Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kizlar usuttum mu yoksa bu yerlesme vs.agrisi mi?ağzımda da garip bir tat var.mide bulantisi sanki grip oluca böyle ılık ılık bi bulantı gelir ya hafiften sanki oda var ama grip değilim. Off beklemek çok zor.yasimda var tabiki veren Allah verir ama daha da geç kalmak üzüyor beni.allah omur versin 1 oglum var çocuğumun rahatsızlığı çalışma hayatı derken yas oldu 40.

Merhaba kizlar.aranizda yeniyim.sat 19 Nisan Bat 17 Mayis.adet bitiminden sonra 1 haftayı 3 kez değerlendirdik.sonra benim bel kasik ve bas ağrıları başladı .geçmeden dewam etti halada dewam ediyor.adete bugünü saymazsak 8 gün kaldı.2023 ekim de kurtaj oldum 3 ay korunduktan sonra cok duzenli olmasa da korumasiz iliski yaşadım.su zamana kadar olmadım ama bu ay sanki vucudum fazla tepki verdi ekstra olarak.dayanamadum bugun erken gebelik testi yaptım ama tabiki negatif.adet zamanı gelmek bilmiyor sanki.bu kadar erken belirtiler cikarmi sizce.yoksa usuttum kasik ağrılarım ondan mı offff.
Merhaba canım ben kızımı adete 9 gun kala ogrendım yumurtlamadan emndım. 5 günde yerleşti ve 4. Ve 5.gün kasıkta batmalar oldu predictor early testınde Cook sılik çıktı hamile olablrsn bazı bebekler erken yerlesıyor umut etmekte haklısın

Merhaba canım ben kızımı adete 9 gun kala ogrendım yumurtlamadan emndım. 5 günde yerleşti ve 4. Ve 5.gün kasıkta batmalar oldu predictor early testınde Cook sılik çıktı hamile olablrsn bazı bebekler erken yerlesıyor umut etmekte haklısın
Canim bende yumurtlamadan önce iki günü ve yumurtlama gününü değerlendirdim pik gordum değerlendirdim ama ne bili işte çok kafaya taktım ya olmaz ise diye.yasim genç olsa belki bidahaki ay bidaaki sene diye bir tesellim olurdu.birde üstüne dusuk yapınca moralim baya yerlerde.eger yaşasaydı bebeğim 10 mayıs takvime göre doğum tarihiydi.belki onun tarihinde öğrenirim.cok dua ediyorum.ne olur sizde bana dua edin.

Bende predictor kullandim ama cikmadi .çıkmayacağını az çok tahmin ediyordum ama ya bu ağrılarım bebekten oluyorsa diye düşünmeden edemiyorum.haftaya cuma ya kadar beklicem insallah gönlünde olanın kucağına nasip etsin Rabbım.

Bende predictor kullandim ama cikmadi .çıkmayacağını az çok tahmin ediyordum ama ya bu ağrılarım bebekten oluyorsa diye düşünmeden edemiyorum.haftaya cuma ya kadar beklicem insallah gönlünde olanın kucağına nasip etsin Rabbım.
Ama henüz çok erken yani benimki çok çok nadir bir şey oldu bence sen predictorr ile 4 gün sonra tekrarlarsan çıkabilirsin en olmadı adet gecikmesini bekle

Canim bende yumurtlamadan önce iki günü ve yumurtlama gününü değerlendirdim pik gordum değerlendirdim ama ne bili işte çok kafaya taktım ya olmaz ise diye.yasim genç olsa belki bidahaki ay bidaaki sene diye bir tesellim olurdu.birde üstüne dusuk yapınca moralim baya yerlerde.eger yaşasaydı bebeğim 10 mayıs takvime göre doğum tarihiydi.belki onun tarihinde öğrenirim.cok dua ediyorum.ne olur sizde bana dua edin.
Sen de 2. çocuğu istiyorsun anladığım kadarıyla İnşallah gönlündeki olur herkes gibi sana da duacıyım

Bende yeni hamile olduğumu öğrendim iki aydır demir hapı aliyodum düşük olduğu için bugün hamileyim diye doktora gittim onu bırakmamı söyledi folik asit kullan sadece dedi bana.
Merhabalar 🌹 ben bugün doktora gittim bana kan ilacı yazdı .
Sizin neden bırakmanızı söyledi ve hangi ilaçtı acaba .

