2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    316
Adetime 6 gün kaldı kuzum dün idrar testi yaptım çok hafif silik çıktı ama kan vermeye korkuyorum sonuç negatif çıkıp hüsran yaşarım diye 🥺
Belirtilere hiç takilmaa çünkü bende o belirtileri yaşiyordm ama hep adetle sonuçlandi ve şuan hamileyim hiç belirti yok:) inşallah güzel haberi alırsın

Kızlar selam nasip olursa inşallah bende Aralık ayı doğum yapıcam HCG 2076 çıktı keseyide gördük ama kac haftalık oluyo bırsey demedı doktor

Belirtilere hiç takilmaa çünkü bende o belirtileri yaşiyordm ama hep adetle sonuçlandi ve şuan hamileyim hiç belirti yok:) inşallah güzel haberi alırsın
canım benim Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hamilelerin duası kabul olur biz istiyenlerede dua et ne olursun insallah bizde hayırlı haberler alırız ❤️🙏🏻

Merhaba ben de bugün kan verdim beta 464 cikti, insallah aralikta yavrumu kucagima alicam. Henüz keseyi görmeye gidemedim, kese netleşsin, doğum tarihi tahminini yazacağım. Hepimize hayirli olsun 🙏🏻❤️
Ben daha kan veremedim bugün akşam yada yarın sabah gideceğim inşallah

Kuşlar nasıl besleniyorsunuz Şuan doktorunuz ne vitaminler verdi?
Ailelere söylediniz mi?
Anlatın sohbet edelim heyecanımız azalır biraz🙈😂

Hamilelik belirtisi olan arkadaşlar belirtileriniz neler ? Benim geçtiğimiz hafta çarşambadan beri kasık batmam var sol tarafımda sanki birşey sokmuşalr gibi sol bacağıma baldırıma doğru ağrı vuruyor, dün gece adet olacakmışım gibi bel sancım oldu 1 saat sürdü sonra geçti, adetime 3 gün kaldı sizlerin var mı böyle sendromları

Kızlar selam ben 2 ay önce düşük yaptım Eylül annelerindeydim şimdi tekrar hamileyim tahmini doğum 2 aralik gösteriyor ama bence Aralık'ta dogurmayacagim 🤭 herkesin gebeliği hayırlı olsun bekleyenlerin de duaları kabul olsun inşallah🙏 benim daha reglime 5 gün var dün 39.3 ateşle uyandım hastaneye serum vurulmaya gidecektim ama içimden bir ses önce test yapmam gerektiğini söyledi ama imkan vermiyorum hamile olduğuma çünkü düşük yaptığımda reglim 5 gün gecikince beta hcg11 ile öğrenmiştim ve testlerde çıkmamıştı. Neyse önce kaset test yaptım idrarı döktüğüm gibi hafif silik çıktı tabi ben inanmadım çünkü 5 yıldır bebiş istiyoruz ve 3 düşüğüm var artık umudum yoktu sonra farklı marka 2 test daha yaptım onlarda da silik çıktı ama yine inanmadım nedense 😂 sonra hastaneye gittim kan aldılar ve regle 6 gün kala değerim 23 çıktı hala şoktayım inşallah kimyasala çevirmez ve inşallah bu sefer tutunur bebeğim diye dua ediyorum 😍

Hamilelik belirtisi olan arkadaşlar belirtileriniz neler ? Benim geçtiğimiz hafta çarşambadan beri kasık batmam var sol tarafımda sanki birşey sokmuşalr gibi sol bacağıma baldırıma doğru ağrı vuruyor, dün gece adet olacakmışım gibi bel sancım oldu 1 saat sürdü sonra geçti, adetime 3 gün kaldı sizlerin var mı böyle sendromları
Selam ben de aranıza yeni katıldım yeğenimin mevlidi vardı onlara koştururken kasığımda batmalar ve bacak sizlamasi hissettim Allah Allah yorgunluktandir dedim ertesi gün de belim sanki regl olacakmışım gibi ağrıyordu sanki tuvalete gitsem sökülecekmiş gibi bir agriydi ama olmadım. Reglime 6 gün kala test verdim 23 çıktı ama belki benimki erken yumurtlamadir herkeste aynı olacak diye bir durum yok 🥰

Kuşlar nasıl besleniyorsunuz Şuan doktorunuz ne vitaminler verdi?
Ailelere söylediniz mi?
Anlatın sohbet edelim heyecanımız azalır biraz🙈😂
Ben 2 aydır sabah kahvaltilarimi sağlam yapıyorum avakado peynir çiğ badem gibi ama akşamları normal yemek yiyorum ona çok dikkat etmiyorum açıkçası 🙈
Ben anneme, abimin eşine ve 3 en yakın arkadaşıma söyledim babama ve abime veya eşim tarafına daha duyurmadik 3 düşüğüm olunca onlar çok ağladı o yüzden kalp atışı duyana kadar söylemeyi düşünmüyorum 😊
ben mfk diye bir doktor var (perinatolog) onun vitaminleri ile gebe kaldım kendiliğinden olmuyordu bizim o yüzden o ne verirse onu kullanıyorum şu an onun ürettiği folik asidi ve ek takviyelerini kullanıyorum siz neler yapıyorsunuz ?

X