Nisan ve Mayısta tüp bebek yaptıracaklar listemizi yapalım:))

işte bende onun için seviniyorum ezgicim bi daha bu topikten haberleri olduğu için kendileri güncelleyecekler bi daha taşınma derdi yokkkk

o zaman süper tatlım ii etmişsin haber etmekle onlara benim cahilliğime ver :)) çünkü bizim topiğimiz 5 yıldızlı olmuştu sabit olcaktı nerdeyse ne güsel olcaktı ozaman şimdi sil baştan olduk ona üzülmüştüm ben amaaa biz varken bu topiği de 10 günden o hale getiririz onlar da güncellerde bi daha taşımak zorunda kalmazsan 1 ay sonra sabit oluruz kesin:)))

evet canım aslında ona bende üzüldüm cevap sayısı 1600 e ulaşmıştı sayfa sayısı da 40 olmuştu nese bi çaba dediğin gibi getirirz o seviyeye zaten topik adı yenilenince çok arkadaş katıldı aramıza baksana liste epey kabardı:))))

kızlar bende bu ay ilk tüp bebek denememe başlıyorum hatta başladım allahın izniyle hayırlı olur inşallah 12 nisanda iğnelere başlıyorum ve çok heyecanlıyım:teytey::CüvCüv:

wintersun cim mrb deneme sayisina 2 yazmissinya degil cnm :))

benim cok karisik aslinda evliligimin 2.ayinda normal yolla hamis kaldim dustu:KK43:(

bekle bekle sinir stres bidaha kalamadim 3kez asilama sonucsuz:KK43:(

sonra arastirildi esimin sperm hareketliligi ve sekil bozuklugu cikti

bizde tam 4kez tup bebek yaptik sadece iki kez hamile kalabildim bunlarin icinde onlarda 6 ile 8.haftalarda dustuler:KK43:(en son mart2009da tup le hamile kaldim oda dustu

sonra arastirildi kan pihtilasmasi oldugu tespit edildi bebislerim bu yuzden dusuyormus

sonra biz izin hazirligina basladik otele rezervasyon yaptirdik tatil icin ucak biletlerimizi herseyimiz hazir derken bir mucize oldu ve martta dusuk yaptiktan iki ay sonra mayista hamile kalmistim normal yolla tabi hersey iptal oldu cok zorlu bir hamilelik gecirdim kanamalar drlar hergun igne vuruyordum gobekten kendime derken biz 22 haftalik olduk oglusumla iste dertler hic bitmiorki enfeksion kapmisim suyum gelmeye basladi nasil olduysa oysaki herseye o kadar dikkat edip pinpiriklendigim halde neyse bir hafta hastanede yattim derken sancilarim basladi 4CM acilmam oldu ve 16saat suren sancilarin ardindan normal dogum yaptim ve 1KASIM 2009 06:52 DE 650 GRAM 31 CM oglusum ALPEREN EFE'M dogdu 23 haftalikti daha cok minikti yasama sansi hic yoktu onu kucagima aldim dokundum optum hala kalbi atiodu ve yarim saat atmaya devam etti cisini bile yapti yavrum dogunca normal bir bebekten tek farki boy kisaligi ve kilo azligiydi yani o haftadaki bir bebek bile megerse herseyini tamamliyormus tabi tek eksigi cigerleri gelismemis olmasi dayanilmasi cok zor bir aci anlatilmaz icim yaniyor.sen onca tedavi yap senelerce ugras olmasin kendiliginden gelsin icinde kipirdasin onu hisset sancisini cek dogur ama melek olsun yavrun.kimse bana kizmasin kimse darilmasin lutfen ama oglumun acisi cok buyuktu ve daha once yasadigim dusuklerin acisi hiiiccc biseymis onun acisinin yaninda.RABBIM IN uygun gordugu buymus O herseyin en iyisini bilir bunda da vardir bir hikmeti....

