Klomen yumurta takibi çatlatma iğnesi

Demek o zaman herkezde oluyomus ay icim rahatladi ya normalde bu kadar uzun surmezdi cunku sizin de kasik agriniz var mi
Çatlatma iğnesi günü ve sonrası şiddetli kasık ağrım vardı daha doğrusu çok şiddetli gaz sıkışması gibiydi yürümekte zorlanıyordum ama şuan daha iyiyim ara ara ağrı girip çıkıyor şuan için

Çatlatma iğnesi günü ve sonrası şiddetli kasık ağrım vardı daha doğrusu çok şiddetli gaz sıkışması gibiydi yürümekte zorlanıyordum ama şuan daha iyiyim ara ara ağrı girip çıkıyor şuan için
Ay insalah tutmustur sizin😍 bakalim benimde cuma belli olucak buyume yoksa ustenilen kadar oyle igne vercekler guzel haberlerini yaz canim😍

Yumurta takibine başlamadan önce adetin 2. Günü femara ilacını verdi 5 gün kullanmak üzere femara bitince de 2 gün yapılacak iğne meriofert , folidoce folik asit ve vagifem fitil toplam 1600 civarı tutmuştu, daha sonrasında 2 doz daha meriofert aldım bunlar 900 tuttu, en sonra çatlatma iğnesi, progestan ve ecopirin verdi bunlar da 500 civarı tuttu diye hatırlıyorum. Vagifem rahim duvarı kalınlaştırıcı, Femara ve meriofert yumurtaları geliştirmek için, ovitrelle çatlatma iğnesi yumurtalar gelişince, diğer ilaçlar ise herhangi bir gebelik oluşursa tutunsun diye.
Rabbim emeğinizi güzel haberlerle sonuçlandırsın.

Kızlar merhaba,
Bende 34 yaşındayım ve 1,5 yıldır deniyorum , letrozol diye 5 gün boyunca bir ilaç kullandim yumurta büyütucu ve bir yumurtam 24 mm olmuştu( gün boyu buna sevindim çünkü rezervim çok düşük ve ilaçsız yumurtamin buuymedigini öğrendim bu ay)Hemen 15 mart sabahında çatlatma iğnesi oldum ve üç gün sonrada da progesteron kullanmaya başladım ola ki bebis tutarsa düşmesini engellemek için ve tabiki rahimi gebelige hazırlamak için dedi doktorum.
Ilaçtan sonra birkaç gün önce karnım ve kasiklarimda çok ama çok şiddetli kramplarim oldu ayağıma sıcak su torbası koydum bir güne geçti ve şimdi de regl olacak gibi karnım ve gibi sol kasigimda özellikle ağrı vuruyor, göğüslerim yavaştan şişmeye ağrımaya başlıyor ve iştahım da kesilmiş yani bilmiyorum korku ve heyecan içindeyim reglim 31 martta. Sizce ne zaman test yapmalıyım?
Seninle aynı zamanda benim de 31 mart adet.korktrum test yapmaya

Engin bilgilerinizden faydalanmam gerekiyor hanımlar :) 25-26-27-28 martta 4 gün boyunca lh testim 2 çizgi de aynı koyulukta, yumurtamın çatlamadığından şüphelenmeye başlamıştım artık ama bu sabah gaz sancısı gibi yumurtalıklarıma baskı yapan bir ağrı ile uyandım ve kalkınca test yaptım en alttaki test yani 1. Çizgi daha silik çıktı . Bakabilir misiniz çatlama bu sabah olmuş mu bir de 4 gün pik olup 5. Gün çatlaması da normal mi 1 gün pik olması gerekmez miydi yaşım 29 , 1,5 Yıldır bebek istiyoruz , şimdiden teşekkürler herkese

Eklentiler

• 8DB1DF70-FD02-4A49-AE5C-43E51113578A.jpeg
    8DB1DF70-FD02-4A49-AE5C-43E51113578A.jpeg
    129,7 KB · Görüntüleme: 55
  • 58B12610-ACAC-4DC4-989C-70CF1E7AAB0D.jpeg
    58B12610-ACAC-4DC4-989C-70CF1E7AAB0D.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 56
kızlar bende pazar günü çatlatma iğnesi oldum bugün hafif pembe kan geldi. sizden bu durumu yaşayan ya da bilen var mı ? doktorum devam etmezse korkma dedi ama ben endişelendim.

Ay bende aynı durumdayım lütfen sonucu da paylaşın bana da umut olun 😊
Bugün akşam test yaptım iğnenin etkisi geçti mi diye bakmak için çoook ince bir çizgi çıktı sanırım hala etkisi devam ediyor bakalım. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻💜 siz de haber verinnn

Bugün akşam test yaptım iğnenin etkisi geçti mi diye bakmak için çoook ince bir çizgi çıktı sanırım hala etkisi devam ediyor bakalım. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻💜 siz de haber verinnn
Tabiki hepimiz kader ortağıyız benim tutmasa bile sizin için yine mutlu olurum birimiz başardı diye 🙂

Martta adetin 3 üncü günü klomene başlattı doktor hiç bir şey yok eşim ve bende sorun olarak sadece enfeksiyon vardı onun için de hsg çektik ilişkiye önem gösterdik doktorun söylediği gibi şuan 9 gün var adetime kasıklarımda özellikle yumurtalarimda batma hissi ve çok Cok hafif sancılar var gelip giden birde arada mide bulantısı oluyor oda çok hafif gelip geçiyor tutmusmudur 4 yıldır çocuk bekliyorz yada yakinlasinca hamilelik belirtileri nedir bilgisi olan yada aynısını yaşayıp pozitif olan var mi kızlar yardımcı olur musunuz 🙃

Martta adetin 3 üncü günü klomene başlattı doktor hiç bir şey yok eşim ve bende sorun olarak sadece enfeksiyon vardı onun için de hsg çektik ilişkiye önem gösterdik doktorun söylediği gibi şuan 9 gün var adetime kasıklarımda özellikle yumurtalarimda batma hissi ve çok Cok hafif sancılar var gelip giden birde arada mide bulantısı oluyor oda çok hafif gelip geçiyor tutmusmudur 4 yıldır çocuk bekliyorz yada yakinlasinca hamilelik belirtileri nedir bilgisi olan yada aynısını yaşayıp pozitif olan var mi kızlar yardımcı olur musunuz 🙃
Yumurta boyutunuza bakılıp çatlatma iğnesi vs yapıldı mı?

Anladımm, anlattıklarınız çatlama sancısı gibi geldi de merak ettim. Son kontrolünüz hangi gündü?
Bir kere çağırdı 24 Mart yani çağırdığı tarih ztn ilaç bitti ertesi hafta cuma yani ilaç bitti 3 gün sonra kontrole gittim tamam dedi git gün aşırı ilişkiye gir ve ayaklarn havada bir müddet bekle dedi tamam dedim hepsini yaptım 11 gün varken bu anlattıklarım başladı sanki çok afedersin altını islatirsin gibi sivi geldi birde akıntı bugün 8 gün var sancım pek yok sadece halsiz uykulu ve mide skntisi yaşıyorum mide kısmı çok nadir oluyor bide göğüs uclarima dokunamiyorum acıyor ztn yumurtlama gunnlerimin başladığı tarihti 24 mart

X