Gebelik testi için gün sayanlar var mı?

Adete 2 gün kaldı şeytan dürtüyor test al diye ama her ay belirti yaşayıp test yapıp negatif olduğu için yapmaya da korkuyorum 5 gün önce yapmıştım kaset test ama çok erken olduğu için çıkmadı tabiki😂

Adete 2 gün kaldı şeytan dürtüyor test al diye ama her ay belirti yaşayıp test yapıp negatif olduğu için yapmaya da korkuyorum 5 gün önce yapmıştım kaset test ama çok erken olduğu için çıkmadı tabiki😂
Koca bir ay geçti de şu son günler geçmiyor ama sen erken gebelik yaparsan cıkar bence

Bence de çıkabilir canım benim arkadaşımın 3 gün kala silik çıkmıştı bazılarının 5-6 gün önce çıkıyor döllenme zamaniyla alakalı herhalde 🥲 bizi de bilgilendir 🥰

Ya evet kafayı yicem normalde olsa zaman su gibi geçer 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ bence dayanabildiğimiz yere kadar dayanalım canım 🤣🤣 eşim test almıyor bilerek erken yaparım diye 🤣🤣🤣
Ya bende erken yapıp varsa bile negatif görmekten korkuyorum. Ama silik bile olsa en azından yarın kan veririm diye düşündüm. Benim ilk gebeliğim dış gebelik oldu negatif görmemek için test yapmamıştım o ay ilk kez. 3 gün geciktim adetim başladı sandım aslında kanamaymış iç kanama geçirdim ameliyat oldum falan 😂 şimdi aynı şey yaşamamak için beta takip etmem gerekiyor sırf bu yüzden yarın yapıcam negatif cıkarsada pazartesi bidaha yaparım artık

X