nolur kusura bakmayin sizlerinde canini siktiysam affedin cok doldum nedense kisacasi oglumdan 5ay sonra yine hamile kalabilmek icin cirpiniyorum bu artik 5.tup bebek denememiz insallah bu kez olur insallah RABBIM emeklerimizi bosa cikarmaz insallahhhhhh

kızlar bende bu ay ilk tüp bebek denememe başlıyorum hatta başladım allahın izniyle hayırlı olur inşallah 12 nisanda iğnelere başlıyorum ve çok heyecanlıyım:teytey::CüvCüv:

canım hayırlı olsun tedavin allahım inşallah emeklerimizin karşılığını verecek:emir_bebek::emir_bebek:

limburg gerçekten zor bi durum ama dayanmalısın tatlım. bende bazen allahım niye ben diyorum ama sonra şükrediyorum dua ediyorum allahıma demekki bi zamanı var ve o zaman geldiğinde meleklerimiz kucağımızda olacak.bizim evlatlarımız çok kıymetli olacak canım vede çok şanslı olcak çünkü:bizler gibi anne babalara sahip olacaklar onların gözünün içine bakacaz, her mutluluğu onlarla yaşayacaz onlar çooook kıymetli olacaklar ama zamanı geldiğinde canım benim. o yüzden hiç ümidini kaybetme ve kendini üzme :1hug:

gunaydın kızlarr

sabah sabah bu topiğin kapılarını ben açtım gelbebek aşağıda durma öle çık yukarı

limburg yazdıklasrı cok üzücü şeylerü ben düşük yaptığımdaki acımı hatırlıyorumda rabbim kimseye yaşatmasın eminim bu yaşadıklarının bir ecri var ve sana rabbim meleğini en yakın zaman da göndersin inşallah nurcum opu olmuşun transfer ne zaman hayırlısı olsun canım

günaydın fıstıklarrr
geldim melonycim de geç kaldım sanırsam sen gitmişsin ben de topiği açtım aynı anda hurriyetide açtım onu okumaya dalınca burda onlıne gözükmeme rağmen geç gördüm yazdıklarınızı ben de sabah daha erken kimse yoktur diodumm anaaamm daha sabah olmadan girmişsiniz hemen:)))
biz nie böle erkenden uyanıos ki yahuu:KK43:((

wintersun cim mrb deneme sayisina 2 yazmissinya degil cnm :))

benim cok karisik aslinda evliligimin 2.ayinda normal yolla hamis kaldim dustu:KK43:(

bekle bekle sinir stres bidaha kalamadim 3kez asilama sonucsuz:KK43:(

sonra arastirildi esimin sperm hareketliligi ve sekil bozuklugu cikti

bizde tam 4kez tup bebek yaptik sadece iki kez hamile kalabildim bunlarin icinde onlarda 6 ile 8.haftalarda dustuler:KK43:(en son mart2009da tup le hamile kaldim oda dustu

sonra arastirildi kan pihtilasmasi oldugu tespit edildi bebislerim bu yuzden dusuyormus

sonra biz izin hazirligina basladik otele rezervasyon yaptirdik tatil icin ucak biletlerimizi herseyimiz hazir derken bir mucize oldu ve martta dusuk yaptiktan iki ay sonra mayista hamile kalmistim normal yolla tabi hersey iptal oldu cok zorlu bir hamilelik gecirdim kanamalar drlar hergun igne vuruyordum gobekten kendime derken biz 22 haftalik olduk oglusumla iste dertler hic bitmiorki enfeksion kapmisim suyum gelmeye basladi nasil olduysa oysaki herseye o kadar dikkat edip pinpiriklendigim halde neyse bir hafta hastanede yattim derken sancilarim basladi 4CM acilmam oldu ve 16saat suren sancilarin ardindan normal dogum yaptim ve 1KASIM 2009 06:52 DE 650 GRAM 31 CM oglusum ALPEREN EFE'M dogdu 23 haftalikti daha cok minikti yasama sansi hic yoktu onu kucagima aldim dokundum optum hala kalbi atiodu ve yarim saat atmaya devam etti cisini bile yapti yavrum dogunca normal bir bebekten tek farki boy kisaligi ve kilo azligiydi yani o haftadaki bir bebek bile megerse herseyini tamamliyormus tabi tek eksigi cigerleri gelismemis olmasi dayanilmasi cok zor bir aci anlatilmaz icim yaniyor.sen onca tedavi yap senelerce ugras olmasin kendiliginden gelsin icinde kipirdasin onu hisset sancisini cek dogur ama melek olsun yavrun.kimse bana kizmasin kimse darilmasin lutfen ama oglumun acisi cok buyuktu ve daha once yasadigim dusuklerin acisi hiiiccc biseymis onun acisinin yaninda.RABBIM IN uygun gordugu buymus O herseyin en iyisini bilir bunda da vardir bir hikmeti....