Sen de 2. çocuğu istiyorsun anladığım kadarıyla İnşallah gönlündeki olur herkes gibi sana da duacıyım
Ewet canim uzun bir ara oldu oğlum 10 yasinda istemem daha zannediyordum oğlum cok zorladı beni çünkü ama şimdide deli gibi istiyorum.oglumda cok istiyor.rabbim nasip etsin hepimize.simdide olsa göğüs ağrım olurdu diyorum umudum bitiyor.goguslerimde sıfır agri 🙈nasipte öteye gidemiyoruz işin özü.

Ewet canim uzun bir ara oldu oğlum 10 yasinda istemem daha zannediyordum oğlum cok zorladı beni çünkü ama şimdide deli gibi istiyorum.oglumda cok istiyor.rabbim nasip etsin hepimize.simdide olsa göğüs ağrım olurdu diyorum umudum bitiyor.goguslerimde sıfır agri 🙈nasipte öteye gidemiyoruz işin özü.
Hayırlısıyla inşallah olur bence çok acele ediyorsun belirtiler için daha dur bismillah 8 gün varmış 😍

Ben de ayni seyi merak ediyorum. Yaklasik bir haftadir grip gibiyim ilac da kullanmak istemiyorum her ihtimale karsi. Insan bu surecte yasadigi her saglik problemini buna bagliyor sanirim ama sonra kendime guluyorum asiri burun akintisi da belirti degildir abartmadiyorum 😅

Hayırlısıyla inşallah olur bence çok acele ediyorsun belirtiler için daha dur bismillah 8 gün varmış 😍
Kasik ağrım cok fazla olunca kaptırdım kendimi son gaz gidiyorum🤣🤣🤣kaybettiğim bebekte cok spontane olmuştu o Ay 1 kere korumasız iliski olmuştu sonra esim şehir dışına çıktı.oda tuttu ihtimal dahi verip test yapmamıştım o Ay.com düşünüp kafaya takınca biliyorum stresten olacağı varmadan olmuyor ama bu ay çok taktım cok beklemedeyim elimde olmadan.aslinda akışına bırakıp rutinimize dönsek vücudumuz bize daha cömert davranabilir ama işte elimde değil.

Ben de ayni seyi merak ediyorum. Yaklasik bir haftadir grip gibiyim ilac da kullanmak istemiyorum her ihtimale karsi. Insan bu surecte yasadigi her saglik problemini buna bagliyor sanirim ama sonra kendime guluyorum asiri burun akintisi da belirti degildir abartmadiyorum 😅
Walla ben şuan dalginligimi sakinligimi vs.herseyi buna yoruyorum.esime bugun kızdım sonra da kendi kendime acaba hormonlarmi beni bu kadar kavgacı yapti diyorum.ama adam demek zaten hormonlari her şekilde bozuyor hamilelikle alakası olmasına gerek yok yani diyorum.cift çizgiye kadar biz daha neler yaşarız Allah bilir

Günaydın kızlar tam bugün adet günüm aslında 14.gün. Bugünmüş vücut ısım 0.3 derece düşmüş muhtemelen adet olacağım ama ikinci yapışımda 15 dakikada çıkan silik çizgi vardı kimyasal olcak galiba bebe time marka 20 dakikayı baz alın diyorduu. Acaba vucut ısısı dussede gebelk olablr mi bilen varmı. 36.5 ısım malesf 36.8le uyanmıstım dün

Günaydın kızlar tam bugün adet günüm aslında 14.gün. Bugünmüş vücut ısım 0.3 derece düşmüş muhtemelen adet olacağım ama ikinci yapışımda 15 dakikada çıkan silik çizgi vardı kimyasal olcak galiba bebe time marka 20 dakikayı baz alın diyorduu. Acaba vucut ısısı dussede gebelk olablr mi bilen varmı. 36.5 ısım malesf 36.8le uyanmıstım dün
Benim okuduğuma göre bebek yerleştikten sonra vücut ısısı düşüyormuş

Benim okuduğuma göre bebek yerleştikten sonra vücut ısısı düşüyormuş
Evet ama ben yerleşmenin daha erken olabileceğini düşünüyorum yani yumurtlamadan sonra 0.4 derecelik artış gördüm 36.7 oldu 3 gün sonra sonra 36.3'e düştü 4 gün boyunca düşüktü sonra tekrar 36.8'e çıktı 5 gündür falan ısın böyleydi gün içinde de 37 küsürdü bu sabah 0.3 derece düşmüş bilmiyorum geç döllenme olması da saçma yumurtladığın günü biliyorum saatine kadar çünkü vücudum çok hassas hemen anlıyorum Bir de yanılmam yani

X