2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Sevgili arkadaslar doktor kontrolundeydik doktorum kabizlik icin conformil onerdi , birde mamanin icine 1 cay kaşığı zeytinyagi önerdi, mama sonrasi su icirmek gerekmi dedim cokta gerek degil ama verebilirsin bi zararı olmaz yararıda olmaz dedi.. bundan sonra mamasinin icine 1 cay kasigi zeytinyag koycam E esragirgin canim sende merak ediyodun.
Bu arada doktorumuz cocuk konusunda uzman hemde yogun bakimdaki bebeklerin doktoru prematurelerin falan . Bu konuda kendine cok guvenirim onun icin tercih ettim
Anladım canımm bende bugün zeytinyağ koydum 1 çay kaşığı mamasına her seferindemi koyucaz acaba
Bu arada teşekkür ederim dönüşün içinn
Comformil ilaçmı acaba
Nasipse İNŞALLAH Şifalanır bebişler🙏🤲🐬

Anladım canımm bende bugün zeytinyağ koydum 1 çay kaşığı mamasına her seferindemi koyucaz acaba
Bu arada teşekkür ederim dönüşün içinn
Comformil ilaçmı acaba
Nasipse İNŞALLAH Şifalanır bebişler🙏🤲🐬
Hayir kuzum conformil mama aptamilin. Kolik kabiz sancili agrili bebekler icin . Kolay bulunmuyor biz e bebekte falan bulamadik eczaneleri aradikta bulduk.
Zeytinyagini evet her mamaya koy dedi doktorumuz. Bide hickiriyosa bebegin benimkisi cok hickiriyo , suyun icine limon kat hickirinca 1 - 2 cay kasigi ver dedi bunu bana eltimde soylemisti o soyleyince yapmadiydim doktor soledi yaptim😀😀😀

Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum.20.haftamdayım şimdiye kadar hep kız dendi bugün pipi gördü ama tam olarak erkek de diyemiyorum dedi bizde Çıktık perinatologa göründük o da aynı şeyi dedi.Ya halk arasında peygamber sünneti denen şey var,ya da Cinsel organı düşük ipnelerinden dolayı şiş dedi.tıpta bu duruma ambigus genitalya deniyormuş yani cinsiyet belirsiz.Bu durumu yaşayan oldu mu acaba fetal dna yapıcaz şimdi

Hayir kuzum conformil mama aptamilin. Kolik kabiz sancili agrili bebekler icin . Kolay bulunmuyor biz e bebekte falan bulamadik eczaneleri aradikta bulduk.
Zeytinyagini evet her mamaya koy dedi doktorumuz. Bide hickiriyosa bebegin benimkisi cok hickiriyo , suyun icine limon kat hickirinca 1 - 2 cay kasigi ver dedi bunu bana eltimde soylemisti o soyleyince yapmadiydim doktor soledi yaptim😀😀😀
Anladım canım evett hıçkırıyor Midesi büyüyor die düşünüyorum ama bi yandanda kusturuyor gibime geldi hıçkırık olmadı deneyim bende limonlu suyuu canımm eczaneye getirttireim bende o mamayı canımm🙏🤲🐬

Anladım canım evett hıçkırıyor Midesi büyüyor die düşünüyorum ama bi yandanda kusturuyor gibime geldi hıçkırık olmadı deneyim bende limonlu suyuu canımm eczaneye getirttireim bende o mamayı canımm🙏🤲🐬
Aptamil instagram hesabina yazdım mamayla alakali saolsunlar numarami aldilar aradilar cok guzel bilgilendirdiler

Kızlar merhaba Eylül annelerinden geliyorum.20.haftamdayım şimdiye kadar hep kız dendi bugün pipi gördü ama tam olarak erkek de diyemiyorum dedi bizde Çıktık perinatologa göründük o da aynı şeyi dedi.Ya halk arasında peygamber sünneti denen şey var,ya da Cinsel organı düşük ipnelerinden dolayı şiş dedi.tıpta bu duruma ambigus genitalya deniyormuş yani cinsiyet belirsiz.Bu durumu yaşayan oldu mu acaba fetal dna yapıcaz şimdi
Ilk defa duydum , fetal dna kesin sonuc hayirlisi olsun insaAllah

