Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Benim de dün randevum vardı dr 12 haftalık görünüyor dedi. normal de 11+4 üm. Her şey yolunda dedi. Çok şükür ense kalınlığı da görünmüyor bizim için en önemlisi bu dedi.

Elhamdülillah içimiz rahatladı. Cinsiyet tahmininde bulunmadı henüz belli değil ama kız olabilir dedi. Sağlıcakla gelsin tek temennim o.

bu arada bugün kbb randevu aldım. resmen burnumun sağ tarafı neredeyse tamamen kapandı. geniz etim kıpkırmızı şişmiş durumda. gece çok zorluyor. İnşallah fayda edecek bişey verir doktor.
Ben hiç burnumun tıkandığını bilmem. Geceleri hep tıkanıyor hamileliğimden beri meğer bu da hamileliktenmiş sonradan öğrendim

Benimde öyle tahriş bide çok fazla afedersiniz ama tükürük salgim var oda çok bulantı yapıyor doktor ilaç verdi ama oda artık işe yaramıyor ne yapacağımı şaşırdım çubuk kraker yiyordum ama oda kokmaya ve tadı kötü gelmeye başladı inanın çok bunaldım bebeğimiz için dayaniyoruz cidden
Off aynı durum ayyyynıııı ne oluyorsa bu tükürük bezlerine

Kız bebek annenin güzelliğini alırmış derler seninki kız bak demek ki canım :)
Kız bebeğin bütün belirtilerini taşıyorum erkek derse doktor ben şok 🤣🤣🤣10+2 de arkadaşım erkek olacağını öğrendi ben doktora sordum ne bu hemen belli olacak diyor 🤣bir dahaki gelişine söylerim dedi üç hafta var kontrole 😀

Ayy ben eşime diyorum ki bu bebekler %98 benim % 2 senin oda 2 tane sperm var senden sırf o yüzden okadar sana hak tanıdım diyorum gülüyor babaci olsunlarda senin olsun diyor nasıl olacaksa artık 🤣🤣
Kız mı erkek mi cinsiyetleri belli mi kızsa genelde babaci oluyorlar ya erkekse anneci

B
Kız bebeğin bütün belirtilerini taşıyorum erkek derse doktor ben şok 🤣🤣🤣10+2 de arkadaşım erkek olacağını öğrendi ben doktora sordum ne bu hemen belli olacak diyor 🤣bir dahaki gelişine söylerim dedi üç hafta var kontrole 😀
Bende kızz çıkarsa şok olcam🤣 hatta inanmayıp başka doktora bile gidebilirm:)

Valla Allah yardımcımız olsun bence hamieligi biz yaşıyoruz su zorluklara baksana canım 😭😭
Tabi biz yaşıyoruz ben sabaha kadar şişkinlik tuvalet uyuyamıyorum sabahtan akşama kadar mide bulantısı çekiyorum ve sürekli uyuma isteği halsizlik yorgunluk cabası kocam mis gibi uyuyor kalkmış bana din de babanın hakkıymış çocuğa isim koymak diyor 😀bu süreçte kocamı kaldırıp rafa koycam o derece gözüme batıyor sanki bütün dini görevlerini yerine getiriyor da isim hakkı kaldı 🤣🤣🤣

Valla canm benim yerime kimse yok izin bile zor alıyorum yani erken cıkamam
Malesef her zmn kanunlar işlenmiyor
Senin için sevindim ama

Oyy maşallah maşallah canm ne güzel haberler
İnşallah sağlıkla alalım kucağımıza 🙏demek bir çiçek daha gelecek gruba🌺🌺🌺
Kız madem kbb gideceksin öksürük var bende de hangi ilacı içebiliriz sorabilme şansın olur mu doktora bende hastaym da..
İnşallah sna da fayda eden bişeyler önerir
canım öksürük için sordum ama ilaç önermiyor doktor. doğal şeylerle geçirmeye bakmalısınız dedi.

Ben hiç burnumun tıkandığını bilmem. Geceleri hep tıkanıyor hamileliğimden beri meğer bu da hamileliktenmiş sonradan öğrendim
bana krem verdi şimdi doktor. nemlendrmek için. hamilelikten cok normal dedi. hormonlar değişiyor taa cok eskiden bile olan şeyler gün yüzüne cıkabiliyor dedi. dediğim gibi geniz etim şişmiş ve kan kurumus burnumda hep. nemlendirmeden temizleme burnunu daha fazla tahriş olur dedi. minicik boylarıyla bizi dört döndrüyor bu bebekler :)

Tabi biz yaşıyoruz ben sabaha kadar şişkinlik tuvalet uyuyamıyorum sabahtan akşama kadar mide bulantısı çekiyorum ve sürekli uyuma isteği halsizlik yorgunluk cabası kocam mis gibi uyuyor kalkmış bana din de babanın hakkıymış çocuğa isim koymak diyor 😀bu süreçte kocamı kaldırıp rafa koycam o derece gözüme batıyor sanki bütün dini görevlerini yerine getiriyor da isim hakkı kaldı 🤣🤣🤣
Bütün kocaları kaldırıp rafa koymalıyız canım benimki de sinirimi bozuyor bazen tutup sen yersin zorla kendini diyip duruyor yahu kokuyor işte herşey ama yok anlamiyor
Valla isim hakkı babada olabilir ama anneninde koymaya hakkı var sana danışmadan koyamaz dinende öyle canım senin rızanın olması lazim🤣🤣🤣

Sizde okuyorum anneler hissediyor diye ben hiç yorum yapamıyorum ne kız diyebiliyorum ne erkek haftaya 11+5 de perinatologda randevum var acaba belli olur mu cinsiyetleri sahil de boyama ile öğrenmek istiyorum inşallah
Yani bazıları yazıyor doktor deneyimliyse 12. Haftada belli oluyor diye ama bende bilmiyorum ben 12+3 deyim doktor bana erkeğe benziyor ama net değil dedi
Yani canım en garantisi 16. Hafta oluyor bence

Bütün kocaları kaldırıp rafa koymalıyız canım benimki de sinirimi bozuyor bazen tutup sen yersin zorla kendini diyip duruyor yahu kokuyor işte herşey ama yok anlamiyor
Valla isim hakkı babada olabilir ama anneninde koymaya hakkı var sana danışmadan koyamaz dinende öyle canım senin rızanın olması lazim🤣🤣🤣
Hele bi koysun anasının nüfusuna gönderirim geri onu 🤣🤣🤣zaten analı oğullu delirtyorlar beni 😀benim ki de aynı ye ye yumurta yee protein olsun çocuğa yiyebilsek yiycez zaten yada gece ben dolanıyorsam uyanıyorsam niye uyumadın ki sen diyor sence ben niye uyumamış olabilirim 🤣evde parfüm sıkmış koku beni benden aldı götür ofisinde sık bundan sonra dedim maçtan gelmiş kramponu arabanın arkasına koymuş yok sen karar verdin kokudan beni öldüreceksin diyorum aşkım kokmuyor ki diyor sana kokmuyor bana sinek uçsa onun kokusu bile yetiyor 🤣🤣🤣

X