kocamin ayak kokusundan biktim

söyle bi sey söyliyi arkadasa yazın 15 20 gün tatile cıktıgımızda rahat ediyim diye eski bi yöntem ayaklarına kına yakıyorum esimin bude 3 4 ay kokuyu engelliyo sizde deneyebilirsiniz

Sabah akşam duş almak bu kadar mı zor ya?
Yatağa nasıl giriyo, yorgun olan insan banyo yapar rahatlar.
Kulak buruna götürün bence , o kokuyu alamıyorsa burnunda sorun olabilir.

1. Cısı ayakkabaısı dandıkse ayaklarıda hassassa öyle ayakkabılara koku yapar
2. Cisi bu cok dertse özel kremlerı ayakkabı spreylerı var bacım git al kremını yıka esının ayaklarınıkremıdw sür bunu bır ay hergün yap bakalaım bı daha kokacakmı?

bıkmadım:KK53::KK53:
şimdi bak dinle cozumu yazıyorum bikere o ayakkabı koktuysa ondan hayır gelmez mutlaka yenı ayakkabı ve yenı coraplar alın coraplar hergun degısecek tabı bu arada ayakkabı yenı alındıgında ozellıkle spor ayakkabıysa ayak alısana kadar koku yapıyor ancak hergun temız corapla gıyılırse 1 haftaya kadar koku kalmıyor ve kesınlıke o ayakkaı bır daha kokmuyor +1 onerı daha eger ayakkabı spor ayakkabıysa ıcıne bebe pudrası dokebılırsınız:KK52:

Tolinciğime katılıyorum ve ekliyorum. Ayakkabılar için satılan özel spreyler var onu da deneyebilirsin. Ben rahatsız edici bir koku olmamasına rağmen arada bir sıkarım spor ayakkabılara :KK51:

Neyyyyyyyyyyyyyy dislerini havluya mi siliyor?? Ellerini ne yapıyor diye soracagim ama cevaptan korkuyorum:KK17:

:KK70:

Bacim kocanin coraplarini ailenin burnuna tut bak nasıl arkanda duruyorlar:KK53:

Konu sahibi çok çok özür diliyorum, ne olur güldüğüm için kızma, yorumlar beni öldürdü :-)

En azindan ayakkabisina karbonat dokmesini iste. Kesinlikle ise yariyor. O yapmazsa sen yap bari. Karbonat hicbir yerde kotu koku barindirmaz. Agzina alip cignesin, nefesi ferahlar. Ciddiyim.

Ayak kokusumuu iyyh
Eşim kokmadigi halde işten gelince uf bi tuhaf koku var üzerinde diyorum
Hadi ya koyuyor muyum ben almadım ama hemen duşa giriyim der ve girer
Ha mutlaka işten gelince el ve ayaklar yıkanır ailemizin olmazsa olmazı
3 yaşındaki oğlumuz bile öğrendi

Konu Sahibi ayakkabisinin içine karbonat koy soylenildimi bilmiyorum

Duş alsa nolur ki? Her evden gelince 10 dk dus alsin. Erkeklerin vücut kokulari daha ağır. Bari en azindan ayaklarını yıkasin. Zor bir sey degil.

Tolinciğime katılıyorum ve ekliyorum. Ayakkabılar için satılan özel spreyler var onu da deneyebilirsin. Ben rahatsız edici bir koku olmamasına rağmen arada bir sıkarım spor ayakkabılara :KK51:

Konu sahibi çok çok özür diliyorum, ne olur güldüğüm için kızma, yorumlar beni öldürdü :-)

:KK66:

X