iNGiLTERE Paylasim Alani(Tanisma)

kizlar merhaba birsey sorucaktim size,
benim pasaportumun suresi bitti londra konsolosluktan randevu almam gerekiyormus...
bu arada pasaportum eski olandan yeni e-pasaport basvurusu yapmam gerek degil mi?

evet ben turkiyeden yaptırdım gerçi e-pasaport için aldım randevuyu.

Selam kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrr. Aranizda burda college okuyan var mi? Varsa bolum konusunda bana yardimci olabilecek var mi? :KK43:

merhaba ben de west midlands tayim...burada olanlarla tanismak guzel olurdu

Son düzenleme:
kimsenin girdigi yok siteye canim bizbize kaldik bayagi uzakmissin sen ben Londra... Bu taraflara yolun dusuyormu hic?

şubat ayında orada olacağım ayrıca yaz tatilinde de kalmayı düşünüyorum seneye sürekli olarak yerleşmek istiyorum buradaki birikimlerimizi değerlendirdikten sonra

Merhaba kızlar,

Allah nasip ederse hayırlısıyla birkaç ay sonra evlenip en geç yaza Londra'da olmayı arzu ediyorum. Müstakbel eşim 3,5 yılı aşkın süredir orada yaşıyor ve hem özlem hem de buradaki yalnız ve zor hayat canıma tak etti. Yalnızlık heryerde yalnızlık arkadaşlar, bu duyguyu nerede hissettiğiniz hiç farketmiyor, mizacınızın uymadığı insanlar içindeyseniz türkiye de aynı dili konuştuğunuz insanlarla birarada yaşamanın yurtdışında yaşamaktan farkı yok gibi sanki. Gerçi bu sözüm yanlış anlaşılmasın kimsenin yaşadığı sıkıntıyı ya da vatan özlemini eleştirmek veya küçümsemek değil niyetim ayrıca haddime de düşmez. eğer bu topikte samimi bir ortam yakalayabilirsem ilerleyen zamanlarda daha derin sohbetlere gireriz ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlarsınız. Ya da belki gecenin bu saati ayakta oluşumdan gündüzlerimin de pek içaçıcı geçmediğini anlamışsınızdır bile...
Tanışmak için bir merhaba demek istedim sanırım şimdilik bu kadar yeter. Tekrar görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın herşey gönlünüzce olsun...

Sadece ufacık bi şey demek istiyorum, Londra'da olduğunuz için şanslısınız, ve yağmurun kıymetini bilin...

selam kizlarr ben londrada kaliyorum size sorum olcak inslh cvplarnz hemen gelir/.. simdi ben burda olali 2 yil oldu marta suresiz oturum icin basvurda bulunucam ..evli olarak geldim .. agustosda turkiye gitmeyi planliyorum.benm gibi basvuruda bulunanlarr ne zmn geldi sonuc kimi 1 ayda kimi 4 veya 5 ayda gelir diyo.beni bilgilendirirmisinz lutfen ..cvp verirsenz sevinirimm

selam kizlarr ben londrada kaliyorum size sorum olcak inslh cvplarnz hemen gelir/.. simdi ben burda olali 2 yil oldu marta suresiz oturum icin basvurda bulunucam ..evli olarak geldim .. agustosda turkiye gitmeyi planliyorum.benm gibi basvuruda bulunanlarr ne zmn geldi sonuc kimi 1 ayda kimi 4 veya 5 ayda gelir diyo.beni bilgilendirirmisinz lutfen ..cvp verirsenz sevinirimm

merhaba pembe gozluk benmde esim basvurmusdu oturum suresi nisanda doluyordu biz evraklari martta iceri verdik ve sonuc aralikta cikti oda hala gelmicektide en son care millevekiline gittik onlarda iceri mektup gonderdiler aradan 1 hafta gecmeden suresiz oturumu geldi ama cok sIKintili bir bekleyis oluyo maksimum 6 ay diyorlar fakat o sure icinde bile gelmiyo Allah yardimciniz olsun tez zamanda gondersinler umarim...

Arkadaşlar merhaba,

Ben kısa süre sonra kısmetse evlenip İngiltere'ye evlilik vizesiyle gitmeyi umut ediyorum. Bana İstanbul'da bu vizeyi almak konusunda yardımcı olacak tecrübeli avukat tavsiye edebilecek olan var mı acaba
Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim :KK31:

Selam,

Ben sürekli yokluyorum burayı ama ya kimse bu topiğe takılmıyor artık , ya da belki ben henüz Türkiye'de olduğum için cevap vermiyorlardır diye düşünmeye başladım :KK43:

yok canim kimse bakmiyor sanirim bende ara sira giripbakiyorum belki yenilikler olmustur diye ama yok olacagada benzemiyor ..!

yok canim kimse bakmiyor sanirim bende ara sira giripbakiyorum belki yenilikler olmustur diye ama yok olacagada benzemiyor ..!

Halbuki diyet ve annelikle ilgili topiklerde çok hanım var yurtdışında yaşayan, neden buraya da takılmıyorlar acaba :KK43:

Siz İngiltere' desiniz sanırım, hangi şehirde yaşıyorsunuz ( yanlış anlamayın eğer sohbet etmek isterseniz tabii )

Halbuki diyet ve annelikle ilgili topiklerde çok hanım var yurtdışında yaşayan, neden buraya da takılmıyorlar acaba :KK43:

Siz İngiltere' desiniz sanırım, hangi şehirde yaşıyorsunuz ( yanlış anlamayın eğer sohbet etmek isterseniz tabii )

o topiklere takilmadigim icin bilmiyorum ki ben bekarim londrada yasiyorum.pek cevap veren olmuyo zaten bende vaktim olunca gelip bakiyorum ..siz nerden ?

o topiklere takilmadigim icin bilmiyorum ki ben bekarim londrada yasiyorum.pek cevap veren olmuyo zaten bende vaktim olunca gelip bakiyorum ..siz nerden ?

Anladım. Evet haklısınız pek cevap veren olmuyor

Ben şimdilik İstanbul'da yaşıyorum. Kısmetse mayıs sonu gibi evlenip ben de Londra'ya gelicem...

X