2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhabalar bende şuan yumurta takibindeyim 3. Kontrol üme gittim bugun ama gidişat pek içacıcı değil gibi :KK43:Bu Arada 2. Denemem daha evvel bir transfer 2 yumurta toplama olmuştu

Son düzenleme:
Hayır 8 ay bebegim olmayınca cekilmiştim temiz cıkmıstı hsg ama suan acaba tekrar edilmesi gerekir mi
Merhaba, üzerinden çok uzun bir süre geçmemişse ve filmleri elinizde duruyorsa istemez. Ben cektirmistim filmi götürdüm onu inceledi doktor bir sorun gözükmüyor dedi. Normalde isterdim ama yaptirmissin gerek yok dedi.

6. günüm ilaçları kullanıyorum 5 yumurtam büyümüş henüz, akşamdan beri bacak kaslarım çok fena kasılıyor ağrıyor ilaçların böyle bir etkisi olur mu bileniniz var mı acaba ?
Merhaba benimde bugün 8.gunum hiç bir ağrı sızı olmadı bende bende niye olmuyor gelişmiyor mu diye korktum ama dün doktora gittim 8 tane gelişmiş dedi en büyüğü 14tu

Merhaba ben mayıs ayı sonunda tüp bebek e başlıcm rahim filmi istedi doktor sağ tarafa dogru girinti çıktı şekil bozukluğu sıkıntı mı hamilelik için

Eklentiler

• A5184320-AC79-4928-978E-72832A1F7C91.png
    A5184320-AC79-4928-978E-72832A1F7C91.png
    620,1 KB · Görüntüleme: 16
Progestan fitil kullanan arkadaşlar kaşınma mantar gibi sorunlar yaşıyor musunuz ? Bende çok fena kaşıntı yapıyor ne kullanacağımı bilmiyorum

Anladım peki sizde ağrı oldu mu bende birşey yok bu normal mi
Olmadı diye hatırlıyorum. Ne desek de herkesin bünyesi farklı canım

Birde sizde de yumurtlama günü gibi beyaz şeffaf akıntı oldu mu
Yok olmamıştı. Opudan sonraki günlerde kalan küçük boyutlu yumurtalar olduğu için onlar akıntı şeklinde gelmişti

X