Evlilik teklifi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

briaaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2024
140
143
Kızlar selam.Erkekler iş bulduktan ne kadar süre sonra evlilik teklif eder?Senelerdir süren bir birlikteliğim var ama yeni işe girebildi o yüzden sormak istedim size.

Erkek var erkek var. Askere gitti mi mesela? Yaşı evlenecek olgunlukta mi? Ailesinin durumu nasıl, ailesine maddi yarar sağlamak istiyor mu?

İse girince size teklif edeceğini mi söyledi ?
Yoksa bu sizin ongorunuz mu ?
Ailesi varlikli değilse beklersiniz.
Ki adam işe girdikten sonra farklı bir çevreye gireceği için belki evlilik düşüncesini bile kafasından silebilir. 🤷
Belki de hiç etmeyecek,siz neden bunu iş bulmasına bagladiniz ?

Kızlar selam.Erkekler iş bulduktan ne kadar süre sonra evlilik teklif eder?Senelerdir süren bir birlikteliğim var ama yeni işe girebildi o yüzden sormak istedim size
Kız oyun bölümü mü bu geçince şu kadar süresi var diyelim 😁 canı ne zaman isterse o zaman eder

Erkek var erkek var. Askere gitti mi mesela? Yaşı evlenecek olgunlukta mi? Ailesinin durumu nasıl, ailesine maddi yarar sağlamak istiyor mu?
Evet 12 senedir beraberiz askerliğini yaptı ailesine maddi yarar sağlamayı düşünmüyor çalışmak için benim olduğum şehre geldi ve daha yeni işe girecek uzun süredir beraberiz biz onun için sordum.

İse girince size teklif edeceğini mi söyledi ?
Yoksa bu sizin ongorunuz mu ?
Ailesi varlikli değilse beklersiniz.
Ki adam işe girdikten sonra farklı bir çevreye gireceği için belki evlilik düşüncesini bile kafasından silebilir. 🤷
Hayır tabii ki ben 12 senedir beraberiz diye çalışmak için benim olduğum şehre geldi de girdikten sonra eder mi diye düşündüm

Evet 12 senedir beraberiz askerliğini yaptı ailesine maddi yarar sağlamayı düşünmüyor çalışmak için benim olduğum şehre geldi ve daha yeni işe girecek uzun süredir beraberiz biz onun için sordum.
Daha yeni iş bulmuş hemen teklif etmez ki teklifin iş ile alakası da yok. Birikim yaptıktan sonra teklif etmeyi düşünebilir bunun bir zamanı olmaz ki

Hayır tabii ki ben 12 senedir beraberiz diye çalışmak için benim olduğum şehre geldi de girdikten sonra eder mi diye düşündüm
Siz kaç yaşından beri berabersiniz ?
Askere kaç yaşında gitti bu adam ?

Yahu niye herkes dalga geçmiş anlamadım senelerdir beraberiz iş bulmasını bekledik buldu yani şimdi de teklif ne zaman eder diye merak ettim olay bu yani.

Arkadaşımın sevgilisi ilk maaşımı alınca nikah kıyıcam dedi ve kıydı, evlendile r

İlişki için 12 sene baya uzunmuş yaşlar kaç bu arada? Evlilik hakkında sevgilinizin ağzından bir şeyler çıkıyor mu öyle bir düşüncesi var mı? Eğer maddiyat olarak iyi değilse ve işe yeni girdiyse hemen teklif edemez ama birikim yaptıktan sonra edebilir eğer öyle bir düşüncesi varsa.

Senelerdir iş bulmasını bekledik evlenmek için o yüzden
tamam ama şu zamanda evlenmek için 400 bin anca yeter. işe girer girmez evlenme teklifi edeceğini sanmıyorum. evlilik şu zamanda kolay birşey değil çok masraflı birşey

22 yaşından beri beraberim askeri de bedelli yaptı.
Yani siz şuan 34 yaşında misiniz ?
Öyleyse adam zaten sizi oyalamis.
Daha önce çalışmıyor muydu bu adam.
Ne yapmış bu kadar sene ?
Bence boşuna bu adamdan teklif beklentisi içerisine girmeyin,evlilik düşünse bedelli yapmaz parasını biriktirirdi 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X