Sadece boşanmak ve bu kabustan uyanmak istiyorum

ay seninkide ağlarmıydı duygu sömürüsü yapmak için:KK51:

ağladığı oldu , beni sevmiyormusun bana niye böle davranıyorsundemeler diyorum ya senin davranışların , ben ne yaptımki sana demeler biraz deşincede ama sende damarıma bastım demeler.

Bu hikaye bitmez roman olur ,

Onun yüzünden hamileliğim çok zor geçti , erken doğum oldu . Bana çok etti çokk,

Neyse diyorum saymakla anlatmakla bitmez :KK50:

ağladığı oldu , beni sevmiyormusun bana niye böle davranıyorsundemeler diyorum ya senin davranışların , ben ne yaptımki sana demeler biraz deşincede ama sende damarıma bastım demeler.

Bu hikaye bitmez roman olur ,

Onun yüzünden hamileliğim çok zor geçti , erken doğum oldu . Bana çok etti çokk,

Neyse diyorum saymakla anlatmakla bitmez :KK50:

aynı aynı canım... değişik bi psikolojik baskıı..iyi delirtmemiş seni..kurtul bir an önce :KK68:

çok bile dayanmışsın cnm o mahluğa,kadına el karkarmı ya.tedavi görmesi lazım.sonuçta boşanınca çocuğunu görmek ister bir baba olarak çocuğuna kötü örnek olabilir .allah bidaha kötü günler yaşatmasın size.allah kurtarsın

canınızı kurtarın

darp raporu varmı

olsa hemen boşanırdınız

bu iğrenç adamla evliliğiniz bitmişti umarım

Evet bir hafta evvel davamız sonuçlandı.
Yeni hayatımıza oğlum ve ben alışmaya çalışıyoruz .
Çok daha huzurluyum , oğlumla kafamıza göre takılıyoruz , ilk iftarımızı burgerkingte beraber yaptık oğlumla hatta :KK70:
Üzgünmüyüm hayır , sadece bir yanım yarım ama oda o kişi yüzünden değil , oğlumunda yarım kalacak biliyorum ama onun yüzünden değil . o asla benim ve oğlumun beklentilerini karşılayacak biri değildi . Kurtulduğumuz için mutluyum . Aile fertlerimden bir kişi dahi boşanma demedi zatne bu iş bitincede sevindiler en azından oğlum ve ben tehlikede değiliz artık . Bize zarar veremeyecek .

Allahım benim için bunu hayırlı görmüş , kaderimde bu varmış ,
şimdi silkelenip hayata birkez daha tutunma zamanı..

işte duygularım böyle şu anda :78:

ekonımık gucunuzun olmasına ve ailenızın dstek olmasına cok sevındım.düşünüyorumda cidden ne hayallerle evlenıyor ınsan nıkah gununu alınca gun saydığımız el ele dızdıze hayeller kurduğumuz an geliyor ınsanın aklına ve sımdı sız boşanma için gun sayıyorsunuz nasıl oluyorda herşey bı anda yalan oluverıyor.

Evet bir hafta evvel davamız sonuçlandı.
Yeni hayatımıza oğlum ve ben alışmaya çalışıyoruz .
Çok daha huzurluyum , oğlumla kafamıza göre takılıyoruz , ilk iftarımızı burgerkingte beraber yaptık oğlumla hatta :KK70:
Üzgünmüyüm hayır , sadece bir yanım yarım ama oda o kişi yüzünden değil , oğlumunda yarım kalacak biliyorum ama onun yüzünden değil . o asla benim ve oğlumun beklentilerini karşılayacak biri değildi . Kurtulduğumuz için mutluyum . Aile fertlerimden bir kişi dahi boşanma demedi zatne bu iş bitincede sevindiler en azından oğlum ve ben tehlikede değiliz artık . Bize zarar veremeyecek .