Canim 40ı cikinca geceyle gunduzu ayirt ediyolarmis ole diyo herkes. Hem bebek uyusun diye hem ben🥹 gece 1i geciyodu bi uyandik uyumadik. Aklim almiyo bebek dedigin doyar uyur😀😀😀
Ay benim oğlan 8 yaşında olacak uykusu düzensiz hala 🤷🤷🤷 şimdi yenidoğan kızım var o da öyle, inşallah piyango bize de vurur🥰🙏 uykuları düzene girer ♥️🌺

Ay benim oğlan 8 yaşında olacak uykusu düzensiz hala 🤷🤷🤷 şimdi yenidoğan kızım var o da öyle, inşallah piyango bize de vurur🥰🙏 uykuları düzene girer ♥️🌺
Kiz beni korkuttun 😀😀😀 benim umudum 40ında duzelir diye sen diyosun ki 8 yasinda duzelmedi 😀😀

Kızlar benim de bugün 1. Ay kontrolüm vardı
4100 gram olmuş, boyu 51di 54 cm olmuş
Kilo alımı sınırda dedi
Hepatit b aşısı oldu
2. Ayda da verem aşısı varmış

Kızlar , özellikle sezaryen olanlar .. kanamalarınız ne durumda ? Ben 1 ay oldum ve adet olmuş gibi kanama başladı aynı adet ağrısı pıhtılı açık renk yoğun kanama … doktorum adet döngülerin başlamış olabilir dedi 🙄😟 birkaç ay rahat ederim diye düşünmüştüm 40 ın içindeyken bunu yaşayan var mı ? Kesildi mi sizin ? Bazılarında o ilk 20 günde kahverengiye dönüp bitiyormuş bende durup durup bi anda coştu . Ve bence de adet oldum çok saçma ama

Bu arada uygulama kullanıyordum adet döngüsü için . Ona baktım , aynı başlangıç gününde başlamış görünüyor bu kanama şaka gibi gerçekten

Canım benim bebeğim de çok kusuyor artık rutine bindi besledikten sonra takibini yapıyorum kusması bitince yerine koyuyorum yapacak bir şey yok 🤷 dert etme illaki bir zaman sonra geçecektir.
Perşembe gastroentrolojiye gideceğim bakalım kuzenime göstereceğim haber veririm

Kızlar aranızda istanbul anadolu yakası pendik kartal maltepe de bebişini götürdüğü tavsiye edebiliceğiniz çocuk doktoru var mı? Ben hala istediğim gibi bir doktor bulamadım 2 tane götürdüm ağzılarından lafı kerpetenle alıyorum iletişim numarası da vermediler

Kızlar , özellikle sezaryen olanlar .. kanamalarınız ne durumda ? Ben 1 ay oldum ve adet olmuş gibi kanama başladı aynı adet ağrısı pıhtılı açık renk yoğun kanama … doktorum adet döngülerin başlamış olabilir dedi 🙄😟 birkaç ay rahat ederim diye düşünmüştüm 40 ın içindeyken bunu yaşayan var mı ? Kesildi mi sizin ? Bazılarında o ilk 20 günde kahverengiye dönüp bitiyormuş bende durup durup bi anda coştu . Ve bence de adet oldum çok saçma ama
Bende kanama leke leke hala devam ediyo ben hayatimda hic kendi kendime adet olmadim bende adetlerim belki duzelir diye umut ediyorum.

Merhaba, tecrübelerinize ihtiyacım var. Erken gebelik belirtilerim vardı, bugün kan testi verdim, beta hcg değeri 2 olarak görünüyor ama tam küsüratıyla ne kadar olduğu görünmüyor. Regle 6-7 gün kala sonuc bu. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama forumlarda ve pek çok sitede de gebelik alameti yok ise sonuç 0 veya 0.xxxx olur genelde diye okudum. Böyle bir durum yaşayan, önce negatif çıkıp regl daha da yaklaşınca değerleri sonradan yükselen oldu mu?
Negatif gibi canım , gebelik hesabı yapılırken en son adet olduğun günün başlangıcı referans alınır . Regl olmana 6-7 gün kaldıysa en az 3 haftalık olmalı sanırım 2 düşük bir değer . Tabi beklemekte fayda var ama yüksek ihtimal negatif görünüyor 🙏 internetten 2-3 haftalık gebelik hcg referanslarına bakabilirsin karşılaştırmak için

X