Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,2%
  • erkek

OY: 93 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    197
Kızlar yeni bi ağrıyla geldim ama sürec ben de yeni yeni belli ediyor o yüzden merak ediyorum kusura bakmayın, hani bi kemik var ya vajinayla üst bacak birleşiminin kenarı gibi düsünün orası ağrıyor iki gündür sizde de var mı o

Bana da bazen öyle sert vuruyor ki bir anda tepki veriyorum eşim noluyor diye hemen hareketleniyor nolcak senin oğlan içerde futbol oynuyor galiba diyorum 🤣 benimde ilk sarecim o yüzden ne ne değil inan hiç bilmiyorum yaşayıp görcezzz bu durumlara alışmak lazım daha bunun doğumu var Allah izin verirse 🥰😅
Vallaha şuan şnan doğursam da rahatlasam modundayım ben. Benım son ayşar benı bendne alıyor ya. Heleki iki çocukla ben bittik😩

Ben kesin yapacağım ya en azından destekler gibi geliyor 🤔
Ben ilkli doğumda sardım karnım kalmadı dıerınde kalmıyor sıye sarmadım karnımı. Hayatımın hatasıydı galıba. Sabah hiç karnım olmazdı ama akşam snakı beş aylık hamıle gbi gönepim oluyordu.. Hattaaaa dolmuşta hamıle sanıp yer verenler bile oluyordu bana. Limdi hamıleyım kimse yer vermiyo o başka😀

Ben ilkli doğumda sardım karnım kalmadı dıerınde kalmıyor sıye sarmadım karnımı. Hayatımın hatasıydı galıba. Sabah hiç karnım olmazdı ama akşam snakı beş aylık hamıle gbi gönepim oluyordu.. Hattaaaa dolmuşta hamıle sanıp yer verenler bile oluyordu bana. Limdi hamıleyım kimse yer vermiyo o başka😀
Normal miydi doğumunuz, sezaryende sarmayi onermeyenler var o yüzden soruyorum

İyi akşamlar herkese ben geçen gitiğimde hastaneye beni nst aldılar ilk kez gitim Dr du ısrarla ağrıların çok varmi dedi var ama normal ağrılar yani hemen hemen herkeste olan receteyi verdi elime yolladı pat diye recetde düşük riski progestan yazmış fitil devlette gittim için çok detaylı bilgi alamadım iki gün oldu kullanıyorum ama içime bir korku girdi artk yürümekte iş yapmakta zorlanıyorum ama her isimide yapyom yani öle dayanilmaz değilm acı eşiğim çok yüksek bu progestan kulanmak hiç istemiyorum ya gece kulaninca hiç yatamıyorum Bn 31+6 ym düşük olmaaz demi bu saatten sonra sizi takip,ediyorum bakiyorm erken doğum için herkese farklı ilaç vermiş buda bni strese koydu 🥺

İyi akşamlar herkese ben geçen gitiğimde hastaneye beni nst aldılar ilk kez gitim Dr du ısrarla ağrıların çok varmi dedi var ama normal ağrılar yani hemen hemen herkeste olan receteyi verdi elime yolladı pat diye recetde düşük riski progestan yazmış fitil devlette gittim için çok detaylı bilgi alamadım iki gün oldu kullanıyorum ama içime bir korku girdi artk yürümekte iş yapmakta zorlanıyorum ama her isimide yapyom yani öle dayanilmaz değilm acı eşiğim çok yüksek bu progestan kulanmak hiç istemiyorum ya gece kulaninca hiç yatamıyorum Bn 31+6 ym düşük olmaaz demi bu saatten sonra sizi takip,ediyorum bakiyorm erken doğum için herkese farklı ilaç vermiş buda bni strese koydu 🥺
Valla açıkçası ben kullanmam başka bir Dr a daha sor danış bir Dr la kalma önüne gelen herkese ilaç dayıyorlar ben anlamıyorum ve cidden uygun bulmuyorum şu zamandan sonra çok çok ciddi bir kanama durulmayacak bir ağrı yoksa neden düşük ilacı verilir cidden anlamıyorum var mı böyle Bir probleminiz kanama aşırı sancı falan ?

