Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Valla hastanede yaptirdilar kanadi . Ne yapcağimi şaşirdim
Canım bestlak damla kullan. İlk sayfaya bi komposto tarifi yazmıştım Begonya2 Begonya2 nin. Deneyen herkes çok memnun kaldı topikte. Süt anca inecektir geleceğine inan. Bende baby me elektrikli tek başlı göğüs pompası var gayet iş görüyor

Kızlar şu gaz problemi olmasa her şey ne güzel dimi 🥹🥹 şu gaz problemi ne zaman biter kaç aylık olunca veya kaç yaşına gelince 🤣🤣 her gün çekeceğim sıkıntının ne kadar daha süreceğini merak ediyorum

İnşallah hayırlı zamanda sen de oğlunu al canım uykusuz geceler başlıyor begonya vallaha 🤣😀😀

Bugün kaçıncı günün canım

Canım o bebeği sana veren kişiye bağlı, benim kv bebeği elime verdiğinde bebek doyana kadar izledi, diğer verenler hiç bakmadı bebeği verip çekildi, dikişlerin için de hastanede yastıklar vardı onları kullandık kolumun altına koydular yatağımı da her emzirdiğimde hafif yatık pozisyonda koydular. Bebeğin altını annem açtı canım hemşire hiç ellemedi

Yarasın kızına 😍😍😍🧿🧿
36 saat oldu

Ben işte o acının üstüne gittim.. o yanma solumda var benim normalmiş 😑
Gecmiyor mu o yanma ne kadar sürüyor. Bebegim yanima cikti aksam ustu sanki daha iyi oldum o gelince. Parolden sonraki 3 saatte 4-5 yürüyorum. Sonra etkisi geciyor yatakta dinleniyorum mecbur. Ama en azindan yurumeye basladim diye avutuyorum kendimi. Simdi 2 de parol takilacak iste 10 ar dakika 3-4 kere yürürüm. Sonra uyumaya calisacagim bebisi emzirip 3 gundur 3 saat uyumamisimdir

X