Bursa bahçeci 2024 tüp bebek yaptıran ve yaptıracaklar !!!

Yarı nakit yarı kredi kartı oluyormuş taksiti banka verirse
benim kendi doktorumda hepsi peşindi. onunda 2 bin 500 euro :KK43:
yani oda önemli ama titizlikle çalışması, kişiye göre tedavi ve umut taciri olmaması çok daha önemli
benimde bir defa aşılama oldu olumsuz
ilk defa tüp bebek olacak

yaaa çok sevindim. sürecini anlatır mısın ? ve bahçeci deki ortamı ? toplam ne kadar ücret ödedin ?
Ben memnun kaldım doktorla çok görüşemiyorsun asistanlar ilgileniyor daha önceki denemem özeldi doktor çok iyi ilgilenmişti ama o zamanlar tecrübesiz olduğum için kötü embriyo transferim oldu ve ben bunu bahçecide öğrendim her neyse şubatta başladım tedaviye vitaminler falan martta adetimle iğnelere yumurta geliştirmeye başladık toplama falan 24 nisanda dondurulmuş transfer oldum pozitif şükür fiyat 74 küsür ödeme yaptık dondurma 18.000 rahim dinlendirme 14.400 ilaçlar 40.000 falan olmuştur bahçeci 🤲🏻🧿👍 doktor Mehmet reşit asoğlu

Ben memnun kaldım doktorla çok görüşemiyorsun asistanlar ilgileniyor daha önceki denemem özeldi doktor çok iyi ilgilenmişti ama o zamanlar tecrübesiz olduğum için kötü embriyo transferim oldu ve ben bunu bahçecide öğrendim her neyse şubatta başladım tedaviye vitaminler falan martta adetimle iğnelere yumurta geliştirmeye başladık toplama falan 24 nisanda dondurulmuş transfer oldum pozitif şükür fiyat 74 küsür ödeme yaptık dondurma 18.000 rahim dinlendirme 14.400 ilaçlar 40.000 falan olmuştur bahçeci 🤲🏻🧿👍 doktor Mehmet reşit asoğlu
bende haftaya ön görüşmeye gideceğim. çok ilgili olduklarını duydum, telefonda da öyleydiler. betül hanımı duydum en çok. bir de randevularda çok sıra olup 2 saat bekleniliyormuş.
benim ilk defa olacağından acemiyim. bahçecinin dünyada 3. sırada olduğunu biliyor en iyilerinden diye.
işlem yapılan ortamın çok önemli olduğunu düşünüyorum.
maddi açıdan 2. 3. yapmaya müsait değiliz. Allah da aratmasın ama ilk deneme çok önemli bizim için.
yaşın kaç ve önceki tedavilerin neydi ?

Tabi ki sizin sorun neydi hiç hamile kalamadınız mı kaç yaşındasınız acaba
34 yaşındayım. 7 senelik evliyim. 3 senedir deniyoruz ama olmuyor. geçen sene özel doktora muayene olduk testler vs sebepsiz infetilite :KK43:
sağlık sorunumuz yok ama olmuyor.
şubatta 1 kere aşılama oldum, olumsuz sonuçlandı :KK43:
artık beklemek denemek istemiyorum tüp bebeğe karar verdim

34 yaşındayım. 7 senelik evliyim. 3 senedir deniyoruz ama olmuyor. geçen sene özel doktora muayene olduk testler vs sebepsiz infetilite :KK43:
sağlık sorunumuz yok ama olmuyor.
şubatta 1 kere aşılama oldum, olumsuz sonuçlandı :KK43:
artık beklemek denemek istemiyorum tüp bebeğe karar verdim
Bizimde açıklanamayan infertilite aynıyız 🤦🏼‍♀️ Bende 23 yaşındayım 2 senelik evliyim en başından beri istiyoruz 2 kere çatlatma iğnesi tedavisi 2 kere aşılama oldum hepsi negatif bütün testler iyi çıkıyor bir problem belli ki var ama açıklanamıyor 🤷🏼‍♀️ Tüp bebekle inşallah hamile kalırız ☺️🌸

Bizimde açıklanamayan infertilite aynıyız 🤦🏼‍♀️ Bende 23 yaşındayım 2 senelik evliyim en başından beri istiyoruz 2 kere çatlatma iğnesi tedavisi 2 kere aşılama oldum hepsi negatif bütün testler iyi çıkıyor bir problem belli ki var ama açıklanamıyor 🤷🏼‍♀️ Tüp bebekle inşallah hamile kalırız ☺️🌸
inşallah canımm
senin yaşın daha genç. 10 yaş var aramızda.
aşılama vs nerede oldun ?
bende nenem kürleri vs ne çok şey denedim ve çok yıprattı :KK43:

tüp bebek için başka yerlerle görüştün mü ?

X