Valla açıkçası ben kullanmam başka bir Dr a daha sor danış bir Dr la kalma önüne gelen herkese ilaç dayıyorlar ben anlamıyorum ve cidden uygun bulmuyorum şu zamandan sonra çok çok ciddi bir kanama durulmayacak bir ağrı yoksa neden düşük ilacı verilir cidden anlamıyorum var mı böyle Bir probleminiz kanama aşırı sancı falan ?
Yo hiç öle birşeyim yok sancida ara ara kasılma ağrı oluyor ama herkeste bu aylarda var diye biliyorum günlük hayatıma devam ediyorum bugün 8 den 2 kadar dışarıda işlerim vardı yaptım hepsini zorlandm ama dinlene dinlene akşam kötü olurm dedim şuan gayet İyim magnezyum içtim uzandm

Kızlar aramizda kurutma makine vardı memnun musunuz bebe kıyafetleri hic küçülttümü elektrik konusunda nasıl farkediyomu fazla geliyormu

Bende almayı düşünüyorum hergun çamasır dayanmiyo 2ci bebede geliyo hepten mahvolacam

Ben ilk hamileliğim de 34 e kadar kullandım , bunda da yeni bıraktım. Fitil olarak kullanırsan hiç bir yan etkisi yok, zaten gebelikte doğal salgınan bir hormon, içiniz rahat olsun.

Kızlar aramizda kurutma makine vardı memnun musunuz bebe kıyafetleri hic küçülttümü elektrik konusunda nasıl farkediyomu fazla geliyormu

Bende almayı düşünüyorum hergun çamasır dayanmiyo 2ci bebede geliyo hepten mahvolacam
Benim ki arçelik, günlük ayarına atarsan küçültebilir , kıyafete göre değişir, küçültmeden çok yıpratıyor . Hassas ayarı var oda biraz nemli çıkarıyor, onda fazla yıpranmaz

• Beğen
Reactions: Jou
Bende arcelik alcam kuzum eşim orda çalışıyor da
SEn nasıl yapıyorsun peki kısalmaması için
Hassas ayara atıyorum. Çok güzel şık kıyafetleri atmıyorum. Sürekli attığında fark ediyor. Küçülen bir kadife lcw elbise olmuştu, onun haricinde öyle çok çeken kıyafet hatırlamıyorum. Eşimin mavi den aldığı tişörtleri soldu ve biraz küçüldü. Bi daha atmadık öyle tişörtleri. Ben en çok beyazlar, evde günlük giydiğimiz kıyafetlerde kullanmayı seviyorum. Kızımın anasınıfına giydiği çoğu switini zorda kalmadıkça kurutmaya atmadım. Zorda kalınca hassas ayara attım. Günlük karışık ayar çabuk ve iyi kuruluyor ama kıyafet çok yıpranıyor

• Beğen
Hassas ayara atıyorum. Çok güzel şık kıyafetleri atmıyorum. Sürekli attığında fark ediyor. Küçülen bir kadife lcw elbise olmuştu, onun haricinde öyle çok çeken kıyafet hatırlamıyorum. Eşimin mavi den aldığı tişörtleri soldu ve biraz küçüldü. Bi daha atmadık öyle tişörtleri. Ben en çok beyazlar, evde günlük giydiğimiz kıyafetlerde kullanmayı seviyorum. Kızımın anasınıfına giydiği çoğu switini zorda kalmadıkça kurutmaya atmadım. Zorda kalınca hassas ayara attım. Günlük karışık ayar çabuk ve iyi kuruluyor ama kıyafet çok yıpranıyor
Alayimmi almayayimmi bilemedim şimdi😄

Tatlış bende 6 yıllık evliyim kurutmadan yana değildim ama hamile kaldığımı öğrenince eşim aldı hayatı kolaylaştırmak adına ki gerçekten ikimizde diyoruz neden önceden almamışız diye. Ben hep bebeğimin kıyafetlerini atıyorum hiç çekmiyor ayarını iyi yaparsan çekmez ama bi kez farklı ayarda çalıştırmıştm eşimin kıyafetleri çekmişti 😅 benimkisi bosh ama diğer markalardan memnun kalanlarıda biliyorum bütçeye göre makineler var ama bence hepside kolaylık

• Muhteşem
X