Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Kız bebeğin bütün belirtilerini taşıyorum erkek derse doktor ben şok 🤣🤣🤣10+2 de arkadaşım erkek olacağını öğrendi ben doktora sordum ne bu hemen belli olacak diyor 🤣bir dahaki gelişine söylerim dedi üç hafta var kontrole 😀
Benimkide öyle canım 12+4 oldum bugün kontrol vardı göremedik hiçte bekki değildi uzanmış yatıyordu benimde 3 hafta sonra artık doğumda öğreniriz bizz🤣 walla bu erken öğrenenler şanslı ne diyelim

Kızlar acayip hastayım virüs galiba boğaz başgam öksürük halsizlik herşey yasak nasıl olcak doktora gitsem ilaç verir mi ki benim doktor ılık su limonlu bide ballı süt siyor başka hiçbir yok varmı başka bişey deneyen

Hele bi koysun anasının nüfusuna gönderirim geri onu 🤣🤣🤣zaten analı oğullu delirtyorlar beni 😀benim ki de aynı ye ye yumurta yee protein olsun çocuğa yiyebilsek yiycez zaten yada gece ben dolanıyorsam uyanıyorsam niye uyumadın ki sen diyor sence ben niye uyumamış olabilirim 🤣evde parfüm sıkmış koku beni benden aldı götür ofisinde sık bundan sonra dedim maçtan gelmiş kramponu arabanın arkasına koymuş yok sen karar verdin kokudan beni öldüreceksin diyorum aşkım kokmuyor ki diyor sana kokmuyor bana sinek uçsa onun kokusu bile yetiyor 🤣🤣🤣
Ay sinir ediyorlar insanı ne var yani biraz anlasalar ama yok diyorum bazen hormonların sanada gecsede beni azıcık anlaşan diye tamam çok destek oluyor ama bazende böyle bogasim geliyor yahu neyi zorluyorsun bizde bebeklerimizi düşünüyoruz onlar için en iyisini istiyoruz ama yok anlasilmiyoruz yaaa 🤣🤣🤣 kız bu kocalarimizi uzayami gondersek doğuma kadar napsak

Benimde öyle tahriş bide çok fazla afedersiniz ama tükürük salgim var oda çok bulantı yapıyor doktor ilaç verdi ama oda artık işe yaramıyor ne yapacağımı şaşırdım çubuk kraker yiyordum ama oda kokmaya ve tadı kötü gelmeye başladı inanın çok bunaldım bebeğimiz için dayaniyoruz cidden
Ben bulantılı dönemde sarı tuzsuz leblebinin çok faydasını görmüştüm, aklınızda olsun. Tansiyon rahatsızlığınız falan yoksa tuzlu da yenilebilir.

Son düzenleme:
İnşallah geçer bişey yiyip içemiyorum bebek beslenemeyecek diye çok korkuyorum canım ya bide bu ilaçlar benim migdemi mahvediyor içsem ayrı içmeden ayrı dert valla bı an önce doğum gelsede bebeğimiz kucağıma alsam diyorum
Demir ilacını ne zaman içiyorsunuz?

Ay sinir ediyorlar insanı ne var yani biraz anlasalar ama yok diyorum bazen hormonların sanada gecsede beni azıcık anlaşan diye tamam çok destek oluyor ama bazende böyle bogasim geliyor yahu neyi zorluyorsun bizde bebeklerimizi düşünüyoruz onlar için en iyisini istiyoruz ama yok anlasilmiyoruz yaaa 🤣🤣🤣 kız bu kocalarimizi uzayami gondersek doğuma kadar napsak
Kız inan elimi sıcak sudan soğuk suya sokturmuyor Allah razı olsun eşimden ama beni asla anlamıyor 🤣bende baba olarak hissediyorum diyor hissetmek yeterli mi yaşamadan ne anlar insan 😀

Benimkide öyle canım 12+4 oldum bugün kontrol vardı göremedik hiçte bekki değildi uzanmış yatıyordu benimde 3 hafta sonra artık doğumda öğreniriz bizz🤣 walla bu erken öğrenenler şanslı ne diyelim
Yaa erkek anneleri biraz erken öğreniyor herhalde 😀doktor da daha erken netcen bidahakine bakarız dedi sonra da ben pembe şal örtmüştüm sen beni mi manifestliyorsun dedi güldü 😀ama söylemedi erkeğe benzemiyor ama bilemeyiz hala %50 dedi 😀

Kızlar acayip hastayım virüs galiba boğaz başgam öksürük halsizlik herşey yasak nasıl olcak doktora gitsem ilaç verir mi ki benim doktor ılık su limonlu bide ballı süt siyor başka hiçbir yok varmı başka bişey deneyen
Canım bende 8. Haftam da sen gibi hasta oldum doğal yollarla geçmedi en son agumentin yazdı doktor antibiyotik üç gün kullandım o hafifletti ama hergün ıhlamur bal ballı süt buhar banyoları öyle rahatladım o balgamlı öksürük hala da sabahları kalktığımda var yani

Yok anacım göremedi öyle uzanmış yatıryordu valla hiç gözükcek gibi değildi
Bak benim ki de bacakları hava da eşim bişey gördüm sanki dedi doktor diyor ki ben bile görmüyorum 🤣çocuğun sağ bacağı o diyor komik mi bi doktorumuz var

Eklentiler

• a9e901e4-0566-4c50-a35e-87380b25f5f7.jpeg
    a9e901e4-0566-4c50-a35e-87380b25f5f7.jpeg
    67,6 KB · Görüntüleme: 54
Kız inan elimi sıcak sudan soğuk suya sokturmuyor Allah razı olsun eşimden ama beni asla anlamıyor 🤣bende baba olarak hissediyorum diyor hissetmek yeterli mi yaşamadan ne anlar insan 😀
Ah ah aynı yavrum iş falan yaptırmıyor her işi kendi yapıyor ama işte birazcık anlaşılmak istiyoruz yani 🤣 gene şükür kuzu ne kocalar var yaa bizimkiler şaka maka iyiler

Yaa erkek anneleri biraz erken öğreniyor herhalde 😀doktor da daha erken netcen bidahakine bakarız dedi sonra da ben pembe şal örtmüştüm sen beni mi manifestliyorsun dedi güldü 😀ama söylemedi erkeğe benzemiyor ama bilemeyiz hala %50 dedi 😀
Yine birşeyler demiş seninki yaa ben oğlumuda 15 16 da öğrenmiştim hiç öyle erkekler erken gösteriyor teorisi bana uymadı bakalım beklicez hayırlısı ile

Canım bende 8. Haftam da sen gibi hasta oldum doğal yollarla geçmedi en son agumentin yazdı doktor antibiyotik üç gün kullandım o hafifletti ama hergün ıhlamur bal ballı süt buhar banyoları öyle rahatladım o balgamlı öksürük hala da sabahları kalktığımda var yani
Ayy bilmiyorum gideyim bi doktora da hiç gitmedim biley yazmaz diye.ben hamile kaldığım ayda da böyle olmuştum çok zor geçmişti dediğin gibi antibiyotik kullanınca geçti çok beter birşey napıcam bilmiyorum

Ayy bilmiyorum gideyim bi doktora da hiç gitmedim biley yazmaz diye.ben hamile kaldığım ayda da böyle olmuştum çok zor geçmişti dediğin gibi antibiyotik kullanınca geçti çok beter birşey napıcam bilmiyorum
Bağışıklık sistemimiz de ister istemez iki kişilik şu an vücut savunmasız kalıyor ben sürekli c vitamini tüketmeye çalışıyorum ama antibiyotikle iyileştim bende

X