Sevgilimin eski karısındaki değişimi anlayamadım

napsınlar senin sümsük sevgilini? kadın boşamış umurunda olsa boşamazdı. sizin triplerinize ayar oluyorum. boşanmış çocuğu var çocuk için illa konuşacaklar. çocuk olmasa eminim muhattap bile olmak istemez kadın.
O Kadar sümsük ki evlenmiş çocuk yapmış abartmayın lütfen ya çocugu icin konuşması doğal birden değişimi sordum sadece hayatımda bir kere dahi olsa kendimi düşünüp sevgili oldum bir amacım olmadan dümdüz sevgiydi siz belki anlamayabilirsiniz o kişi benim için sümsük değil başkalarının eski iliskileri hakkında konuşmayı sevmediğim için çok soru da sormadım suçlu aramıyorum çünkü

O Kadar sümsük ki evlenmiş çocuk yapmış abartmayın lütfen ya çocugu icin konuşması doğal birden değişimi sordum sadece hayatımda bir kere dahi olsa kendimi düşünüp sevgili oldum bir amacım olmadan dümdüz sevgiydi siz belki anlamayabilirsiniz o kişi benim için sümsük değil başkalarının eski iliskileri hakkında konuşmayı sevmediğim için çok soru da sormadım suçlu aramıyorum çünkü
hanımefendi adamın çocuğu var. ayrıca evlenip çocuk yapmış ama evliliğine sahip çıkamamış her erkek gözümde sümsüktür.
adam eski karısıyla çocuğu için konuşabilir siz kimsiniz ki buna takılabiliyorsunuz? dış kapının dış mandalı. bu triplere girmenize anlam veremiyorum kadın boşanmış meraklı değildir eski kocasına.

bende boşandım ve bende eski kocamla sadece kızım için konuştuğum dönemler oldu, sevgilisi bundan rahatsız oluyor beni aldattığı sevgilisi. çünkü sanıyor ki herkes evli erkek peşinde yada sümsük eski kocamın peşindeyim sanıyor. sizinki de o hesap bana sorarsanız.

Eski eş yeni bir hayata adım atmaya niyetlendiğinde genel de karşı taraf bi turum değiştiriyor. Psikolojik bişi heralde. Aslında o adamı tekrar istediğinden de değil ama net bir açıklaması yok.
Ama bu vesile ile çocuğuyla iletişimi artarsa çok güzel bir olaya vesile olmuş olursunuz
Teşekkürler 🙏🏼 birilerinin anlayabilmesine sevindim.

bende boşandım ve bende eski kocamla sadece kızım için konuştuğum dönemler oldu, sevgilisi bundan rahatsız oluyor beni aldattığı sevgilisi. çünkü sanıyor ki herkes evli erkek peşinde yada sümsük eski kocamın peşindeyim sanıyor. sizinki de o hesap bana sorarsanız.
Ablacım o senin hayatın onların evlenme tarihi benim lise boşanma tarihi de ünv zamanıma denk geliyor adamla bosanmadan itibaren 11 yıl sonra sevgili oldum benden büyük zaten husumetlilerdi ben olsam da olmasam da birden bire bire oluşan değişimi sordum sümsük dediğiniz kişiyle evleniyorsunuz bunun tercihinizin sonucu olduğunu kabullenmelisiniz ayrıca. Sizin sümsük kocanızla ben çıkmiyorum sumsuk kocanizi evli adamla takılan kadın ve siz secmissiniz 😅

Ablacım o senin hayatın onların evlenme tarihi benim lise boşanma tarihi de ünv zamanıma denk geliyor adamla bosanmadan itibaren 11 yıl sonra sevgili oldum benden büyük zaten husumetlilerdi ben olsam da olmasam da birden bire bire oluşan değişimi sordum sümsük dediğiniz kişiyle evleniyorsunuz bunun tercihinizin sonucu olduğunu kabullenmelisiniz ayrıca. Sizin sümsük kocanızla ben çıkmiyorum sumsuk kocanizi evli adamla takılan kadın ve siz secmissiniz 😅
konu ben değilim zaten. konu senin bu kadına takılman. ve eski karısıyla konuşuyor diye takılman da eziklik.

Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?
Kadının instangram hesabını açık yapması sizi ne ilgilendirir? Ne olursa olsun ortada bir çocuk var ve sevgiliniz baba olarak sorumluluklarını yerine getirmek zorunda. Bu yüzden gerektiği zaman eski eşi iletişime geçecektir. Siz bunu kabullenin ve altında başka şeyler aramayın bence yıpranırsiniz boşu bosuna. Şüphe ettiğiniz bir durum olursa da hatayı eski eşte değil sevgilinizde arayın.

