Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
WhatsApp Image 2024-05-09 at 16.47.20.jpeg

benim ki de cinsiyet tahmin etmedi net değil diye. totosunu çekmiş ama anlamadık:) eşim diyor o pipisi değil mi :) dedim kordon olabilir hahaha. Baştan beri erkek hissediyorum dedim diye eşim de erkek kafasına girdi biraz :) sağlıcakla gelsin de ilk bebiş hepsi kabulüm :)

canım öksürük için sordum ama ilaç önermiyor doktor. doğal şeylerle geçirmeye bakmalısınız dedi.
Tamam yavrucum çok saolasn

Selam kızlar 😊 Şimdi doktordan çıktık bebişimiz 12+6 olmuş birazcık daha büyümüş. Ense kalınlığı 1.4 mm, burun kemiği görüntüsü istediğimiz gibi dedi. Benden kan alındı 2 gün sonra sonuç çıkacakmış. Cinsiyetimiz de belli oldu. Oğlum geliyor 🥰💙
Ooooo maşallah maşallah güzelim cok sevindim bir prens daha geliyor desenize 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Yok anacım göremedi öyle uzanmış yatıryordu valla hiç gözükcek gibi değildi
Benim doktor da cok uğraştı görsün diye canm belki de parti yapcam dedim diye uğraştı bilmiyorum
Ben 13.hafta da öğrenmiş oldum yani hala öğrenemesem de🤣🤣

Kızlar acayip hastayım virüs galiba boğaz başgam öksürük halsizlik herşey yasak nasıl olcak doktora gitsem ilaç verir mi ki benim doktor ılık su limonlu bide ballı süt siyor başka hiçbir yok varmı başka bişey deneyen
Ayy canm bnde hastaym vlla öksürük ve halsizlik
Dayandm limonlu ıhlamur a
Öksürük için de bal, karabiber, limon karışımı yap canm gecmiş olsun

Eki Görüntüle 3425152
benim ki de cinsiyet tahmin etmedi net değil diye. totosunu çekmiş ama anlamadık:) eşim diyor o pipisi değil mi :) dedim kordon olabilir hahaha. Baştan beri erkek hissediyorum dedim diye eşim de erkek kafasına girdi biraz :) sağlıcakla gelsin de ilk bebiş hepsi kabulüm :)
Oyy maşallah yaa ne güzel açmış bacakları
Biizm ki kapamıştı:))

Kızlar Merhaba
İkili tarama testi temiz cikti çok şükür ama fenalık dna testi için de kan vermistim 29 Nisanda Nipt plus firmasına halen çıkmadı sonuçlar 11 gün oluyor.
Bu testi yaptiranlar var mı kaç günde cikti sonuçlarınız?

Ayy ben eşime diyorum ki bu bebekler %98 benim % 2 senin oda 2 tane sperm var senden sırf o yüzden okadar sana hak tanıdım diyorum gülüyor babaci olsunlarda senin olsun diyor nasıl olacaksa artık 🤣🤣
Bende bende. Kesinlikle bizim hakkımız isim vermekte bizim hakkımız en çok bizi sevsinler . Gerçekten tüm zorluk bizde . Benim % 1 hakkı bizim bebek tek 😀

Tabi biz yaşıyoruz ben sabaha kadar şişkinlik tuvalet uyuyamıyorum sabahtan akşama kadar mide bulantısı çekiyorum ve sürekli uyuma isteği halsizlik yorgunluk cabası kocam mis gibi uyuyor kalkmış bana din de babanın hakkıymış çocuğa isim koymak diyor 😀bu süreçte kocamı kaldırıp rafa koycam o derece gözüme batıyor sanki bütün dini görevlerini yerine getiriyor da isim hakkı kaldı 🤣🤣🤣
Evet bende doğuma kadar gelme dedim. Oda aynısı dinde babanın hakkıymış demesin mi ay dedim ben 3 aydır aç yaşıyorum tuvalet lavabo ile yakın temasa geçtim . Sen ne diyorsun 😀

Selam kızlar 😊 Şimdi doktordan çıktık bebişimiz 12+6 olmuş birazcık daha büyümüş. Ense kalınlığı 1.4 mm, burun kemiği görüntüsü istediğimiz gibi dedi. Benden kan alındı 2 gün sonra sonuç çıkacakmış. Cinsiyetimiz de belli oldu. Oğlum geliyor 🥰💙
Maşallah maşallah 🧿 prens eklendi sayfaya 😇

Hele bi koysun anasının nüfusuna gönderirim geri onu 🤣🤣🤣zaten analı oğullu delirtyorlar beni 😀benim ki de aynı ye ye yumurta yee protein olsun çocuğa yiyebilsek yiycez zaten yada gece ben dolanıyorsam uyanıyorsam niye uyumadın ki sen diyor sence ben niye uyumamış olabilirim 🤣evde parfüm sıkmış koku beni benden aldı götür ofisinde sık bundan sonra dedim maçtan gelmiş kramponu arabanın arkasına koymuş yok sen karar verdin kokudan beni öldüreceksin diyorum aşkım kokmuyor ki diyor sana kokmuyor bana sinek uçsa onun kokusu bile yetiyor 🤣🤣🤣
Bende sarımsakla sınanıyorum sürekli. Taze sarımsak dönemi ya eşimde bende çok severiz. İkimiz yerken sıkıntı yoktu da şimdi bana öyle kötü kokuyor ki . Akşam eşimin koltukta uyumasını bekliyorum yatağa gidip yatıyorum. Bana diyor sen sanki bilerek beni koltukta uyutuyorsun. Dedim paşam ne alaka sen kendin uyuyorsun 😀😀

Bak benim ki de bacakları hava da eşim bişey gördüm sanki dedi doktor diyor ki ben bile görmüyorum 🤣çocuğun sağ bacağı o diyor komik mi bi doktorumuz var
Ah bu erkekler her gördükleri uzun şeyi malum şey sanıyorlar hah erkek diyorlar . Geçen eşimde kordonu gördü hah gördüm dedi doktorda çocuktan büyük şey mi olur kordon o kordon dedi 😀😀

Kızlar sizden gaza gelerek 12. hafta girer girmez doktora gittim ama cinsiyet söylemedi kız hissediyorum dedi gülüştük 😂 çatlicam meraktan ikili test için kan verdim sağlıklı olsun minik kuş üzümüm. Öyle büyümüş ki ayy.

X