Evde ek gelir ek iş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mavimor04

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
31
-4
23
Merhabalar ben yeni üyeyim
Ben 8 yıllık ev hanımıyım ve evde para kazanmak istiyorum çocuklardan dolayı dışarda çalışamam zaten eşimde izin vermiyor
Eşim babasıyla birlikte çalıştığı için evimize belirli bi para gelmiyor onun için kenara koyalım da bişey lazım olunca alalım diyecek param bile yok onun için kendi paramı kazanmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun benimle aynı durumda olan çok arkadaşlarımız var Allah hepimize yardımcı olsun şimdiden cevap verecek kişilere teşekkür ederim 🌹♥️

Merhabalar ben yeni üyeyim
Ben 8 yıllık ev hanımıyım ve evde para kazanmak istiyorum çocuklardan dolayı dışarda çalışamam zaten eşimde izin vermiyor
Eşim babasıyla birlikte çalıştığı için evimize belirli bi para gelmiyor onun için kenara koyalım da bişey lazım olunca alalım diyecek param bile yok onun için kendi paramı kazanmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun benimle aynı durumda olan çok arkadaşlarımız var Allah hepimize yardımcı olsun şimdiden cevap verecek kişilere teşekkür ederim 🌹♥️

15 yaşında mı evlendiniz ?

Evden calişmaya uygun bir mesleginiz yoksa ki yok anladigim kadariyla evden yapildigi soylnen boncuk moncuk işleriyle para kazanilacagini dusunmuyorum.
O işlerde para olsa herkes yapardi ev rahatliginda. 🙃

Ama evden musteri hizmetleri gibi telefona bakmali birseyler vardi belki o olabilir yapabilirseniz.

Evden calişmaya uygun bir mesleginiz yoksa ki yok anladigim kadariyla evden yapildigi soylnen boncuk moncuk işleriyle para kazanilacagini dusunmuyorum.
O işlerde para olsa herkes yapardi ev rahatliginda. 🙃

Ama evden musteri hizmetleri gibi telefona bakmali birseyler vardi belki o olabilir yapabilirseniz.
Yapabilirim ama nereye başvurmam gerekiyor bilmiyorum internette de güvenemiyorum

O dediğiniz ev işleri düğme boncuk mum falan kalabalıkla yapılacak şeyler çünkü sayısız malzeme geliyor yani tek başına oturup iki çocukla yapılabilecek bir şey hiç değil yani zor iş benim arkadaşım evde 8 kişiler ona rağmen zor yetiştiriyorlar siparişi

O dediğiniz ev işleri düğme boncuk mum falan kalabalıkla yapılacak şeyler çünkü sayısız malzeme geliyor yani tek başına oturup iki çocukla yapılabilecek bir şey hiç değil yani zor iş benim arkadaşım evde 8 kişiler ona rağmen zor yetiştiriyorlar siparişi
Bildiğiniz evde yapabilecek başka işler varmı

Bu zamanda her sey internetten, kimse kapı kapı dolanarak iş aramiyor ki.
Kariyer sitelerinde ilanlar var. Ama biri 9 aylik 3 cocukla nasil olur bilemedim evden bile olsa.
Öyle ama eşimden bisey istedimmi bakarız diyor acelesi yok diyor bide ne alırsam kartından alıyor alırken annesi babasına kadar herkes biliyor artık eşimden istemeden kendim kazanıp hem birikim yapmak hemde çocuklarıma istediğim gibi bakmak istiyorum

Bir değil iki değil üç tane küçük çocuğunuz var. En küçüğü 9 aylık. Hangi ara ne iş yapabilirsiniz ki? Kusura bakmayın ama açık konuşucam bu koşullar altında evde size gelir sağlayacak bir iş yapmanız imkansız

İkizlerim 5 aylıkken işe başladım. Ben biraz salağım galiba evde çocuklarımla oturup para kazanamadım ☹️

Bir değil iki değil üç tane küçük çocuğunuz var. En küçüğü 9 aylık. Hangi ara ne iş yapabilirsiniz ki? Kusura bakmayın ama açık konuşucam bu koşullar altında evde size gelir sağlayacak bir iş yapmanız imkansız
Yok çocuklar sorun değil kaynanam gorumcelerim iki kat aşağıda oturuyorlar 5 tane görümcem var yardım ederler bana

Yok çocuklar sorun değil kaynanam gorumcelerim iki kat aşağıda oturuyorlar 5 tane görümcem var yardım ederler bana

Çocuklar sorun değil madem dışarda niye çalışamıyorsunuz? doğru düzgün sigortalı bir işe girin asgari ücret alırsınız. Evden yapılan işle kazanacağınız para kuş kadar olur bir de sermaye için para harcamanız gerek üstelik

Ben bir şey öneremeyeceğim, bilgim yok. Tek diyeceğim şey, saadet zinciri tarzı oluşumlara sakın kapılmayın. Hepsi suç kapsamında ve hala farklı farklı isimlerle türemeye devam ediyor
Yok inşallah öyle şeyler karşımıza çıkmaz bizde kanmayiz çok teşekkürler 🌼 🌹

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X