Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Evet ha bire gidip gelip kontrol ediyorum emzirirken ağlıyorum acaba hissediyor mu ya üzülüyorum annem yüzüne doğru sarılık lafını bile deme diyor ama hormonlar tavan çok duygusalım

Ne gibi bir faydası olur ki acaba maden suyunun bugün doktor bize su verme sakın dedi gazını çıkarınca aslında minarelleri kalıyor maden suyunda bir anneme danışayım canım göz içi böyle sarı sarı ben de emzirirken onu görünce dayanamıyorum ağlıyorum

maşallah canım ne güzel hemen toparlamış bebeğin işte her şeyde bir hayır var mastit olmanda bile varmış bir hayır bebek çok şükür iyileşmiş bol sütle 🧿🧿🧿

Islak mendilden nefret ediyor benimki altını değiştirince temizliyorum ıslak mendille hemen çığlık atıyor bundan sonra yüzüne de hafif süreyim uyanır belki bak çok mantıklı hiç gelmedi aklıma
Canım üzülme sakın bol bol emzir. Ben de su verilmez kesinlikle dedim ama yeğenime falan da verilmişti maden suyu, aynı şekilde annem bize de vermiş. Gazı tamamen çıkmış olacak ama. Bizim bebişin ilk 6.6ydi ikinci gidisimizde 3.3e düştü bugün de 3.2ydi ben bol bol emzirdim. Bir de emzirmeden sonra bir çay kaşığı gazı çıkmış maden suyu verdi annem. Hem ağzında pamukçuk oluşmasını engeller hem de sarılığı demişti ne kadar doğru bilmiyorum tabii ama benim bebişim sarılık olmadı çok şükür

Kızlar biliyorsunuz pazartesi doğumum var nasipse. Bende ishal kusma baş ağrısı başladı 🤦🏻‍♀️ sabahtan beri yatıyorum kafam tutmuyor. Stresten mi noldu durduk yere anlamadım ben. Aylardır altıma işemiştim ama hiç bu derece ishal olup kaçırmamıştım ben heryerim batık kusma bi yandan berbatım
Canım doğuma yakın ishal oluyor diye biliyorum annem de doğumdan önce kusarmis hep. Acaba doğal şekilde mi geliyor bebegin

Kızlar biliyorsunuz pazartesi doğumum var nasipse. Bende ishal kusma baş ağrısı başladı 🤦🏻‍♀️ sabahtan beri yatıyorum kafam tutmuyor. Stresten mi noldu durduk yere anlamadım ben. Aylardır altıma işemiştim ama hiç bu derece ishal olup kaçırmamıştım ben heryerim batık kusma bi yandan berbatım
Bende dün ilk defa altıma işedim hapsircam diye valla böyle pis şeyler arttıkça acaba bebek mi geliyo diyorum

Hergün ev süpürmeceyle 1 haftaya doğururm bence 🤣
Anneler niye geliyodu? Dinlenelim diye değilmi? Benimki iş yaptırıp duruyo 🤣 yarın cam silmece perde yıkamaca var :temizlik:

Eklentiler

• IMG_4990.jpeg
    IMG_4990.jpeg
    164,3 KB · Görüntüleme: 75
Üşüttün mü acaba yoksa doğum belirtisi mi 😢 çok geçmiş olsun umarım çabucak geçer 🤲🏻

Canım üzülme sakın bol bol emzir. Ben de su verilmez kesinlikle dedim ama yeğenime falan da verilmişti maden suyu, aynı şekilde annem bize de vermiş. Gazı tamamen çıkmış olacak ama. Bizim bebişin ilk 6.6ydi ikinci gidisimizde 3.3e düştü bugün de 3.2ydi ben bol bol emzirdim. Bir de emzirmeden sonra bir çay kaşığı gazı çıkmış maden suyu verdi annem. Hem ağzında pamukçuk oluşmasını engeller hem de sarılığı demişti ne kadar doğru bilmiyorum tabii ama benim bebişim sarılık olmadı çok şükür
Maden suyunun gazını nasıl çıkarıyorsunuz canım? aklımızda olsun

Günü belli olunca şimdi ister istemez stres olmuşsunuz canım direkt mide ve bağırsağı etkiliyor.
Haşlanmış Patates ye mideni rahatlatır. Bilemedim ne olur çözüm olarak ama devam ederse sor doktoruna olmazsa
Bi deneyeyim canım ay bi değişik oldum stres yapmıyorum sanıyordum
Canım doğuma yakın ishal oluyor diye biliyorum annem de doğumdan önce kusarmis hep. Acaba doğal şekilde mi geliyor bebegin
olabilir doktor zaten pazartesi doğum planlamamış olsak önümüzdeki hafta kendi gelirdi dedi dün. Kasık ve bel ağrılarım var hafif hafif oturduğum yerde ter atıyorum habire halsizlik filan. Bu geceyi de geçirelim de yarın gece gelebilir sıkıntı yok 😂

Bende dün ilk defa altıma işedim hapsircam diye valla böyle pis şeyler arttıkça acaba bebek mi geliyo diyorum
Ay ilk defa mı oluyor senin prenses hanım 🤣🤣 biz normal insanlarda aylardır var o hapşırırken kusarken filan hatta öyle bi hal oldu ki tuvalete gir çık kapısında gidiyor ne olduğunu anlamadan 🤣🤣 bende valla ishal olup hiç kaçırmamıştım altıma o da bende ilk 😂😂

Üşüttün mü acaba yoksa doğum belirtisi mi 😢 çok geçmiş olsun umarım çabucak geçer 🤲🏻
Üşütmedim. bence ya psikolojik ya gerçekten doğum belirtileri canım psikolojikse geçmesi lazım devam ederse doğum demektir oda inşallah ptesi sabahı çıkarır yok illa gelecekse yarın gece gelsin 😂😂

gulumsebebek gulumsebebek çok geçmiş olsun canım stresten olabilir bence ama üşütmüş de olabilirsin muz patates falan ye yarına düzelirsin inşallah da pazartesi rahat rahat gidersin 🙏🏻
İnşallah canım ya çok kasılıyorum bebek habire toplanıyor vajinaya sürekli baskı ve ağrı hissediyorum ağrımı sancı mı bilemedim bıçak saplanır gibi

Ay ilk defa mı oluyor senin prenses hanım 🤣🤣 biz normal insanlarda aylardır var o hapşırırken kusarken filan hatta öyle bi hal oldu ki tuvalete gir çık kapısında gidiyor ne olduğunu anlamadan 🤣🤣 bende valla ishal olup hiç kaçırmamıştım altıma o da bende ilk 😂😂
Prensesligimi ishal olup altıma kacirmadan bitirmek istiyorum😅🤣🤣🤣🤣
İlk defa oldu çok şaşırdım ki tuvaletim olsa heralde şarıl şarıl gidecek🤣🤣
Ayyy hadi altına yaptın neysede temizlemesi ayri derttir🙄

X