iNGiLTERE Paylasim Alani(Tanisma)

demek ki ya hickimsenin nete girip forumlara yazi yazacak ve birileriyle tanisip arkadaslik edecek vakti yok , ya da gercekten cani sikilip turk arkadas edinmek isteyen ???

ben ucundan ucundan londra yi kesfe basladim arkadaslar , tek basima cikiyorum , oyster kartima 8 poundu yukluyorum, ondan sonra onume gelen otobuse metroya neyse artik rastgele binip 5-6 saat geziyorum, fotograf makinamla resimler cekiyorum, yorulunca da evime donuyorum...

eslik etmek isteyen olursa haber versin :KK23:
dipnot : cocuklu arkadaslarin bu davete icabet etmeleri zor biliyorum :emir_bebek:

Merhaba arkadaslar hepinizin bayramini kutlarim , dilerim sevdiklerinizle mutlu huzurlu nice bayramlar gecirirsiniz
herkese kucak dolusu sevgiler :119:

Hepinize mutlu yıllar diliyorum UK fatihleri:) 2014, iyiliklerle ve iyi insanlarla karşılaştığımız huzur dolu bir yıl olsun. :nazar:

Ben Wigan da yasiyorum ve Turkler var ama erkekler henuz kadinla tanismadim.Bir tanissam yapisicam gel arkadas olalim diye yalvaricam yani o denli yanlizim:18:.Ingiliz arkadaslar esimin akrabalari falan var ama yine de insan kendi dilini konusabildigi birini ariyor.Tabii bunlari buraya gelmeden bilemiyorsunuz.Daha dogrusu bu kadar zor olabilecegini hayal edemiyorsunuz.:KK53:Muzik ogretmeniyim diplomanin denkligini NARIC ten aldigim halde is bulamiyorum.Gerci bulsam da su an biraz zor martta 2 yasinda olucak bir kizim var ona bakiyorum ama krese gitme yasi geldi artik ben de yuksek ihtimal iyice bosluga dusucem o da olmayinca.:KK50:Calismayi bu yuzden istiyorum ama tecrube olmadan is vermeleri imkansiz gibi tabii arada tanidik olursa baska.Ayrica yasadigim yer kisir bir bolge Londra da olsaydim 44 Turk okulundan biri alirdi elbet beni.:KK51:Kisacasi bu forumda wigan da ya da yakinlarda olan arkadas var mi meraktayim ?:26:

Ben Wigan da yasiyorum ve Turkler var ama erkekler henuz kadinla tanismadim.Bir tanissam yapisicam gel arkadas olalim diye yalvaricam yani o denli yanlizim:18:.Ingiliz arkadaslar esimin akrabalari falan var ama yine de insan kendi dilini konusabildigi birini ariyor.Tabii bunlari buraya gelmeden bilemiyorsunuz.Daha dogrusu bu kadar zor olabilecegini hayal edemiyorsunuz.:KK53:Muzik ogretmeniyim diplomanin denkligini NARIC ten aldigim halde is bulamiyorum.Gerci bulsam da su an biraz zor martta 2 yasinda olucak bir kizim var ona bakiyorum ama krese gitme yasi geldi artik ben de yuksek ihtimal iyice bosluga dusucem o da olmayinca.:KK50:Calismayi bu yuzden istiyorum ama tecrube olmadan is vermeleri imkansiz gibi tabii arada tanidik olursa baska.Ayrica yasadigim yer kisir bir bolge Londra da olsaydim 44 Turk okulundan biri alirdi elbet beni.:KK51:Kisacasi bu forumda wigan da ya da yakinlarda olan arkadas var mi meraktayim ?:26:
Canim ya cidden çok uzaksın keşke Londra'da olsaydın diyorum başka ne diyim ki :) yinede selam :)

Merhaba arkadaşlar ben londra bromley de oturuyorum 2 küçük kızım var bana yakın arkadaş varmı aranızda ? Bildiğiniz gibi çevrende nekadar çok insan olursa olsun gurbette türk arkadaş arıyor insan :KK43: sevgiler

Merhaba arkadaşlar ben londra bromley de oturuyorum 2 küçük kızım var bana yakın arkadaş varmı aranızda ? Bildiğiniz gibi çevrende nekadar çok insan olursa olsun gurbette türk arkadaş arıyor insan :KK43: sevgiler
Selam canim Bende Kings Cross da yasiyorum AMA uzak sayiliriz tanismayi isterdim benimde bir Kizim var

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız? Biz de Londra'ya taşındık. Buralarda Londra'lı annelerin, arkadaşların sohbet ettiği bir konu ararken buraya takıldım. Birilerini bulsam özellikle oğlum için okullar hakkında bilgiler isteyeceğim amma:) Bu arada City of Westminster'da oturuyoruz Paddington tarafında. En kısa zamanda bisiklet edinmeyi düşünüyorum 2 haftadır burdayız.

Merhaba herkese, Eşimin işi dolayısıyla Londra'ya taşındık. Henüz geleli 3 hafta kadar oldu. Canary Wharf civarında oturuyoruz. 43 yaşındayım. Bu civarlarda oturan varsa tanışmak isterim.

X