nolur kusura bakmayin sizlerinde canini siktiysam affedin cok doldum nedense kisacasi oglumdan 5ay sonra yine hamile kalabilmek icin cirpiniyorum bu artik 5.tup bebek denememiz insallah bu kez olur insallah RABBIM emeklerimizi bosa cikarmaz insallahhhhhh

arkadaşım gerçekten çok üzücü yaşadıkların dayanması hiç de kolay olmayan şeyler..ama ne mutlu ki sen hepsiyle başa çıkabilmiş ve umudunu kabetmeden yeniden tedaviye başlayabilmişsin bu gerçekten çok güsel bi başarı...senin ne kadar çok anne olmak istediğinin en büyük kanıtı e o zaman o minik melek hiç dayanabilir mi senin bu kadar onu istemene koşup gelir artık annessiiii hiç üzülmeee....

Arkadaşlar selam:) Yan topikten geldim:))))))) Komşuyuz yani:)))

Ben de gonal f te 9. gündeyim.. Yani çok az kaldı. Önümüzdeki hafta toplanır inşallah yumurtalarım. Çok yok 6 tane oldular sadece.. Ama buna da şükür...

Bütün arkadaşlara hayırlı uğurlu bir ay olur nisan inşallah.

Ben de gonal f te 9. gündeyim.. Yani çok az kaldı. Önümüzdeki hafta toplanır inşallah yumurtalarım. Çok yok 6 tane oldular sadece.. Ama buna da şükür...

hoş geldinnnn qualıty:))
tedavin sorunsuuzz sonucu pozitif, senin ve tüm ailen için mutluluk dolu olur umarrımmm:))

günaydın fıstıklarrr
geldim melonycim de geç kaldım sanırsam sen gitmişsin ben de topiği açtım aynı anda hurriyetide açtım onu okumaya dalınca burda onlıne gözükmeme rağmen geç gördüm yazdıklarınızı ben de sabah daha erken kimse yoktur diodumm anaaamm daha sabah olmadan girmişsiniz hemen:)))
biz nie böle erkenden uyanıos ki yahuu:KK43:((

anam ne bilem ben erkenden uyandıım saten tedaviden sonra uyku düzenin iice gitti gece uyanıyorum sonrra uyuyamıyorum doğrudürüst sabah 6 bucuk dedinmi ayaktayım bugunde kahvaltıya eşimin yanına geldim eve hiçç gidesim yok hani bireyere ssıgamıyorum derlerya aynen öleyim bir yere sığamıyorum aman ne biliim ben

olsun canım 6 olsun bunun 1 tane si yeter kaliteli olsunlarda canım bu arada hoşgeldin

günaydın millet sabah emriolog aradı 13 yumurtadan 7 si döllenmiş hemde 1. kalite nasıl sizce iyimi

nur süpersin:))))))) Çok iyi bence... Ben de sadece 6 yumurta oluştu, senin benim yumurtalarım kadar döllenenin olmuş... Hayırlısı canım... ınşallah böyle iyi sonuçlarla sonuna kadar gidersin...

X