Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Cuma

Saat 10.00
2 yumurta
Zeytin salatalık
Kabak çekirdeği
Vişne kurusu
Fındık ceviz

Saat 15.00
Fıstık ezmesi
1 hurma

Saat 17.50
Mercimek yemeği
Kabak sote
IMG-20240426-WA0010.jpeg
Şahane bir sunum asfghj :)) Leyl35 Leyl35 özendim
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Beth18 Beth18

2 gündür menü paylasmiyorum uunutmusum hastane vize işlemleri derken 🤭😞 koşuşturma içinde birşey yemiyorum gerçi de. 🤭
Menü.
Sabah 1galeta
1 haşlanmış yumurta
Salatalık domates peynir

Ara: kahve

Akşam 17.00
2kasik pirinç pilavı
2 kaşık kıymalı patlıcan
Cacık. (Dün ile aynı(

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Beth18 Beth18

@gezegenfeza geleceğim yer değişti abla saarbrücken diye biyere geliyorum acaba nasıl biyer
Tahlil sonuçları nasıl çıktı canım

Selam kızlar bi hafta ne çabuk geçti en heyecanlı gün ctesiye saatler kaldı inşallah hepimizin yarın yüzü gülsün önce tartıda 🤩
26 nisan cuma
Aç karnına kabuk tarçınlı limonlu su

Kahvaltı: peynirli omlet, zeytin, domates, 1 dilim tbe 2 hurma 1 tk fıstık ezmesi

Ara filtre kahve 1 ceviz 1 çay kaşığı pekmez

Akşam: karabuğday salatası, 1 bardak laktozsuz kefir

Su: 1 litre ( tartıda fazla çıkmayım diye su içmedim :süslü: )
Egzersiz 2 bin adım (kas dinlendirme yaptım bugün zaten spor alınmıyor)
Elhan Elhan kaptanım çok geçmiş olsun bir an önce muhteşem enerjinle ve neşenle aramıza dön 🙏
Mthn83 Mthn83 kaptanım çook teşekkür ederim gerçekten güzel bi haftaydı bizi boş bırakmadın sayende çeki düzen verdik kendimize 🫶🏻

Cuma

Saat 10.00
2 yumurta
Zeytin salatalık
Kabak çekirdeği
Vişne kurusu
Fındık ceviz

Saat 15.00
Fıstık ezmesi
1 hurma

Saat 17.50
Mercimek yemeği
Kabak sote
Eki Görüntüle 3419869
Şahane bir sunum asfghj :)) Leyl35 Leyl35 özendim
Cordelia Cordelia Elhan Elhan Beth18 Beth18
Harikasin😻 bence fotograflamak motive edici oluyor bir de kilo verdigim dönemde ben neler yemisim diye dönüp bakabiliyorsun🤓
Kavanozu her turlu kullaniyoruz iş yerinde olunca dimi
Kapağı tabak oluveriyor😌🤓

Selam kızlar bi hafta ne çabuk geçti en heyecanlı gün ctesiye saatler kaldı inşallah hepimizin yarın yüzü gülsün önce tartıda 🤩
26 nisan cuma
Aç karnına kabuk tarçınlı limonlu su

Kahvaltı: peynirli omlet, zeytin, domates, 1 dilim tbe 2 hurma 1 tk fıstık ezmesi

Ara filtre kahve 1 ceviz 1 çay kaşığı pekmez

Akşam: karabuğday salatası, 1 bardak laktozsuz kefir

Su: 1 litre ( tartıda fazla çıkmayım diye su içmedim :süslü: )
Egzersiz 2 bin adım (kas dinlendirme yaptım bugün zaten spor alınmıyor)
Elhan Elhan kaptanım çok geçmiş olsun bir an önce muhteşem enerjinle ve neşenle aramıza dön 🙏
Mthn83 Mthn83 kaptanım çook teşekkür ederim gerçekten güzel bi haftaydı bizi boş bırakmadın sayende çeki düzen verdik kendimize 🫶🏻
Ben de su icmeyi falan kisitlardim tarti öncesi gün 🤓 şu midem bi rahatlasin yine bi aksiyon aliriz😂

İyi akşamlar 26 Nisan menümü yazayım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 💙

Kahvaltı: 2 dilim kızarmış çavdar ekmeği, yarım avakado, peynir bir haşlanmış yumurta, 4 adet zeytin domates, salatalık

Ara: bir kase Kaysı hoşafı, bir avuç badem

Akşam: bir tabak semiz otu yemeği, 3 kaşık yoğurt, bir dilim kızarmış ekmek, yarım tavuk butu, yeşil çay ile bir avuçta kabak çekirdeği çitledim🙄

İyi akşamlar 26 Nisan menümü yazayım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83 💙

Kahvaltı: 2 dilim kızarmış çavdar ekmeği, yarım avakado, peynir bir haşlanmış yumurta, 4 adet zeytin domates, salatalık

Ara: bir kase Kaysı hoşafı, bir avuç badem

Akşam: bir tabak semiz otu yemeği, 3 kaşık yoğurt, bir dilim kızarmış ekmek, yarım tavuk butu, yeşil çay ile bir avuçta kabak çekirdeği çitledim🙄
İyi misin tansiyon nasil?

Harikasin😻 bence fotograflamak motive edici oluyor bir de kilo verdigim dönemde ben neler yemisim diye dönüp bakabiliyorsun🤓
Kavanozu her turlu kullaniyoruz iş yerinde olunca dimi
Kapağı tabak oluveriyor😌🤓
Evet evet canım :) senin sunumlar şahane ben geyik olsun diye paylaştım. Beslenme şeklini çok seviyorum senin. Karabuğday yiyorsun dimi onun üstüne bişiler ekliyorsun

Evet evet canım :) senin sunumlar şahane ben geyik olsun diye paylaştım. Beslenme şeklini çok seviyorum senin. Karabuğday yiyorsun dimi onun üstüne bişiler ekliyorsun
Evet karabugday patlagi ustune labne fistik ezmesi falan... Ben de kavanoz kapagi kullandim ya ondan dedim farketmedin galiba bak🤓

1000064791.jpg

X