Sorunlarınız var bence sizin. Bekar biriyle olsam da kolay olmuyor benim için süreçler sırf evlenmiş diye aşık olduğum kisiden vazgeçmem mi gerekiyor böyle bir durum var ve sadece sordum evlenmek kimseden faydalanmak gibi planlarım da yok daha önce böyle bir deneyimim yok çok farkli bir durumla karşılaştım vazgeçmek için kendimi zorladım yapamadım sorun kimde bilmiyorum ama ne yapabilirim kimse doğruları söylemez çocuğunuz varsa çocuk endişeleri farklı bile deseniz yeterliydı nihayetinde evlilik için iki taraf da birbirini seçmiş yanlış absürt bir seçim de olsa siddet aldatma yoksa iki taraf da hatalıdır. Bir sorudan saldırganca tutum sergilemeye gerek yok
Sorunlarım var evet hemde çok büyük . Bu ülkede boşanmış kadınlara yaptığınız mobing yetmedi . Ülkenin küçücük bir kesimi hariç boşanmak ne kadar zor biliyor musun ? Annem babam üniversite mezunu ben boşanmak istesem engellemezler ama cidden üzülürler şiddet aldatma vs yoksa . Çocuklu kadın için boşanmak çok büyük bir olaydır . Öyle kolay kolay bir evliliği bitirmez . Toplumun kodları var çünkü sanki ayrılmak büyük bir bencillik olarak algılanıyor . Dizi filmden gördüğünüz giibi öyle boşanmış kadınlar eski eşlerine yanaşmıyor . Ben iş gereği çok gordim hepsi tiksinerek bahsediyordu . Birde bu kadınlarin aşması gereken başka problem de ikinci evlenecek olan kadınlar oluyor . Çocuğu sevgiliniz o kadınla yapmış . Ikisinin de sorumluluğu. Şiddet yok aldatma yok eminsin öyle mi ? Nereden eminsin ? Kadın öyle canı sıkılmış terki diyar mi etmiş ?

Boşanmayı ne sanıyorsunuz bilmem yaz dizisi değil küsmek degil geçin çocuk bağını boşanmak karşıdakinin hayatına başkasının gireceğini bilerek soğumuş aklı başında insanların blöf olarak kullanmadığı gerçek resmi herşeyin bitisinin imzasidir.....eski eşe aşık olmaz akıllı insanlar ve denenmisi tekrar denemez çünkü bir söz vardır aptallık hep aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklemektir yani siz olmasanız da onlar biraraya gelmez gelsede gene biter hayat böyledir vadesi gelen ölür biten ilişkide hırs yapan kaybeder bunlara takılmayın sevgilinize güvenmiyorsanız onun için yeni insanlar daha cazip eski karısı değil yani zaten bıkkınlık olmasa zaten bıçak kemiğe dayanmasa sevgi olsa ne ayrılma ne boşanma olmaz .....birinin hisleri bitmediyse bu onun sorunu sonuç hep kavga kaos böyle işlerde.....yüzde 90 i bu

Merhaba, boşanmış çocuklu bir adamla sevgiliyim. Normalde sevgilim eski eşine karsi nötrken eski eşi kavgalıydı hatta cocugu pek gostermiyordu. Ne olduysa her şey birden değişti arayıp yardım istedi cocukla iletisim kurmasi için davet etti hesabını bile herkese açık hale getirmiş bu kadın şuan nişanlı anlayamıyorum gercekten cocuk için mi her sey yoksa başka bir durum olabilir mi?
Boşanmış çocuklu adamla birlikte olma. Şimdiden derdine dustuysen.

Anne olduğu için direkt beni eleştiriyorsunuz halbuki kadına yönelik bir suçlamam olmadı değişimin nedenini sordum boşanma dediğiniz şey sevseydi boşanmazdı gibi basit bir temele sahip değil malesef. Çok rahatsız mıyım değil miyim bilmiyorum bile çünkü bu konuyla ilgilenecek vaktim de yok ayrıladabilirim yani benim için bir şey fark etmiyor sadece gereksiz bir durumun ortasında kalmak en istemediğim şey
Siz daha sevgilinizin eski eşiyle neden boşandığını bile bilmiyorsunuz, çok iddialı laflar bunlar. Siz sanmışsınız ki eski eş çocuğu bir ömür göstermeyecek, bir ömür çocuk derdiniz olmayacak, kadın köşesine geçip çocuğunu büyütecek akmadan kokmadan. O işler öyle olmuyor işte. Şimdiye kadar rahat takılmışsınız, şimdiden sonra bari çocuklu adamla olmanın ciddiyetinin farkına varmışsınız. Dua edin yine evlenmeden önce olmuş bu olay. Artık vay efendim niye böyle demezsiniz.

Korkmayın o sizin 🥂

Çocuğunuz yok ve hiç evlenmemiş halinizle mi evlenmiş boşanmış ,çoluklu cocuklu adamı tercih ediyorsunuz ?..

Çok cesursunuz, diyebiliyorum sadece ..

Konunuz ile ilgili ise ,kaıdn nişanlanmış vs ya adama öfkesi geçmiş çocuklarla ilgili artık sorumluluk yüklemek istiyor çünkü yeni ilişkisinde özgürlüğe ve sorumlulugu paylaşmaya ihtiyacı var.

Son düzenleme:
Bunlar derken ? Ima ettiğiniz şey çok çirkin çocukla gorusturmeyen eski eşiydi birden olan değişimin sebebini merak ettim sadece. Kimsenin babasını eşini çalmadım evlilik meraklısı da değilim insanın duyguları canlanabilir eskiye ozlem duyabilir eger boyle bir durum olursa ki sordugum sey de buydu ortada cocuk old icin bu durum beni aşacak noktaya gelebilir.
Bazı kişiler yaşadıklarıyla özdeşleştirip yorum yapıyor olabilir, özellikle çocuğu olan anneler. Olumsuz yorumlara o yüzden çok da takılmayın. İnsan ister istemez kendi penceresinden bakıyor..

Yani ani değişim dediğiniz şey olması gereken bir şey aslında çocuk babasıyla görüşürüp,iletişim kurmalı.

X