🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Canım ya benimkide sağa yatık doktor bununla ilgili birşey dedi mi
Ona bişey demedi ama araştırdığıma göre nereye yatıksa ilişkiden sonra oraya yatılmalıymış 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ben bu ay sağdan yumurtlamadım sola yattım hep eşim iğnemi bile soldan vurdu hesap et artık sağ sol durumunu 😅😅😅😅 sağ tüpüm tıkalıymış açtım dedi filmden sonra. Hatta klomenden sonra da önce sağa baktı yokmuş yumurta 🤦🏻‍♀️

Kuzum neden böyle oldu bende anlamadım Bursa’da burtom da çektirdim çoğunkişi ağrısız diyor ama ben dayanılmıcak derecede acı çektim ki acı eşiğim yüksektir normalde
kııızzz benim ağrı esıgım dusuktur zaten ben nasıl cektırcem. neyse anestezılı sorarım ben o zaman ya korktum gercekten

Kızlar nasılsınız ArasaNillGerek ArasaNillGerek tatluboncuk tatluboncuk
Ateşim hala yüksek dün kaybolan göğüs ağrım bugün geri geldi.
Sabah test yaptım negatif biraz modum düştü. Erken gebelik değildi ama ucuz strip testlerden. Adetime 4-5 gün var erken mi yoksa azda olsa birşeyler görünmesi mi gerekti 🙄
Bence daha erken kuzum bide ateşin yüksek gidiyır umutlandırıcı şeyler🙏🏻

Kızlar bugün adetin 10.günü doktor kontrolüm vardı ,geçen ay femara yazdı ama ben ovulasyonda pik görüyorum diye içmedim.. Bugün giderken yaptığım ovulasyon testi pikti doktor muayene etti ama maalesef yumurtam henüz görünmüyordu. Yani ben 1 yıldır ovulasyon testine güvenip pik öncesi ve sonrasını değerlendirdim boşa uğraşmış oldum, ortada yumurtlama yok belliki 14. Gün vs anca büyüyor. testlerin hepsi mi böyle bilmiyorum. Ama sizi uyarmak istedim . İmkanınız varsa mutlaka doktora gidin testlere çokta güvenmemek lazım sanki fotosunu atıyorum.
Aa aaa aa çok şaşırdım kuzum gerçekten ovülasyın testlerine güvenerek hata ediyoruz sanırım

Kızlar merhaba bugün yumurtlama sonrası doktor kontrolüm vardı hormonların yanı sıra doktor aspirin iç demişti. Pıhtılaşma da var ben de önlem olsun diye verdi muhtemelen ama reçeteye yazmamış dümdüz aspirin aldım. şimdi sitede gezerken kimi bebe aspirini demiş kimi corasprin demiş. Hangisini kullanmam lazım acaba? Bilgisi olan var mı düz aspirin de aynı işi görür mü?

Kızlar beni hatırlayanınız belki vardır ben regliden birkaç gün önce bir idrar testi yapmıştım tek çizgi çıkmıştı kenara koymuştum testi yaklaşık 1 saat sonra teste baktığımda aşağıdaki gibi aşırı ince bir çizgi çıkmıştı buradan sormuştum hamile miyimdir diye evet hamileymişim
Gebeliğin aşırı aşırı başıymış ve ben fark ettim erken gebelik testi ile anında çıkmadı ama test iyice kuruyup oturduktan sonra çizgi belli oldu yani kuruma çizgisi her zaman olmuyormuş böyle çizginiz varsa sizin için de bir umut vardır 🍀🍀

Regli olmam gereken gün kan verdiğimde beta 140 çıktı şimdi haftaya perş keseyi görmeye gidiceğiz inşallah🧿🧿

Belirtilerim şu şekildeydi reglye 2 gün kala hafif regl ağrısı gibi bi ağrı oldu ve hala ara ara oluyor yerleşmeymiş doktorun dediğine göre
Regl olmam gereken gün aşırı açıl kahve rengi günlük pedin 3/1 ini doldurvak kadar bi akıntıö oldu ve geçti buda normalmış
Doktor akıntılar devam edebilir dedi kan rengine dönmedi ve bir koca pedi dolduracak hale gelmediği sürece sorun yok dedi
Göğüslerim bayağı büyüdü ve halkası sanki biraz büyüdü rengi pek kararmadı
Aşırı uyku ve halsizlik var
Mide bulantısı yok şimdilik
İştahım pek yok
Yediklerim fazla gaz yapıyor gaz sorunum var
Burada ilk defa sizinle paylaştığım için deneyimlerimi yarım bırakmak istemedim♥️
Haftaya keseyi görmem için bana şans dileyin
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah🧿⭐♥️♥️
IMG_8990.jpeg

Eklentiler

• IMG_9054.jpeg
    IMG_9054.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 14
Ona bişey demedi ama araştırdığıma göre nereye yatıksa ilişkiden sonra oraya yatılmalıymış 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ben bu ay sağdan yumurtlamadım sola yattım hep eşim iğnemi bile soldan vurdu hesap et artık sağ sol durumunu 😅😅😅😅 sağ tüpüm tıkalıymış açtım dedi filmden sonra. Hatta klomenden sonra da önce sağa baktı yokmuş yumurta 🤦🏻‍♀️
Aaa iç güdüsel olarak ben hep sağa yatarım 😅 iyi bari sorun yoksa

Kuzum benim rahim kalp rahim mi

Kızlar beni hatırlayanınız belki vardır ben regliden birkaç gün önce bir idrar testi yapmıştım tek çizgi çıkmıştı kenara koymuştum testi yaklaşık 1 saat sonra teste baktığımda aşağıdaki gibi aşırı ince bir çizgi çıkmıştı buradan sormuştum hamile miyimdir diye evet hamileymişim
Gebeliğin aşırı aşırı başıymış ve ben fark ettim erken gebelik testi ile anında çıkmadı ama test iyice kuruyup oturduktan sonra çizgi belli oldu yani kuruma çizgisi her zaman olmuyormuş böyle çizginiz varsa sizin için de bir umut vardır 🍀🍀

Regli olmam gereken gün kan verdiğimde beta 140 çıktı şimdi haftaya perş keseyi görmeye gidiceğiz inşallah🧿🧿

Belirtilerim şu şekildeydi reglye 2 gün kala hafif regl ağrısı gibi bi ağrı oldu ve hala ara ara oluyor yerleşmeymiş doktorun dediğine göre
Regl olmam gereken gün aşırı açıl kahve rengi günlük pedin 3/1 ini doldurvak kadar bi akıntıö oldu ve geçti buda normalmış
Doktor akıntılar devam edebilir dedi kan rengine dönmedi ve bir koca pedi dolduracak hale gelmediği sürece sorun yok dedi
Göğüslerim bayağı büyüdü ve halkası sanki biraz büyüdü rengi pek kararmadı
Aşırı uyku ve halsizlik var
Mide bulantısı yok şimdilik
İştahım pek yok
Yediklerim fazla gaz yapıyor gaz sorunum var
Burada ilk defa sizinle paylaştığım için deneyimlerimi yarım bırakmak istemedim♥️
Haftaya keseyi görmem için bana şans dileyin
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah🧿⭐♥️♥️
Eki Görüntüle 3425168
Maşallah adınıza çok sevindim🥰🌸 İnşallah sağlıklı rahat bir hamilelik ve kolay bir doğumla bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız🥰🤲🤲

X