Hedef 15 Haziran!

Teşekkürler bu arada kremsokola kremsokola cım :KK68:

Ben de kendimi tanitayim.
32 yaşındayım, evliyim. İki çocuğum var. Küçük olan mayısta doğduğu için ücretsiz izindeyim bir yıllık. Öğretmenim, haziran seminerlerinde baslayacagim. Bu arada oğlumu zar zor 3 aya kadar emzirdim, bıraktı. Ben de ağustostan bu yana diyetisyensiz, kendi çapımda kilo vermeye çalışıyorum. 76 ile başladım. 61.5 a kadar indim ama misafirler bu ara yoğun olduğu için ve geçtiğimiz haftasonu neyime verdiysem ödül verdim kendime ve sonuç 65 :kızgın: ellilere inesiye kadar ödül falan yok.
Hedefim 52 ama haziran 15e kadar 55 olsam yeter.
Hikâyelerimiz çok benziyormuş seninle anacum. :KK68:Bende bebekten sonra 72 de kaldım, 65 e düştüm. Ama dikkat etmezsem geri alıyorum.:ukala:
Hep o ödüller bizi mahvetti bu kez 15 hazirana kadar ödül yok. 15 haziranda yiyecegim şeyler diye bir liste yapacağım.:KK70::KK70::KK70:
Canımın istediği şeyleri not edeceğim. Ama yemeden :KK67:

Hikâyelerimiz çok benziyormuş seninle anacum. :KK68:Bende bebekten sonra 72 de kaldım, 65 e düştüm. Ama dikkat etmezsem geri alıyorum.:ukala:
Hep o ödüller bizi mahvetti bu kez 15 hazirana kadar ödül yok. 15 haziranda yiyecegim şeyler diye bir liste yapacağım.:KK70::KK70::KK70:
O zaman şöyle yapalım, adım adım merdiven çıkar gibi hedefleri koyalım, 15 hazirana fit ulaşalım inşallah.
İlk hedefimiz 1 mayıs olsun kacamaksiz, sıfır. İddia gibi düşün.

Hogeldin canım yaş kaç? Grupta aktif olmaya çalışacağız. Ne yediğimizi ne içtiğimizi sporumuzu yazalım kızlar.
Birbirimizi motive edelim. Benim canım tatlı istediğinde hemen buraya gelicem. Beni ikna edin tamam mı? Ben de size katılıyorum 1 Mayıs’a kadar kaçamaksız devam etmeye çalışacağım.

O zaman şöyle yapalım, adım adım merdiven çıkar gibi hedefleri koyalım, 15 hazirana fit ulaşalım inşallah.
İlk hedefimiz 1 mayıs olsun kacamaksiz, sıfır. İddia gibi düşün.
Çok güzel fikirmiş. Ben bi 53.9 olsaydım çok iyi olacaktı ya.
Ben bugün orucum sahurda tereyağlı yumurta ve sütle yulaf ezmesi yedim.

Hogeldin canım yaş kaç? Grupta aktif olmaya çalışacağız. Ne yediğimizi ne içtiğimizi sporumuzu yazalım kızlar.
Birbirimizi motive edelim. Benim canım tatlı istediğinde hemen buraya gelicem. Beni ikna edin tamam mı? Ben de size katılıyorum 1 Mayıs’a kadar kaçamaksız devam etmeye çalışacağım.
Tamam canım. 1 mayısa kadar kaçamak yok, bak cidden yok. Ay affedin su kadarcik şundan yedim demek falan yok. Ben affetmem, çok pis küserim bilin :KK70:
Saka bi yana minnacik falan yemek yok yani. Ya bişey kalmadı yaza yaa. Ben tirsmaya başladım :KK17:

Herkesler gelmis uhuuu
Kizlar ben de 32 yasindayim evliyim,memurum. Gecici olarak amerigadayim seneye doncez turkiyeye. Buraya geldikten sonra kilo aldim malesef. Benim de suan kilom 60 sanirim hedefim de 52. Ilk hedefim 56 soyle mayisa kadar 56 olsam harika olur. deniz diyette deniz diyette hosgeldin cnm

Herkesler gelmis uhuuu
Kizlar ben de 32 yasindayim evliyim,memurum. Gecici olarak amerigadayim seneye doncez turkiyeye. Buraya geldikten sonra kilo aldim malesef. Benim de suan kilom 60 sanirim hedefim de 52. Ilk hedefim 56 soyle mayisa kadar 56 olsam harika olur. deniz diyette deniz diyette hosgeldin cnm
Verano yaşlarımiz ve hedefimiz aynı :)
Boyun 1.60ustunde diye hatırlıyorum senin. Ama keşke benim suanki kilom da 60 olsa:işsiz:
Bilhassa yakın kiloda ve hedefte olanlarla içten içe yarış halinde olacağım :KK53: bilginize:sampiyon:

Verano yaşlarımiz ve hedefimiz aynı :)
Boyun 1.60ustunde diye hatırlıyorum senin. Ama keşke benim suanki kilom da 60 olsa:işsiz:
Bilhassa yakın kiloda ve hedefte olanlarla içten içe yarış halinde olacağım :KK53: bilginize:sampiyon:
Keske ya ama boyum malesef 1.58 gordugum en dusuk kilo 54 .Onda bile gayet iyiydim bu sefer 52 istiorum. Belki spordan dolayidir daha az gosteriorumdur cunku hep sporla kilo verdim. cgdmk cgdmk aynen yakiniz rekabeti arttiralim, seni ozellikle spor konusunda gaza getirmeye calisirim. Herkesin is durumu, zaman vs musait olmayabilio tabi

X