🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Eklentiler

• 8757A2CC-C298-480E-A6B2-0ADC2CAAD0FC.jpeg
    8757A2CC-C298-480E-A6B2-0ADC2CAAD0FC.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 25
Kuzum nasılsın kaybolup duruyorsun Y Yaseminnn35
Arada beğen atıp yazmıyon, yazsana kız özledik😍
Ya bal kuzum nasıl olayım sizlerle aynı şekilde çizgi mi o değil mi yumurtladık mı çatladık mı patladık mı aynen devam 🤣🤣 okuyorum yazılanları maşallah koyuyorum amin diyorum kalbim sizinle hep 😍 isteyen herkes gebe kalsın hepimizin içi umutla dolsun inşallah 😍🙏

Ya bal kuzum nasıl olayım sizlerle aynı şekilde çizgi mi o değil mi yumurtladık mı çatladık mı patladık mı aynen devam 🤣🤣 okuyorum yazılanları maşallah koyuyorum amin diyorum kalbim sizinle hep 😍 isteyen herkes gebe kalsın hepimizin içi umutla dolsun inşallah 😍🙏
Yaaa canım benim seviyorum seni 😘 arada yaz kuzum özletme kendini. İnşallah canım inşallah 🙏

Kızlar beni hatırlayanınız belki vardır ben regliden birkaç gün önce bir idrar testi yapmıştım tek çizgi çıkmıştı kenara koymuştum testi yaklaşık 1 saat sonra teste baktığımda aşağıdaki gibi aşırı ince bir çizgi çıkmıştı buradan sormuştum hamile miyimdir diye evet hamileymişim
Gebeliğin aşırı aşırı başıymış ve ben fark ettim erken gebelik testi ile anında çıkmadı ama test iyice kuruyup oturduktan sonra çizgi belli oldu yani kuruma çizgisi her zaman olmuyormuş böyle çizginiz varsa sizin için de bir umut vardır 🍀🍀

Regli olmam gereken gün kan verdiğimde beta 140 çıktı şimdi haftaya perş keseyi görmeye gidiceğiz inşallah🧿🧿

Belirtilerim şu şekildeydi reglye 2 gün kala hafif regl ağrısı gibi bi ağrı oldu ve hala ara ara oluyor yerleşmeymiş doktorun dediğine göre
Regl olmam gereken gün aşırı açıl kahve rengi günlük pedin 3/1 ini doldurvak kadar bi akıntıö oldu ve geçti buda normalmış
Doktor akıntılar devam edebilir dedi kan rengine dönmedi ve bir koca pedi dolduracak hale gelmediği sürece sorun yok dedi
Göğüslerim bayağı büyüdü ve halkası sanki biraz büyüdü rengi pek kararmadı
Aşırı uyku ve halsizlik var
Mide bulantısı yok şimdilik
İştahım pek yok
Yediklerim fazla gaz yapıyor gaz sorunum var
Burada ilk defa sizinle paylaştığım için deneyimlerimi yarım bırakmak istemedim♥️
Haftaya keseyi görmem için bana şans dileyin
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah🧿⭐♥️♥️

X