Bebek Beslenmesi Ücretsiz emzirme danışmanlığı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Bana yardım edin lütfen 1 aylık bebeğim beni hiçbir şekilde emmiyor bazen silikon UCLA oda çok nadir biberonla besliyoruz göğüs ucum küçük tutmuyor

Sevgili anneler, ben bir devlet üniversitesinde öğretim görevlisi olarak calisyorum. Kadın sağlığı ve hastalıkları hemşireliği alanım, ayrıca temas derneğinden emzirme danışmanlığı eğitimi aldım. Emzirme sürecinde sorun yaşayan annelere ücretsiz danışmanlık yapacağım. İlgilenenler ile haberlesiriz.

Bebeğim 8 aylik ve emmek istemiyor öncesinde severdi cok uyurdu bile saatlerce emerek tekrar eskisi gbi nasil olabiliriz yardimlarinizi bekliyorum

Sevgili anneler, yoğunluktan dolayı akut olarak cevaplayamıyorum kusura bakmayın özelden dönüş yaptım çoğunuza❤️
Merhabalar. Ben de 3 çocuk annesi öğretmenim. Okullar açıldı çok şükür, eski tempomuza döndük. Benim yaramaz sagdigim sütleri biberonla içmiyor. Digerlerine 6.Ayda başlamıştık, bu biraz inatçı. Beni göremeyince oyun oynarken uyuyakaliyor, sütleri içmiyor beni bekliyor. Ne yapabilirim, tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Merhabalar,
28 günlük yavrum var, sarılık sebebiyle ilk günler hastane yatışı yapıldı ve mama -meme karışık beslendi suanda da memede sinirleniyor direkt mama istiyor.Çok ağladığı için kıyamayıp mama veriyorum.Memeyi sakinken emiyor ama süt hemen bittiği için kızıyor bana kuzucuk:) Haliyle sütümü arttıracak imkanı bulamıyorum. Bilgi birikiminize fazlasıyla ihtiyacım var, şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba benim bebeğim 3 aylık 1 ay öncesine kadar mama+ meme gidiyorduk 1 aydır memeyi asla almıyor resmen savaşıyoruz sadece mama alıyor istanbulda emzirme danışmanları çok pahalı yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

Sevgili anneler, ben bir devlet üniversitesinde öğretim görevlisi olarak calisyorum. Kadın sağlığı ve hastalıkları hemşireliği alanım, ayrıca temas derneğinden emzirme danışmanlığı eğitimi aldım. Emzirme sürecinde sorun yaşayan annelere ücretsiz danışmanlık yapacağım. İlgilenenler ile haberlesiriz.

nerede istikrar ? 10 gündür neredesiniz ?

Emzirme konusunda nasıl bir sır var ki buraya yazmaktan kaçınıyorsunuz?

nezaketen site yönetimin sordunuz mu?

insanların iletişim bilgilerini topluyorsunuz bu ne kadar etik?

nisan ayında sitede sorduğunuz sorulara bakıp "Kadın sağlığı ve hastalıkları hemşireliği alanım" buna üzgünüm ama inanamıyorum.

Merhaba,
Hamileliğimin son zamanlarında korona geçirdim ve koronalıyken doğum yaptım ilk etapta çocuğumdan ayrı kaldım ve mama verildi sonrasında hastanede yattım 13 günsonra çocuğuma kavuştum ve ilaç kullandığım için bir hafta anne sütü vermemem söylendi 18 gün boyunca biberona alıştı bebeğim göğüs uçlarım yok benim biberon başlığına alıştığı için almıyor elektrikli pompayla sağıp öyle veriyorum sütü oda sabah akşam anca 30 ml geliyor uc çıktığında vermeye çalışıyorum almıyor slikon göğüs ucu denedim azcık emip bırakıyor fazla süt gelmediği için bana yardımcı olurmusunuz.

Meraba bebegim 4 aylik emziriyordum ama artik sutum yetmiyor yani doymuyor ne yapabilirim mama verdim kabiz oldu yardim edermisiniz nolur 😔

X