Hamilelik belirtisi olabilir mi ? Kasıklarda dokununca acıyor

Ben oldum maalsef🥹
Bende olcam galiba bu sabah test yaptim dana gibi tek çizgi vardi sali gunu olmazsam haftaici patlarim kesin bide şu gebelik testleri yok mu artimed aliyorum eczaci onu birakiyo kuruma çizgisi oluyo hep bugun baska aldim merkeze gitmisken net bi sonuc verdi ne kurumasi var ne yaşı varsa var yoksa yok gosteriyo sürekli pembe soluk cizgi görmekten kendimi hep acabalara verdim hastalandim simdi netim en azindan vallaha kafam rahat etti. Bir tane daha var onuda adet gecerse yaparim yada saglik ocagina kan veririm HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN 🤲 🤲 🤲 🌹 ❤️ 🤲 ❤️

Bide bu kuruma çizgisi nerden çıktı başımıza 6 7 sena once yoktu kizlari ben o sekilde öğrendim belirsiz bisey cikardi gidip kan verirdim 6 haftalik gebe cikardim anam bu ne şimdi çizgi olsada olmasada emin olamıyoruz bidahaki ay ugrasmam boyle saglik ocagini darlarim haftada iki kere kan veririm net olurum en azindan.

Kizlar arkadasima geldim. Oda surekli test yapardi negatif cikardi dun acilde kan vermis 1600 çıkmış sonuç. Kadin diyoki sabah test yaptim kipkirmizi tek cizgi cikti acile gittim iki aylığa yakin hamilesin dediler diyo.🤦🤦🤦🤦Nasil bisey anlamadim

Kizlar arkadasima geldim. Oda surekli test yapardi negatif cikardi dun acilde kan vermis 1600 çıkmış sonuç. Kadin diyoki sabah test yaptim kipkirmizi tek cizgi cikti acile gittim iki aylığa yakin hamilesin dediler diyo.🤦🤦🤦🤦Nasil bisey anlamadim
Ay testlere güvenemicez mi ya. Ben de hep artı med kullanıyorum eczacı onu getiriyor. Bi dahakine güzel haberlerimiz olsun inşallah. Bu arada benim reglim hafif kanamayla geçerdi bu sefer yoğun hem ağrılı hem de pıhtılı. Acaba yine mi attı vücut bilemedim. Ağrı sebebi üşütmüş olmam da olabilir de

Ay testlere güvenemicez mi ya. Ben de hep artı med kullanıyorum eczacı onu getiriyor. Bi dahakine güzel haberlerimiz olsun inşallah. Bu arada benim reglim hafif kanamayla geçerdi bu sefer yoğun hem ağrılı hem de pıhtılı. Acaba yine mi attı vücut bilemedim. Ağrı sebebi üşütmüş olmam da olabilir de
Gecen ay benim 20 gun gecti uc gun oldum ama dogum sancisi desem abartmis olmam ilk defa boylesi bi agri çektim ki ben üşütmem benim üşütme gibi bi lüksüm yok

Arkadaşlar merhaba adetten hemen sonra ovülasyon testi kullandım sizcede sürekli pozitif çıkmıyor mu testte mi sıkıntı var anlamadım bugün çatlamadan sonra ki 10.gün (28 Nisan) bugün kan testi verdim negatif çıktı sizce normal mi veya beklemem gerekiyor mu biraz daha kan testi için erken miydi 🤗🙏
IMG_0121.jpeg

Arkadaşlar merhaba adetten hemen sonra ovülasyon testi kullandım sizcede sürekli pozitif çıkmıyor mu testte mi sıkıntı var anlamadım bugün çatlamadan sonra ki 10.gün (28 Nisan) bugün kan testi verdim negatif çıktı sizce normal mi veya beklemem gerekiyor mu biraz daha kan testi için erken miydi 🤗🙏Eki Görüntüle 3424275
Özellikle ikincisi pozitif gibi. Bi de gebelik testi ve başka marka ovülasyon testi denesene.

Arkadaşlar merhaba adetten hemen sonra ovülasyon testi kullandım sizcede sürekli pozitif çıkmıyor mu testte mi sıkıntı var anlamadım bugün çatlamadan sonra ki 10.gün (28 Nisan) bugün kan testi verdim negatif çıktı sizce normal mi veya beklemem gerekiyor mu biraz daha kan testi için erken miydi 🤗🙏Eki Görüntüle 3424275
Ovulasyon testi hic yapmadim doktorlar yapiyodu ben evde yapmadim o sebepten yorumlayamiyorum inşallah hayırlı haberler alirsiniz🤲🌹

X