Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Hadi inşallah çok bekletmeden gelsin periler , hızlı ve kolay şekilde gelsinler dünyaya 🥰 bizde rahatlayalım 😅 kızların tam 39 da mı doğdular yoksa +sı var mıydı ?
İlk kızım 39+1 diğeri 39+3 canım ama ikinci kızımda 39+1 de nışanım gelmişti ertesi gün akşam sancı başladı diğer gün doğurmuştum. Yani 39+1 de bir belirti bekliyorum 🤣🤣🤣

Yok canım çok şükür ağrım yok bebek emmek istiyor emince gaz oluyor gaz olunca bez doluyor sonra tekrar aynı döngü kısacası anaları zor uyuyor 🤣🤣

Canım kendi tarafında kalacaksa al çünkü öyle bir aydınlatması yok maalesef ama flaş açma bebeğe iyi değil diyorlar benim eşim düzenek yaptı vallahi yatağın üstünde çıkıntı var oraya gece lambası koydu fişi de beşiğin yanına sarkıttı bebek ağlayınca elimle yakıyorum yattığım yerden ışık da bebeğe direk vurmuyor biz böyle bulduk çözümü. Tuz lambası eşimin tarafında enerjisi güzel diye açıyoruz aydınlatma aşırı zayıf canım sırf aydınlatma için alacaksan alma bence❤️
Canım benim yanımda direkt bebek var. Lambayı koyacak yerim yok. Telefonun flasini da uzak bir yere koyuyordum tavana yansıtıyorum. O da mı zararli acaba? Tuz lambasini ileriki dönemde odasına alayım o zaman az ışık hem de yararlı bir şey. Teşekkür ederim canım❤️
golden-snitch golden-snitch canım sendin dimi hapşuruyo diyen böyle bi şey gördüm

Evet canım dr'a da sormuştum. O da usudugunden değil demişti. Burnunu temizlemek için demişti. Teşekkür ederim🌸
Ben de 2. Gün verdim emzik senin gibi düşündüğüm için hatta dr söyledim doktor bey bi şey itiraf edicem. 2. Gün emzik verdik biz diye olsun ben de bebeğime vermiştim dedi 😂
Zaten çok emmiyor atıyor kendiliğinden sonra vermiyorum
Dr'un yanına girerken emziği çıkartıp saklamistik laf edecek diye 😂 aynen bizimki de sadece uykuya dalarken istiyor sonra atıyor. Zaten açsa kabul etmiyor hic
Kızlar her emzirmede birisi bebeği kucağımıza veriyor ya o sırada o kişi yardımcı oluyor mu yoksa kendimiz mi emziriyoruz? Yani her seferinde refakatçinin tepemizde dikilmesine gerek oluyor mu karın dikişleri acıyor mu emzirme esnasında? Bir de bebeğin altını hemşireler mi değiştiriyor yoksa biz mi? gulumsebebek gulumsebebek cesursavasci cesursavasci golden-snitch golden-snitch @sulti tutti
Emzirme olayını biz 3 kişi yaptık canım😅 süt az geldiği için annemle eşim kenarlardan bastiriyorlardi ben bebeği tutuyordum. Emzirme tecrübem de olmadığı için süreç boyle geçti. Silikon uç kullandığım için hemşireyi çağırmıştık o yardımcı oldu. Eve geldiğimde de baş boyun agrimdan 4-5 gün annemler yardımcı oldu sabah 7den öğlene kadar bas ağrım oluyordu. O sırada annemler yardimci oluyordu. Bebeğin altını biz değiştiriyoruz. Emzirme esnasında dikiş ağrısı hatırlamıyorum canım brn sadece annemler yastığı yerleştirirken karnıma bastirirsa acıyordu

Canım benim yanımda direkt bebek var. Lambayı koyacak yerim yok. Telefonun flasini da uzak bir yere koyuyordum tavana yansıtıyorum. O da mı zararli acaba? Tuz lambasini ileriki dönemde odasına alayım o zaman az ışık hem de yararlı bir şey. Teşekkür ederim canım❤️

Evet canım dr'a da sormuştum. O da usudugunden değil demişti. Burnunu temizlemek için demişti. Teşekkür ederim🌸

