Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Canım belirti arama bu ay korunmayı bıraktım dibine kadar yaşadım belirtileri dibine kadar 6 gün kala saatler sonra silik çıktı 2 gün kala 14 dakikada çıktı ve hafif pembe gibiydi Ama bugün regl oldum bir saat önce yani kimyasal gebelikse de bilmek istemiyorum hiç kafama takmamak için önümüzdeki ay belirti yaşarsam asla ama asla kafama takmayacağım yani göğüs ucu kararması mı dersin batma mı dersin kasığa bele şişkinlik mi dersin . Artık ben de şunu öngörüyorum ki en ve tek belirti adet gecikmesi
Canım hiç takılma gerçekten rahat ol Ben de ilk denemede hamile kalmıştım hatta eşime dedim ki bu kadar kolay mıymış ya dedim maalesef sonra tutunamadı Büyük konuşmamak gerektiğini öğrendim kızım şimdi beş buçuk yaşında biz de bu ay denedik fakat yumurtlama öncesi 4 gün bomboş geçti benim de %5 falandı ihtimal yani çok düşüktü eşimin belinde fıtık var beli çok ağrıyor diye 4 gün boş geçmişti ıste oldu olmadı testlerde silik çıktı derkenkimyasal oldum belki de bilmiyorum yani kan vererek bilmek istemiyorum ama testlerde çok yanlış çıkabiliyor gerçekten sinir bozucu önümüzdeki ay inşallah adetten sonra o bir haftayı full değerlendirmeyi düşünüyorum 17 saatlik bir yolculuğumuz olacak onu da düşünüyorum acaba ara versem mi diye tam da 5 haftaya denk gelecek hamile olursa m ya

Son düzenleme:
Canım hiç takılma gerçekten rahat ol Ben de ilk denemede hamile kalmıştım hatta eşime dedim ki bu kadar kolay mıymış ya dedim maalesef sonra tutunamadı Büyük konuşmamak gerektiğini öğrendim kızım şimdi beş buçuk yaşında biz de bu ay denedik fakat yumurtlama öncesi 4 gün bomboş geçti benim de %5 falandı ihtimal yani çok düşüktü eşimin belinde fıtık var beli çok ağrıyor diye 4 gün boş geçmişti ıste oldu olmadı testlerde silik çıktı derkenkimyasal oldum belki de bilmiyorum yani kan vererek bilmek istemiyorum ama testlerde çok yanlış çıkabiliyor gerçekten sinir bozucu önümüzdeki ay inşallah adetten sonra o bir haftayı full değerlendirmeyi düşünüyorum 17 saatlik bir yolculuğumuz olacak onu da düşünüyorum acaba ara versem mi diye tam da 5 haftaya denk gelecek hamile olursa m y

Ayy ben sağlık ocağında veriyorum o yüzden bir gün sonra çıkıyor malesef ☺️☺️☺️ yarın öğleden sonra cikicak haber verin banada çok merak ediyorum inşallah güzel çıkar ikimizinde
Ben de sağlık ocağında veriyorum sabah akşam 7 gibi sisteme düşüyor . Şehirlere göre değişiyor sanırım 🥰veririm tabi inşallah güzel haberler alırız

Ben de sağlık ocağında veriyorum sabah akşam 7 gibi sisteme düşüyor . Şehirlere göre değişiyor sanırım 🥰veririm tabi inşallah güzel haberler alırız
Aaaa ne güzelmiş bizimki geç çıkıyor bide sisteme düşmüyor telefonla öğrendim ilkini arasında enabiz takip ediyordum sürekli 😅😅

İnsallah 🤲 nasıl gidiyor ağrın sızın varmı benim ayakta çok kalınca bazen ağrı giriyor arada kimseye söylemedik bide daha eşimi zor tutuyorum keseyi görelim diyorum😅

İnsallah 🤲 nasıl gidiyor ağrın sızın varmı benim ayakta çok kalınca bazen ağrı giriyor arada kimseye söylemedik bide daha eşimi zor tutuyorum keseyi görelim diyorum😅
Benim de yorulursam ağrım oluyor geçen hafta öğrenmeden çok oluyordu ağrım adet sancısına benzer bir şey . Ana şuan o kadar çok değil .
Sadece bende şuan çok halsizlik oluyor başka bir belirti yok 🙏🏻🌹 biz de kimseye söylemedik hatta uzun zaman söylemek istemiyoruz . Önceki gebeliğimde söylemiştik sonu iyi olmadı herkes tekrar tekrar geçmiş olsun neden oldu va diye sorunca çok ağır gelmişti.
İnşallah bu sefer sağlıklı olur 🙏🏻🌹🥰

Benim de yorulursam ağrım oluyor geçen hafta öğrenmeden çok oluyordu ağrım adet sancısına benzer bir şey . Ana şuan o kadar çok değil .
Sadece bende şuan çok halsizlik oluyor başka bir belirti yok 🙏🏻🌹 biz de kimseye söylemedik hatta uzun zaman söylemek istemiyoruz . Önceki gebeliğimde söylemiştik sonu iyi olmadı herkes tekrar tekrar geçmiş olsun neden oldu va diye sorunca çok ağır gelmişti.
İnşallah bu sefer sağlıklı olur 🙏🏻🌹🥰
İnşallah sağlıkla Güzel haberler alırız 🤲sende dikkat et yorma kendini ağrı olunca ben dinlenmeye çalışıyorum

İnşallah sağlıkla Güzel haberler alırız 🤲sende dikkat et yorma kendini ağrı olunca ben dinlenmeye çalışıyorum
Evet ben de dinleniyorum ama önceki gebeliğimde hep yatmıştım alışmıştım öyle hasta gibi ve sadece bebeğe odaklanmıştım bence bu çok büyük bir hata eğer düşük riski yoksa . Şimdi Allah izin verirse daha hareketli olucam günlük hayatıma devam edicem diğer türlü sağlıklı olmuyor sanki

Evet ben de dinleniyorum ama önceki gebeliğimde hep yatmıştım alışmıştım öyle hasta gibi ve sadece bebeğe odaklanmıştım bence bu çok büyük bir hata eğer düşük riski yoksa . Şimdi Allah izin verirse daha hareketli olucam günlük hayatıma devam edicem diğer türlü sağlıklı olmuyor sanki
Evet hareket de önemli tabi sonucun çıkınca haber verirsin inşallah güzel haberler aliriz

Kızlarr bakar mısınızz yanlış mı görüyorummm iki ayrı test yaptım 10 dakika içinde çıktı. Gözlede görülüyor. 🥰 Candy7777 Candy7777 kuzum görünüyor muu

Eklentiler

• IMG_20240509_164553.jpg
    IMG_20240509_164553.jpg
    150,5 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20240509_164453.jpg
    IMG_20240509_164453.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20240509_165011.jpg
    IMG_20240509_165011.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 53
Yorumlarınızda kendi yaşadıklarımı gördüm inşallah bu sefer gebeliğimiz sağlıkla ilerler 🌺🌺

Merhaba kizlar.benim belirtileri yarı yarıya azaldı.yumurtlama dan sonra bu sabaha kadar baş ağrısı bel ağrısı kasik ağrısı herseyi gordum.hatta hafif mide bulantisi bile bugun var ama şiddeti neredeyse yarı yarıya.takmicam kafaya kendime ediyorum.olacagi varsa Rabbım nasip ederse olacak.9 gün önce test yapmak gibi bir aptallık yapmicam eğer bu ay hamile değilsem.. haftaya cuma adet günüm.bekleyip göreceğiz.o güne kadarda ekstra bir uğraş bulup düşünmemek lazım.

X