Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,2%
  • erkek

OY: 93 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    197
Bencede canım doğum başlangıcı olsa su nişan bi şey gelirdi ben sordum dünkü ağrıları yalancı kasılmalar dedi insallah senin de öyledir
Bence de illa ki başka bir belirti daha olurdu. Benimki şeye benzedi, her ay adetime iki üç gün varken midem bulanıyor acaba hamile miyim test yapsam mı beklesem mi, erken gebelik testi mi yapsam 🤣🤣 no sabır yes panik 😂😂 eninde sonunda doğacak bir dur kadın

Bence de illa ki başka bir belirti daha olurdu. Benimki şeye benzedi, her ay adetime iki üç gün varken midem bulanıyor acaba hamile miyim test yapsam mı beklesem mi, erken gebelik testi mi yapsam 🤣🤣 no sabır yes panik 😂😂 eninde sonunda doğacak bir dur kadın
Cok normal öyle hissetmen canım ben bile dün ağrım olunca noluyoruz dedim, senin haftan daha ileri ama dün de anladım sanırım daha o psikolojiye giremedim haftası var diye korkuyorum yani dogumdan erken dogmasından vs

Cok normal öyle hissetmen canım ben bile dün ağrım olunca noluyoruz dedim, senin haftan daha ileri ama dün de anladım sanırım daha o psikolojiye giremedim haftası var diye korkuyorum yani dogumdan erken dogmasından vs
Bence haftası gelse bile böyle olucaz ya sonuçta sadece anlatılanlardan bildiğimiz bir şey yaşayacağız ister istemez merak, endişe oluyor 🙄

Amiin canımm 🙏🏻 çok güzel haberler getirmişsin moniii maşallahh 😍🧿🧿

Tamam canımm

Eveet ilk inşallah canım valla psikolojik olduğunu düşünmeye başladım belim de başladı ağrımaya 😂 sanki hastaneye gidip bir şeyin yok deseler rahatlayacağım. Ağrı var ama düzenli veya artan şiddetli değil, bugün yarın adet olacakmışım gibi, bir de bebek hareket edince canım acıyor o kadar 🥲

Kemik ağrısı olsa daha önce hissettiğim ağrılara benzerdi diye kafam karıştı, bu daha bir rahatsız etti sanki 🙄 bence de ya bu tarz ağrılar kasılmalar sık sık olacak artık, doğum gerçekten başladığında nişanım suyum gelir bir şey olur ya da dayanılmayacak kadar kötü olur ağrılar
Psikolojik de olabilir ama gerçekten ağrı da olabilir canım dinlen bakım biraz. Adet olcakmisiz gibi ağrılar doğum başlangıç belirtisi de olabilir arkadaşimin ki öyle başlamıştı ama sonra aratarak devam etti süreklilik önemli canım takip et bakalım nasıl devam edecek benimde mesela ara ara adet olcakmisim gibi ağrılarım oluyor geçiyor ama vücut kendini hazırlıyor bence 🤗

Amiin canımm 🙏🏻 çok güzel haberler getirmişsin moniii maşallahh 😍🧿🧿

Tamam canımm

Eveet ilk inşallah canım valla psikolojik olduğunu düşünmeye başladım belim de başladı ağrımaya 😂 sanki hastaneye gidip bir şeyin yok deseler rahatlayacağım. Ağrı var ama düzenli veya artan şiddetli değil, bugün yarın adet olacakmışım gibi, bir de bebek hareket edince canım acıyor o kadar 🥲

Kemik ağrısı olsa daha önce hissettiğim ağrılara benzerdi diye kafam karıştı, bu daha bir rahatsız etti sanki 🙄 bence de ya bu tarz ağrılar kasılmalar sık sık olacak artık, doğum gerçekten başladığında nişanım suyum gelir bir şey olur ya da dayanılmayacak kadar kötü olur ağrılar
Acemiyogi sende rahim ağzı kısalığı var mıydı. Benim 32. Haftada 28mm çıkmıştı rahim ağzı uzunlugum. Birkaç gün önce bana da oldu adet sancısı bir gün boyunca da geçmedi. Ertesi güne geçmişti şükür. Ben rahim ağzı kisaligima baglamistim ağrıyı. Bu arada şuan 34+2 yim.

Bugün benimde kontrolüm vardı 33+4 üm bebişin kilosu 2400 çıktı. Sezeryan tarihi verdi 10 hazirana. Fakat o kadar bekleyebilirmiyim bilmiyorum sancılar artıyor. Bir sürü ilaç verdi içeride tutmak için bebeği. Günde 3 kez adalat 3 kez magnezyum ve vitaminler içiyorum. İlaç içemeyen ben günde 10 ilaç içicem İnşallah düzenli içebilirim 🤣 haftaya tekrardan çağırdı takip edelim seni dedi sancım olduğu için

Bugün benimde kontrolüm vardı 33+4 üm bebişin kilosu 2400 çıktı. Sezeryan tarihi verdi 10 hazirana. Fakat o kadar bekleyebilirmiyim bilmiyorum sancılar artıyor. Bir sürü ilaç verdi içeride tutmak için bebeği. Günde 3 kez adalat 3 kez magnezyum ve vitaminler içiyorum. İlaç içemeyen ben günde 10 ilaç içicem İnşallah düzenli içebilirim 🤣 haftaya tekrardan çağırdı takip edelim seni dedi sancım olduğu için
Sancılarıni hissediyor musun canım yoksa nst de mi çıkıyor sancın neden bu kadar çok oluyormuş ki vitamin eksikliklerinden kaynaklı mi yani kafamda deli sorular 🤷🏻‍♀️🙈

X