Dr'un yanına girerken emziği çıkartıp saklamistik laf edecek diye 😂 aynen bizimki de sadece uykuya dalarken istiyor sonra atıyor. Zaten açsa kabul etmiyor hic

Emzirme olayını biz 3 kişi yaptık canım😅 süt az geldiği için annemle eşim kenarlardan bastiriyorlardi ben bebeği tutuyordum. Emzirme tecrübem de olmadığı için süreç boyle geçti. Silikon uç kullandığım için hemşireyi çağırmıştık o yardımcı oldu. Eve geldiğimde de baş boyun agrimdan 4-5 gün annemler yardımcı oldu sabah 7den öğlene kadar bas ağrım oluyordu. O sırada annemler yardimci oluyordu. Bebeğin altını biz değiştiriyoruz. Emzirme esnasında dikiş ağrısı hatırlamıyorum canım brn sadece annemler yastığı yerleştirirken karnıma bastirirsa acıyordu
Tamam canım teşekkür ederim 🙏🏻 annem ben bebek tutmayı alt değiştirmeyi unuttum diyor, eşim de öyle 🙈 ikisi kalacak yanımda. İlkinde her şeyi hemşireler yapmıştı Acıbadem’de ama şimdi o kadar konforlu bir hastanede olmayacağım o yüzden iş bize kalacak heralde 😄 inşallah yapabilirler. Emzirmede kucağıma düzgünce yerleştirseler yeter alt değişimi için olmazsa hemşirelerden rica ederiz 🥲
Kızlaaaar yarın sabah doğuma gidiyorummm bana dua edinnn😍🌸🌸
Ayy senin de sezaryen miydi hadi bakalım kolaylıkla sağlıkla kavuşun inşallah bizi de haberdar et 🤩🤩😍

Tamam canım teşekkür ederim 🙏🏻 annem ben bebek tutmayı alt değiştirmeyi unuttum diyor, eşim de öyle 🙈 ikisi kalacak yanımda. İlkinde her şeyi hemşireler yapmıştı Acıbadem’de ama şimdi o kadar konforlu bir hastanede olmayacağım o yüzden iş bize kalacak heralde 😄 inşallah yapabilirler. Emzirmede kucağıma düzgünce yerleştirseler yeter alt değişimi için olmazsa hemşirelerden rica ederiz 🥲

Ayy senin de sezaryen miydi hadi bakalım kolaylıkla sağlıkla kavuşun inşallah bizi de haberdar et 🤩🤩😍
Tecrübelisin ya yaparsın bence 😍 bizim bebek malum COK KUCUK olunca 😂😂 ben korkmuştum bişey olur diye 1 hafta annem değiştirdi 😅

Tecrübelisin ya yaparsın bence 😍 bizim bebek malum COK KUCUK olunca 😂😂 ben korkmuştum bişey olur diye 1 hafta annem değiştirdi 😅
😂😂😂😂 ay güldürdün beni 😄 ben ayaklansam değiştiririm altını da ilk etapta dikişlerden dolayı kalkamam diye düşündüm. Neyse bir şekilde hallederler, heralde çişli kakalı bırakmazlar çocuğumu 🥲

Ayyyy yarınmıydı doğumunn ay çok heyecanlı 😍 sağlıkla kavuşun canım inşallah Rabbim kolaylaştırsın. 🙏🙏İlk müsait anında yaz bizede 😍😍

Hayırlısıyla gelsin bebiş 🥰inşallah sende hemen toparlanırsın , güzel günler geçirirsin bebişin ile 😇

Amiiin kızlar sağolunn, inşallah sağ salimm kavuşurum yavruşumaa🥰🙏🏼

😂😂😂😂 ay güldürdün beni 😄 ben ayaklansam değiştiririm altını da ilk etapta dikişlerden dolayı kalkamam diye düşündüm. Neyse bir şekilde hallederler, heralde çişli kakalı bırakmazlar çocuğumu 🥲
Evet evet sana zor olur doğru söylüyorsun. Annen halleder bence ya o otomatik geliyor annelere 😂

Degiştirirsin canım bence ben ilk bezini degişmedim sadece annem degişti
Hastanede eve gelince hep ben degiştim

X