kocamin ayak kokusundan biktim

Her gun ayni konu.isten geliyor ustunu degistirmeden oturuyor.corap kokusu.ustunu degistirse ayagini yikamiyor.ayak kokusu.ailesi de pasakli ama ayagim kokmuyor diyor.kabul etmiyor.hep tartisma cikiyor.yuz kere tartistik ayni sey.guzel dillede soylesem olmuyor.oturma odasi iskence oldu.bazen erkenden uyuyorum.cok soylendigimde buyuk kavga cikariyor bazen.onuda goze alamiyorum.
biri benim esimimi yazmıs dedim valla anlıyorum uzun calısıyo ama insan nasıl dusa girmeden rahat öder koku degil bilgilin gaz bombası yaa kokarca gibi felaket bi koku allah yasayanlara sabır versin

Ne desem bilemedim ama iğrenç bir durum. Surekli bezdirene kadar soyle derim
sahsen aynısı basımda söylüyorum ilk söyledigi kibar bi dille yazıcam benim butun gün anam s..... calısıyo yaa her calısan senin gibi pis degil diyorum ama anlamıyoo

Size is düsüyor simdi dinleyin. Yeni bir ayakkabi ve kabaca yirmi otuz corabi olsun. Her gün corap degistirsin, ayakkabi koku yapmaya firsat bulamaz. Esim her gün corap degistirir, evet yikamasi var ama koku yok. Inanin bu hergün corap degistirme isi ayak kokusu birakmiyor. Ama ayni ayakkabiyla devam etmemesi lazim, o koku cikmaz gibime geliyor. Yine ayaga yapisir.
tezin yanlıs aynısını yapıyorum esim icin hemde öyle 2 3 liralık corap degil bambu yüzde yüz pamuk yada yüzde yüz yün olanından alıyorum iyi bi markada ii bi kalite ama aayak pis koku yapıyo ne kullanırsan kullan

biri benim esimimi yazmıs dedim valla anlıyorum uzun calısıyo ama insan nasıl dusa girmeden rahat öder koku degil bilgilin gaz bombası yaa kokarca gibi felaket bi koku allah yasayanlara sabır versin
Iyyykkkkkk. Allah sabır versin bacim.

eeee yaniii bıkmadın mı kızım yazılmayan mevzudan yazmaya
bıkmadım:KK53::KK53:
şimdi bak dinle cozumu yazıyorum bikere o ayakkabı koktuysa ondan hayır gelmez mutlaka yenı ayakkabı ve yenı coraplar alın coraplar hergun degısecek tabı bu arada ayakkabı yenı alındıgında ozellıkle spor ayakkabıysa ayak alısana kadar koku yapıyor ancak hergun temız corapla gıyılırse 1 haftaya kadar koku kalmıyor ve kesınlıke o ayakkaı bır daha kokmuyor +1 onerı daha eger ayakkabı spor ayakkabıysa ıcıne bebe pudrası dokebılırsınız:KK52:

Her gun ayni konu.isten geliyor ustunu degistirmeden oturuyor.corap kokusu.ustunu degistirse ayagini yikamiyor.ayak kokusu.ailesi de pasakli ama ayagim kokmuyor diyor.kabul etmiyor.hep tartisma cikiyor.yuz kere tartistik ayni sey.guzel dillede soylesem olmuyor.oturma odasi iskence oldu.bazen erkenden uyuyorum.cok soylendigimde buyuk kavga cikariyor bazen.onuda goze alamiyorum.

o kadar anormal kokuyorsa belki mantar vardir ayaklarinda haberi yoktur, eczanelerde satilan yikama suyuna konulan ilaci vardi onun alin kullansin yikama suyuna falan koysun. Babamda ayak mantari cikmistida cok kotu kokuyordu evet ama tedavi edilince gecti. Yanlis ayakkabidan, yanlis coraptan uzun sure ayakkabi icinde kalmaktan falan oluyor.

tezin yanlıs aynısını yapıyorum esim icin hemde öyle 2 3 liralık corap degil bambu yüzde yüz pamuk yada yüzde yüz yün olanından alıyorum iyi bi markada ii bi kalite ama aayak pis koku yapıyo ne kullanırsan kullan

bilemedim ama simdi ben böyle yazinca. Cünkü esim hep böyle yapiyor ben de ondan ögrendim. O da gecmiste corabi degistirmeyince günlük kokarmis, böyle yapiyor hayatta ayni corabi giymiyor. Bir da evde corapsiz dolasiyor. Benim ayagimdan temiz kokuyor öyle söyliyim.
Ha kendisinin hic mi tembelligi yok, var. Dolu.
Ama bu koku meselesinde hassas. Saci yagli olunca bile dokundurtmuyor kafasina.
Böyle düsündükce ben ondan daha pisim diyorum ama yok öyle birsey tabiki de. Evi ben toplayip siliyorum. O bir tek günlük corap ve tsört degistiriyor. ben de hem onun coraplarini yikiyorum hem de cocugumun yere yaptigi tuvaletini temizliyorum. Ahanda kariyerim cikti ortaya.

7 yıldır ayak kokusu mu çekiyorsun ? güya müslüman ülkeyiz pislik götürüyo erkekleri, çalışıyomusun ? direk boşa gitsin diycem çekilir gibi değil iğrenç bir durum.

Sabah tertemiz ise gider.aksam kokarca.evde sicak su ful.dus alsana.ben her gun banyo yaparim.yazin iki kere banyoya girdigim olur.ama yok anlamiyor.

Cekiyorum valla.dayak yiyen kadinlar bosanamazken ben memurum ama yine de nasil bosanayim.ailem arkamda durmazki.yoksa simdiye yuz kere ayrilmistim.

bıkmadım:KK53::KK53:
şimdi bak dinle cozumu yazıyorum bikere o ayakkabı koktuysa ondan hayır gelmez mutlaka yenı ayakkabı ve yenı coraplar alın coraplar hergun degısecek tabı bu arada ayakkabı yenı alındıgında ozellıkle spor ayakkabıysa ayak alısana kadar koku yapıyor ancak hergun temız corapla gıyılırse 1 haftaya kadar koku kalmıyor ve kesınlıke o ayakkaı bır daha kokmuyor +1 onerı daha eger ayakkabı spor ayakkabıysa ıcıne bebe pudrası dokebılırsınız:KK52:
tezin yine yanlıs cünkü esim is ayakkabısı giyiyor üstü demir kablı yani normal bi ayakkabı giyemez yasak corap hergün degisiyo ama fayda yok

tezin yine yanlıs cünkü esim is ayakkabısı giyiyor üstü demir kablı yani normal bi ayakkabı giyemez yasak corap hergün degisiyo ama fayda yok
o zaman o ayakkabıyı yıkama ımkanın varsa makıneye at hafif nemlıyken ıcıne bebe pudrası dok yıkama ımkanın yoksa eve getırt bebe pudrası dok:KK51:

X