Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Yani demek istediğim sanki senin daha netti O zaman seni negatif ise benimkiler kuruma çizgisi mi 🥺
Dur bakalım ümit kesilmez. Bende öyle oldu diye sende olcak değil ya. Bende belki testler hassassa kandan önce belli olmuş olabilir diyorum. Bazen öyle öğrenenler okudum burda testi pozitif olup kanda negatif olup sonra hamile olanları. O yüzden adet olmadıkça umut var.

Dur bakalım ümit kesilmez. Bende öyle oldu diye sende olcak değil ya. Bende belki testler hassassa kandan önce belli olmuş olabilir diyorum. Bazen öyle öğrenenler okudum burda testi pozitif olup kanda negatif olup sonra hamile olanları. O yüzden adet olmadıkça umut var.
Evet ben de çok okudumm İnan ki bence var sende senin çok netti başka marka test al onunla yap onda da varsa zaten kesin vardır

Evet ben de çok okudumm İnan ki bence var sende senin çok netti başka marka test al onunla yap onda da varsa zaten kesin vardır
Sipariş ettim gelince yapıcam bir kaç gün daha beklemek istiyorum. Şeffaf uzayan akıntım geldi bugün. Adet olurum belki onu görünce öyle de düşündüm

İnşallah ikimizde de vardır hayırlısı ile 🥰
İnşallah canım şimdi yoksa öbür aya çalışmaları sıkı tutarız bizim bu ay yumurtlama öncesi 4 gün çok boş geçti yumurtlama günü ve ertesi günü dolu geçti maalesef o da yüzde olarak çok düşük bir ihtimal Bu yüzden önümüzdeki ay adetten sonraki 6 günü dolu geçirmek istiyorum 😆

Benimde öyle. Gebelik sürecinde var mı bilmiyorum ama ben bunu bir yumurtlama zamanı bir de regl zamanı görüyorum. O yüzden bekliyorum 🤗
Gebelikte var mı Ben hatırlamıyorum ama şöyle gebelikte krem kıvamında beyaz akıntı oluyordu benim bugün yine ondan geldi ama adet öncesi de bu akıntı olabiliyor O yüzden insan anlayamıyor benim nadiren hafif uzayan gibi gelir bazen hatta tekrar mı yumurtladım diyordum ama henüz gelmedi hayırlısı artık hakkımızda biz ne yaparsak yapalım tutunacak bebek tutunuyor vallahi

Gebelikte var mı Ben hatırlamıyorum ama şöyle gebelikte krem kıvamında beyaz akıntı oluyordu benim bugün yine ondan geldi ama adet öncesi de bu akıntı olabiliyor O yüzden insan anlayamıyor benim nadiren hafif uzayan gibi gelir bazen hatta tekrar mı yumurtladım diyordum ama henüz gelmedi hayırlısı artık hakkımızda biz ne yaparsak yapalım tutunacak bebek tutunuyor vallahi
Bekleyip görelim artık ne olacak 🥰

Arkadaşlar bugün kan verdim hcg değerim 107 çıktı regle bir gün kala normal mi 🙏🏻

Bir de diğer değerler için kan vermiştim. Ferritin değeri çok çok düşük çıkmış. Burada bir yorum okumuştum bebek erken zamanda ferritinden besleniyor çok düşükse tehlikeli diye 😞 bilgisi olan var mı biraz tedirgin oldum. Halbuki beslenmeme çok dikkat etmiştim.
Sanırım kürtajdan sonra bir kere regl oldum o da 3 gün çok şiddetli geçmişti onunla ilgili .
Bende yeni hamile olduğumu öğrendim iki aydır demir hapı aliyodum düşük olduğu için bugün hamileyim diye doktora gittim onu bırakmamı söyledi folik asit kullan sadece dedi bana.

Bende yeni hamile olduğumu öğrendim iki aydır demir hapı aliyodum düşük olduğu için bugün hamileyim diye doktora gittim onu bırakmamı söyledi folik asit kullan sadece dedi bana.
Kan tahlili yapıp baktı mı ki değerinize? Normale dönmüş mü değer?

Merhaba kizlar.aranizda yeniyim.sat 19 Nisan Bat 17 Mayis.adet bitiminden sonra 1 haftayı 3 kez değerlendirdik.sonra benim bel kasik ve bas ağrıları başladı .geçmeden dewam etti halada dewam ediyor.adete bugünü saymazsak 8 gün kaldı.2023 ekim de kurtaj oldum 3 ay korunduktan sonra cok duzenli olmasa da korumasiz iliski yaşadım.su zamana kadar olmadım ama bu ay sanki vucudum fazla tepki verdi ekstra olarak.dayanamadum bugun erken gebelik testi yaptım ama tabiki negatif.adet zamanı gelmek bilmiyor sanki.bu kadar erken belirtiler cikarmi sizce.yoksa usuttum kasik ağrılarım ondan mı offff.

X