2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    316
Merhaba kızlar bat 6 gün var kan tahlilim 7.98 çıktı doktor 2 gün sonra tekrar kan istedi allah izin verirse ben de buralardayım bundan sonra 🫶🏼🙏🏻

Selam ben de aranıza yeni katıldım yeğenimin mevlidi vardı onlara koştururken kasığımda batmalar ve bacak sizlamasi hissettim Allah Allah yorgunluktandir dedim ertesi gün de belim sanki regl olacakmışım gibi ağrıyordu sanki tuvalete gitsem sökülecekmiş gibi bir agriydi ama olmadım. Reglime 6 gün kala test verdim 23 çıktı ama belki benimki erken yumurtlamadir herkeste aynı olacak diye bir durum yok 🥰
Benimde aynı belirtiler var canım otururken ayak ayak üstüne atamıyorum resmen batıyor ağrı oluyor bacağına belime çok vuruyor genellikle böyle, yarın döngümün 25. Günü max 28 günde bir adet oluyorum bakalım ne olacak

Benimde aynı belirtiler var canım otururken ayak ayak üstüne atamıyorum resmen batıyor ağrı oluyor bacağına belime çok vuruyor genellikle böyle, yarın döngümün 25. Günü max 28 günde bir adet oluyorum bakalım ne olacak
İnşallah gebelik vardır 🙏 güzel haberlerinizi bekliyoruz buraya da yazın 😍

Daha önce bir dış gebelik öyküm var 6 ay önce... Korkuyorum bir yandan da test yapmaya garip bi duygu
Bu sefer güzel haber alırsın inşallah. Biz de geçen ay başlayacaktık ovulasyon testine. Dr küçük kist gördü ilacını kullanırken korunun demişti. Bu aya kaldı. Belirtileri de hamilelik gibiydi hatta ben hamile olduğumu zannetmiştim. Bakalım inşallah bu ay olur😊

Kızlar Son adet tarihim 3 mart.bu grup mu yoksa Ocak grubu mu olacam sizce.

Arkadaşlar merhabalar ben yemi katıldım aranıza 6 haftalık hamileyim bugün keseyi gördük tüp bebek sonucu oldu çok şükür. Tüp benek merkezinde kalp atışını duyduktan sonra doğum vs ve kontrollerim için bir hastane ve doktor bulmam gerekiyor. İstanbuldayım Avrupa yakasında oturuyorum Anadolu da olur aslında maltepe Kartal vs önerebileceğinşz doktor hastane var mı yardımınıza ihtiyacım var

Kızlar selam son adet tarihim 3 mart beklenen 27 mart ama predictor early ile çift çizgi gördüm normal kaset test yaptım bugün o da ikinci çizgi net göründü. 3 gündür göğüslerimde dolgunluk hafif kramp, inanılmaz gaz sancım var. Koku hassasiyetimin başladığını düşünüyorum. Dünden beri de kahverengi akıntım var kan tahliline heniz gitmedim ptesi gitmeyi düşünüyorum

Kızlar selam son adet tarihim 3 mart beklenen 27 mart ama predictor early ile çift çizgi gördüm normal kaset test yaptım bugün o da ikinci çizgi net göründü. 3 gündür göğüslerimde dolgunluk hafif kramp, inanılmaz gaz sancım var. Koku hassasiyetimin başladığını düşünüyorum. Dünden beri de kahverengi akıntım var kan tahliline heniz gitmedim ptesi gitmeyi düşünüyorum
Selamm inşallah bebeğin seninledir canım 🙏 kahverengi akıntının yoğunluğu nedir,, belki yerleşme kanamasıdir ?

Selamm inşallah bebeğin seninledir canım 🙏 kahverengi akıntının yoğunluğu nedir,, belki yerleşme kanamasıdir ?
Gece hiç gelmemiş ayakta olduğumda oluyor diyr gözlemledim. Çok fazla değil akıntı gibi lekelenme. İlk çocuğumda da olmuştu.

Gece hiç gelmemiş ayakta olduğumda oluyor diyr gözlemledim. Çok fazla değil akıntı gibi lekelenme. İlk çocuğumda da olmuştu.
Kahverengi çok da önemli değil kırmızıya dönünce kontrol edilmesi gerekiyor bence bebeğin tutunuyor sana 🥰 ama Allah esirgesin kimyasal olacaksa bile bence öncesinden kan testi yaptirmalisin en azından karsilastirabilecegin bir değer olur elinde canım

Selam kızlar Allah herkesin gönlüne göre versin isteyen hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah. Ben de çarşamba günü BAT a 3 gün varken 139.88 ile öğrendim gebeliğimi. Sizce bugün tekrar beta hcg baktırmalı mıyım yoksa direk dr kontrolüne mi başlayalım ne dersiniz?

Merhaba anneler anne adaylari 😍
Aranizda yeniyim ama 3. Çocugum olacak Allah nasip ederse benim uygulamada kasim çikiyor ama ben geç doguruyorum Aralik ayina kalirimm 🤣🤣
Gunler nasil geciyor sizlerde
Benim hafif yanmalar var migdede oruc iyi gidiyor simdilik 🥰
Birdee etrafimdakilere soylemicem hamile oldugumu tabi tutabilirsem kendimiii 🤣🤣
Burda biraz sizi darlicak olabilirim 😜😜

X