Gebelik testi için gün sayanlar var mı?

Ya bende erken yapıp varsa bile negatif görmekten korkuyorum. Ama silik bile olsa en azından yarın kan veririm diye düşündüm. Benim ilk gebeliğim dış gebelik oldu negatif görmemek için test yapmamıştım o ay ilk kez. 3 gün geciktim adetim başladı sandım aslında kanamaymış iç kanama geçirdim ameliyat oldum falan 😂 şimdi aynı şey yaşamamak için beta takip etmem gerekiyor sırf bu yüzden yarın yapıcam negatif cıkarsada pazartesi bidaha yaparım artık
Aa geçmiş olsun canım öyle bir tecrüben varsa tabi yapman daha doğru olabilir senin için Allah korusun ❤️ ben de normalde daha erken yapardım ama benim yumurtlama günü tam belli değil ya belki de yeni oldu yumurtlama 🥺 o yüzden biraz daha geç yapayım dedim ❤️

Aa geçmiş olsun canım öyle bir tecrüben varsa tabi yapman daha doğru olabilir senin için Allah korusun ❤️ ben de normalde daha erken yapardım ama benim yumurtlama günü tam belli değil ya belki de yeni oldu yumurtlama 🥺 o yüzden biraz daha geç yapayım dedim ❤️
Hakkımızda hayırlısı olsun sağlıklısı olsun inşallah yarın yaparsam yazıcam hemen 🥰

2 gün var adete pozitife döner mi 2 günde sizce ? bu ay çok umutluydum çünkü yumurtlama günü de dahil öncesi ve yumurtlamadan sonraki günü de değerlendirdik ama nasip işte
Bence bir daha yapın çünkü hiç belli olmuyor asıl adet gününü bekleyin diyorlar biz bekleyemedigimiz için erkenden yapıyoruz işte ❤️ kaçıncı denemenizdi

15 mayıs. 2 gün önce sol kasığımda ağrı oldu. Bugün bel ağrısıyla uyandım hala da ağrıyor kasıklarım böyle sanki adet olucakmışım gibi hareketli. Bilmiyorum ki adete daha 7 gün var belki gene psikolojiktir hemen hamileyim moduna cabuk giriyorum o yüzden kendimi cok dinlememeye calışıyorum 😂
Benimde 15 Mayıs bekliyorum :)

X