425.jpg
Geçen Cumartesi 70,6
Bugün 70,3
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Gecen cumartesi 64.4
Bu cumartesi 63.2

Fark -1.2 kg

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Cok hastayim dunden beri yatiyorum
Insallah kazaniriz
Ben onumuzdeki hafta yarismaya girmeyecegim hocam Elhan Elhan
Tebrikler canım. Bu arada geçmiş olsun. Dün beni de silkeler gibi oldu da bugün daha iyiyim sanki
Kilo verme isteğin devam ettiği sürece ümidimizi yitirmiyoruz Sibelim :dua: Nolur ağlama bak gider 20 adet baklava yerim. :işsiz:
Bilmem kaç tabak yemen lazım hocam. Başladık yeniden. İlk hedef 70. Yaza inşallah 63.

Bir de üst bacaklarım ve kollarım baya lümbür lümbür sallanmaya başladı 😕 daha en az 40 kg vermem lazım (inşallah 🙏) onu verince ne olacak kimbilir 😞 Dizlerime kadar etekli mayo giyiyorum normal mayo giymek gibi bir hayalim vardı mümkün değil giyemem böyle sanırım sene sonunda plastik cerrahi yolları göründü bana çok da korkuyorum o operasyondan :KK17:
Dün akıllı ! ben şortla yürüyüş yaptım bacaklarım hep pişik oldu sudo krem sürdüm. Ayrık ayrık yürüyorum off 😤 gerçekten bazen ne düşünüyorum ya da niye düşünemiyorum bilmiyorum 😡
Benim bir tanıdık 50 kg verdi, vücudunda beklediğimiz sarkma olmadı, fırsat buldukça step yaptı, büro temizliğinde çalışıyordu, 2 saat hiç durmadan işini yaptı ve çok sarkmadı. O aletten alıp evde aklına geldikçe yapabilirsin
IMG_9384.jpeg
Bak bu

Benim bir tanıdık 50 kg verdi, vücudunda beklediğimiz sarkma olmadı, fırsat buldukça step yaptı, büro temizliğinde çalışıyordu, 2 saat hiç durmadan işini yaptı ve çok sarkmadı. O aletten alıp evde aklına geldikçe yapabilirsin
Eki Görüntüle 3420050
Bak bu
Ekran görüntüsü aldım sağol ablacım 😘 ortopedi dr a sorayım dizlerimde bağ yırtıkları var ok derse alırım 🙏

Biz dün hastaneye yattık canım önce menenjitten şüphelendiler şuan tam olarak ne olduğunu bizde bilmiyoruz tedavi görüyor bi kaç çıkması gereken başka sonuç var bunlara ek influenza b geçiriyor
Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum dua edicem kuzucuğun için. İnşallah hemen iyileşir hiçbişey kalmaz yavrularımıza bişey olmasın 🙏😔
Bir de üst bacaklarım ve kollarım baya lümbür lümbür sallanmaya başladı 😕 daha en az 40 kg vermem lazım (inşallah 🙏) onu verince ne olacak kimbilir 😞 Dizlerime kadar etekli mayo giyiyorum normal mayo giymek gibi bir hayalim vardı mümkün değil giyemem böyle sanırım sene sonunda plastik cerrahi yolları göründü bana çok da korkuyorum o operasyondan :KK17:
Dün akıllı ! ben şortla yürüyüş yaptım bacaklarım hep pişik oldu sudo krem sürdüm. Ayrık ayrık yürüyorum off 😤 gerçekten bazen ne düşünüyorum ya da niye düşünemiyorum bilmiyorum 😡
Canım sen sporda yapıyosn bence sarkma olmaz. Bilimsel açıklaması varmı bilmiyorum ama annem yağlar erimeden önce yumuşar der o yüzden sana sarkmış gibi gelebilir şu an ama yağların yanmaya ve yok olmaya hazırlanıyor. Bi süre yürüyüşle destekle diyetini, biraz daha kilo verince kışa doğru spor salonuna yazılıp bölgesel sıkılaşma hareketleri yaparsın. Bence gayet fit zayıflayacaksın 👍🏻

X