2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Benimle ayni olan var mi kizlar sat 19 şubat 🤔
Kan tahliline felan ne zaman gitmeliyiz
Şuanlik beklemedeyim daha yeni diye
Ben 18 şubat bugün gittim kese görünmedi beta 3830 sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim bu değere kese görünmedi😞

Kese icin erken canim haftaya gitsen daha iyi olur içini ferah tut canim 🥰
Bende bunlari yaşamamak icin bekliyorum muayene icin
Değer olarak görülmesi gerekirdi kesenin canım benim dış gebelik öyküm olduğu için biraz tedbirli davranıyoruz yarın sabah tekrar bakılacak alttan karından görülmedi normalde bu değer ile karından görünürmüş

Ben 18 şubat bugün gittim kese görünmedi beta 3830 sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim bu değere kese görünmedi😞
Canım moralini bozma sana şöyle bir deneyimimi anlatayım normalde 1000 üzeri görünmeye başlarmis ama hastanedeki cihazlardan dolayı bu değişkenlik gösterebiliyormus ben doktoruma 1000 olunca gelirim demişti bizim cihazimiz eski 4000-5000lerde gel anca görünür demişti yani ultrason cihazının çok etkisi var lütfen evham yapma ❤️

Merhaba bugun bat'a 3 var ve sonucum 33 cıktı guzel yukseliyor dedi doktor
Hayırlı olsun , benimde sat 27 Şubat 10 gündür kaşık ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum dün strip testte silik çıktı ama erken gebelikte çıkmadı gelen giden yok sizin varmıydı testte silik

Canım moralini bozma sana şöyle bir deneyimimi anlatayım normalde 1000 üzeri görünmeye başlarmis ama hastanedeki cihazlardan dolayı bu değişkenlik gösterebiliyormus ben doktoruma 1000 olunca gelirim demişti bizim cihazimiz eski 4000-5000lerde gel anca görünür demişti yani ultrason cihazının çok etkisi var lütfen evham yapma ❤️
Biliyorum canım ben yeni olan tek hospital e gittim cihazlar yeni belki geç döllenme olmuştur bilemiyorum yarın sabah tekrar cagırdı altan bakacakmış hakkımda hayırlısı güzel haber ile gelirim inşallah çok teşekkür ederim moral oldun 🤲🤲🤲

Hayırlı olsun , benimde sat 27 Şubat 10 gündür kaşık ağrısı ve bel ağrısı çekiyorum dün strip testte silik çıktı ama erken gebelikte çıkmadı gelen giden yok sizin varmıydı testte silik
Testin fotoğrafı varmı

Değer olarak görülmesi gerekirdi kesenin canım benim dış gebelik öyküm olduğu için biraz tedbirli davranıyoruz yarın sabah tekrar bakılacak alttan karından görülmedi normalde bu değer ile karından görünürmüş
İnsallah bu gun gorunur 😍 dualarim seninle. 🤲🏻
Guzel haberini bekliyorum insallah

Hastane olarak devlet mi ozel mi kararsiz kaldim kizlar 😏
Yakinimda guneşli erdem hastanesi var ozel olarak orayi hic tavsiye etmiyorlar
Nisa hastanesinde de muayene fiyatlari uçmuş 😬

Hastane olarak devlet mi ozel mi kararsiz kaldim kizlar 😏
Yakinimda guneşli erdem hastanesi var ozel olarak orayi hic tavsiye etmiyorlar
Nisa hastanesinde de muayene fiyatlari uçmuş 😬
Yani devletle ugrasilmaz daha dogrusu hepsini kötülemiş olmayayım benim sehrimde ugrasilmaz insanları 5er 5er içeri alıp herkesin önünde vajinalden muaye edip gonderiyorlar burda o yüzden ben istemeye istemeye özele gidicem. Eşimin bir yerden iş başvurusu sonucunu bekliyoruz eğer orası olursa zaten doğumu bile onlar karşıladığı için en lüks hastanede doğurmayi düşünüyorum hahaha tabii bebiş zamanında gelirse bir de o var 🤭

Yani devletle ugrasilmaz daha dogrusu hepsini kötülemiş olmayayım benim sehrimde ugrasilmaz insanları 5er 5er içeri alıp herkesin önünde vajinalden muaye edip gonderiyorlar burda o yüzden ben istemeye istemeye özele gidicem. Eşimin bir yerden iş başvurusu sonucunu bekliyoruz eğer orası olursa zaten doğumu bile onlar karşıladığı için en lüks hastanede doğurmayi düşünüyorum hahaha tabii bebiş zamanında gelirse bir de o var 🤭
Ay devlette alttan mi bakiyorlar 😲
Diger cocuklarimi tıp merkeznde yapmistim hic buyuk hastanelere gitmedim
Ayy canim insaAllah kabul olur eşinin iş başvurusu istedigin yerde en guzel sekilde yaparsin dogumunu 😍😍

Ay devlette alttan mi bakiyorlar 😲
Diger cocuklarimi tıp merkeznde yapmistim hic buyuk hastanelere gitmedim
Ayy canim insaAllah kabul olur eşinin iş başvurusu istedigin yerde en guzel sekilde yaparsin dogumunu 😍😍
Ayy canımsin çok teşekkürler inşallah 😍😍 her doktora göre yöntemi de değişiyor tabiiki seni korkutmak istemem ama benim yaşadığım sehirdekiler böyle maalesef 🤭🤭

X