🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Kızlar bugün adetin 10.günü doktor kontrolüm vardı ,geçen ay femara yazdı ama ben ovulasyonda pik görüyorum diye içmedim.. Bugün giderken yaptığım ovulasyon testi pikti doktor muayene etti ama maalesef yumurtam henüz görünmüyordu. Yani ben 1 yıldır ovulasyon testine güvenip pik öncesi ve sonrasını değerlendirdim boşa uğraşmış oldum, ortada yumurtlama yok belliki 14. Gün vs anca büyüyor. testlerin hepsi mi böyle bilmiyorum. Ama sizi uyarmak istedim . İmkanınız varsa mutlaka doktora gidin testlere çokta güvenmemek lazım sanki fotosunu atıyorum.
Hemde pikin piki ay çok şaşırdım. Bu gibi yorumları görünce hepten ovulasyon testinden vazgeçiyorum. İyi olmuş doktora gitmen kuzum.

Hemde pikin piki ay çok şaşırdım. Bu gibi yorumları görünce hepten ovulasyon testinden vazgeçiyorum. İyi olmuş doktora gitmen kuzum.
O kadar şaşkınımki, 1 yılımı heba etmişim gibi hissediyorum tüm testlerimiz normal çıktı, demekki hiç doğru günü denk getirememişiz.
en garanti yol adet gittikten sonra gün aşırı ilişkiyi ihmal etmemek ..

Aynen en garati yolu bu gibi duruyor. İyi tarafından bak belkide sadece gününü denk getiremediğin için olmuyordur bütün sorun budur. Yumurtlamayı yakalayıp değerlendirirsen hemen olucaktır inşallah

(Biraz karışık anlattım sorry)

Aynen en garati yolu bu gibi duruyor. İyi tarafından bak belkide sadece gününü denk getiremediğin için olmuyordur bütün sorun budur. Yumurtlamayı yakalayıp değerlendirirsen hemen olucaktır inşallah

(Biraz karışık anlattım sorry)
Yok çokkkk güzel anlattın çiçeğim 😍 Aminnn diyorum sadece , inşallah hep beraber çok güzel haberler alalım artık

Bende öyle düşündüm ama ister istemez üzüldüm 🤏şu kadarcık. Burda erken gebelik bulmak çok zor her eczanede olmuyo maalesef. En iyisi bekliyim ben. Bugün ateşim 37.4 oldu inanmayarak iki kere ölçtüm yine 37.4 çıktı en iyisi bekliyim evet
Erken gidiyosun erken azcık sabret aşkım öyle yumurtlama ağrısı yoksa gebelik yüksek ihtimal

Evet kuzum martta çektirdim ben çoğu kişi ağrısız oluyor diyor kuzum ama ben anestizisiz çektirdim beni bırakın die bağırdım resmen ama tabi bırakmadılar
nerde cektırdın kuzum ben de cektırcem onumuzdekı ay istedi doktor, kuzenım cektırdı çok rahattı dedi ama sen Boyle dıyınce korktum

Vücuttan vücuda işte ben ıkı tane aldım birini de yarın yapcam bakalım sabah ilk ıdrarla
Bence ara ver 13.14. Günlerde yap, yaeın yaparsan aynı sonucu alabilirsin. Bi hanımefendiyle konuşmuştum akşam 11. Gün negatifmiş 13. Gün silik çizgi görünmüş şimdi hamile. ama sen bilirsin tabiki benimki bi tavsiye

nerde cektırdın kuzum ben de cektırcem onumuzdekı ay istedi doktor, kuzenım cektırdı çok rahattı dedi ama sen Boyle dıyınce korktum
Kuzum neden böyle oldu bende anlamadım Bursa’da burtom da çektirdim çoğunkişi ağrısız diyor ama ben dayanılmıcak derecede acı çektim ki acı eşiğim yüksektir normalde

X