Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Günaydınn kizlarr 🌸🧡 cumartesi kontrolüm var hayırlısı doktor ayda bir demişti ama merakım ele geçiriyor 3.hafta gitmiş olacağim Gece yatarken el uyuşmalarim çok arttı başlarda önemsemedim ama rahatsız ediyor artık el kol uyuşmalari onu da bir soracağim doktora Hepsinden önce inş cinsiyeti öğrenirim🌼

Benim gözle görünür fark oldu.Bu kadar ne alaka anlamadım valla sağa sola yatarken falan eziyet oluyor ağrıyınca
bi süre sonra inebilir canım bnm başlarda öyleydi ödem de olabilir bn cokca su içiyorum en başindan beri ağrilar falan hep geçti bnm mesela başlarda aşiri ağriyordu

Kizlar bugun 12. hafta kontrolum vardi. Ense kalinligi olcumu icin 1mm iyi dedi ama internetten baktigimda farkli rakamlar gordum. Saglikli kalinlik araligi ne olmali bilen varsa soyleyebilir mi lutfen?
selam canm benm doktor mm bile söylemedi iyi dedi, açıkçası bende irdeleyip merak etmedim canm, doktor iyi dediyse bence sende nette yazılanlara pek takılma

Günaydınn kizlarr 🌸🧡 cumartesi kontrolüm var hayırlısı doktor ayda bir demişti ama merakım ele geçiriyor 3.hafta gitmiş olacağim Gece yatarken el uyuşmalarim çok arttı başlarda önemsemedim ama rahatsız ediyor artık el kol uyuşmalari onu da bir soracağim doktora Hepsinden önce inş cinsiyeti öğrenirim🌼
Ah bizz sabırsız anneler:) benim 1 ay snra randevum ben napayım:))
Hadi bakalım hayırlı güzel haberleri bekliyoruz canm
Benim de arada elim uyuşuyor sor bakalm balım doktor ne diyecek

Ahanda aynı ben 8,6 benim de canm
Sabah kalkmak çok zor geliyor
Akşam eve gidip yatıp sabah erkenden tekrar işe geliyorum, dinlenemiyorum valla, öğlenleri de bir saat yürüyüş yapıyorum,Allahtan bulantım çok yok cnm, dağına göre kar veriyor valla yoksa iş çekilmez olurdu

Akşam eve gidip yatıp sabah erkenden tekrar işe geliyorum, dinlenemiyorum valla, öğlenleri de bir saat yürüyüş yapıyorum,Allahtan bulantım çok yok cnm, dağına göre kar veriyor valla yoksa iş çekilmez olurdu
Evet benmde bulantı yok şükür canm yoksa daha zor olurdu
İyi sen yine 1 saat yürüyorsun o imkan yok bende.. Hep oturuyorum, öyle olunca da her yerim ağrıyor

Evet benmde bulantı yok şükür canm yoksa daha zor olurdu
İyi sen yine 1 saat yürüyorsun o imkan yok bende.. Hep oturuyorum, öyle olunca da her yerim ağrıyor
Normalde bende sürekli masabaşı oturuyorum cnm ama aşağıda park var bizim öğlen araları orda bi saat yürüyorum yoksa dediğin gibi heryerim ağrıyor,öğlen arası yürüyüş yapacağın yer yok mu ?

Sağlıklı beslenmek senin için önemli. Bebeğin her türlü beslenir senin depolarından. Depoların boşalırsa sen zarar görürsün. Magnezyum eksikliğinde kramp demir eksikliğinde kansızlık gibi sorunlar yaşarsın ama doktorun da onun önlemini alıp takviyeler vermiş sana. Bulantıların yakında geçer güzel beslenmeye başlarsın. Bu vitamin takviyelerine genelde 16. Haftada baslaniyo. Omega3 her Dr başlamıyor o biraz ekstra fiyat kaynaklı olabilir 😁 b12 de muhtemelen eksik çıkmıştır.
Tahminimce bende öyle düşündüm şimdiden önlem aldı doktor galiba

Hahaha maalesef sağlıklı beslenme bende de yok ama herkes bu aylarda çok önemsiz olduğunu söylediği için takmıyorum artık. Omega hariç hepsini ben de kullanıyorum ama son zamanlarda folik asit ve magnezyum bulantımı çok artırdığı için bazen içemiyorum 🫠 demiri nasıl kullanıyorsun canım o da çok bulantı yapıyor ama zorluyorum kendimi
Ben zorluyorum kendimi mecbur içeçeceksin ırmak diyorum. Ay iyi bari tek ben değilim böyle her vitamini kullanan 😀😀

Günaydın canımmmmm bu el ayak uyuşmasını söylemişti doktor bana birşey eksikliğinden dediydi ama unuttum . Herhalde kansızlık demişti

Bende ilkkez 3 hafta bekledim ama çok geldi bi sonraki randevuyu 2 hafta sonraya aldık 🤣 12+5 te cinsiyet söyledi doktorumuz kızımız olacak🧿😍

X