Gebelik testi için gün sayanlar var mı?

Ya bi yandan merak ediyoruz havalara giriyoruz ister istemez negatifi görmek istemiyoruz pozitf cıkıcağını bilsem hemen yaparım mesela 😂
Bende öyle gerçekten ama beklemek daha yorucu o yüzden ben günü gelince yapacağım hemen en azından bileyim oldu mu olmadı mı 😄

Geçen ay biraz erken yapmaya başladım biraz modum düştü zaten regl de oldum 🥲 inşallah bu ay tutmustur ama ben biraz garip bir şey yaşıyorum ovulasyon testinde bu ay iki kere pik gördüm 🤦🏻‍♀️
Aa bende de öyle oldu. Yani iki gün üst üste kırmızı oldu. Ne demek oluyor ki o

Aa bende de öyle oldu. Yani iki gün üst üste kırmızı oldu. Ne demek oluyor ki o
Yani hem 20. Gün hem 26. Gün pik oldu canım test sahibine yazdım iki kere yumurtlama olmuş dedi ama bilemedim. Ben değerlendirdim geçtim bakalım 😅😅

Eklentiler

• IMG_20240508_212305_655.jpg
    IMG_20240508_212305_655.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 45
İnşallah cnm Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı olsun inşallah benim kaldı 7 günüm aşılama olunca insanın başka türlü umutlaniyo
Bence olur ya 7 gün sonra bende test yapacağım inşallah ikimizde güzel haber alırız dua edeceğim :)

Bence olur ya 7 gün sonra bende test yapacağım inşallah ikimizde güzel haber alırız dua edeceğim :)
İnşallah cnm benim. Yaş olarak sıkıntılı dönemdeyim. Eşimde de Sperm sıkıntısı var problem var ikimizde de sıkıntı olunca insan ümidini yitiriyor. Benim bilinen sıkıntım yok ama yaştan dolayı azcik tedirginim

İnşallah cnm benim. Yaş olarak sıkıntılı dönemdeyim. Eşimde de Sperm sıkıntısı var problem var ikimizde de sıkıntı olunca insan ümidini yitiriyor. Benim bilinen sıkıntım yok ama yaştan dolayı azcik tedirginim
yok yok tedirgin olmayın hiç iyi düşünelim iyi olsun :)

X