Allahım benim için bunu hayırlı görmüş , kaderimde bu varmış ,
şimdi silkelenip hayata birkez daha tutunma zamanı..

işte duygularım böyle şu anda :78:

ne güzel kurtulmuşsun arkadaşım sevindim senin adına hakkımızda hayırlı olsun inş.

ekonımık gucunuzun olmasına ve ailenızın dstek olmasına cok sevındım.düşünüyorumda cidden ne hayallerle evlenıyor ınsan nıkah gununu alınca gun saydığımız el ele dızdıze hayeller kurduğumuz an geliyor ınsanın aklına ve sımdı sız boşanma için gun sayıyorsunuz nasıl oluyorda herşey bı anda yalan oluverıyor.

Kimse boşanmak için evlenmezki ...
Ama kişiliksiz insanla hayatta yürümez . Şimdi burda yazanları okudum , yaşadıklarım geldi aklıma ama inanın sanki başkasının hayatı , sanırım ben kafamda uzun zaman önce bitirmiştim bu meseleyi .....

Deminde dedim ya ama içimde yarım bir sey olacak hep , evli ve mutlu ciftleri görünce , oğlumda büyüyüp baba figürünü keşvedince onunda içinde birseyler yarım kalacak malesef , ama hayatta her istediğimize ulaşamıyoruz veya her hayalimizi yaşayamıyoruz .

Kendi adıma korkmuyorum ben hayatı her zaman cok sevdim ve imkanım el verdikçe ona tutunup hayatımı tekrar kuracağım .Temiz sayfan hazır ve yazılmayı bekliyor allah bir daha bana bunları yaşatmmasın ,
Ve allahtan tek dileğimde bu eksikliğe rağmen oğlumun benim gibi hayata tutunması bu eksikliği kafasında büyütüp problem haline getirmemesi ..İlerde ona evli olsaydık çokdaha sorunlu bir hayatımız olacağını aslında bu hayatın bizim için daha güzel ve yaşanılası olduğunu anlatacağım ona ...

Tek isteğim onun mutlu bir cocuk olması :)

Kimse boşanmak için evlenmezki ...
Ama kişiliksiz insanla hayatta yürümez . Şimdi burda yazanları okudum , yaşadıklarım geldi aklıma ama inanın sanki başkasının hayatı , sanırım ben kafamda uzun zaman önce bitirmiştim bu meseleyi .....

Deminde dedim ya ama içimde yarım bir sey olacak hep , evli ve mutlu ciftleri görünce , oğlumda büyüyüp baba figürünü keşvedince onunda içinde birseyler yarım kalacak malesef , ama hayatta her istediğimize ulaşamıyoruz veya her hayalimizi yaşayamıyoruz .

Kendi adıma korkmuyorum ben hayatı her zaman cok sevdim ve imkanım el verdikçe ona tutunup hayatımı tekrar kuracağım .Temiz sayfan hazır ve yazılmayı bekliyor allah bir daha bana bunları yaşatmmasın ,
Ve allahtan tek dileğimde bu eksikliğe rağmen oğlumun benim gibi hayata tutunması bu eksikliği kafasında büyütüp problem haline getirmemesi ..İlerde ona evli olsaydık çokdaha sorunlu bir hayatımız olacağını aslında bu hayatın bizim için daha güzel ve yaşanılası olduğunu anlatacağım ona ...

Tek isteğim onun mutlu bir cocuk olması :)

İNŞALLAH canım benım kım bilir belkıde cok mutlu olacagın bırı cıkar karsına

sen bu kafayla gidersen ilerde de mutlu olamassın bence resmen eşinle yarışmıssın o yaptı bende yaparım olmuş bu da aranızda yersiz inatlaşma ve gıcıklaşma doğurmuş zannımca ailene aşırı derecede bağlısın onların aklıyla hareket ediyorsun ya da etkileniyorsun ev işleri ve çocuğun sorumluluğu seni bu hale getirmiş çekilmez bir bayan olmussun kocana göre evliliğini yıkmıssın geçmiş olsun

sen bu kafayla gidersen ilerde de mutlu olamassın bence resmen eşinle yarışmıssın o yaptı bende yaparım olmuş bu da aranızda yersiz inatlaşma ve gıcıklaşma doğurmuş zannımca ailene aşırı derecede bağlısın onların aklıyla hareket ediyorsun ya da etkileniyorsun ev işleri ve çocuğun sorumluluğu seni bu hale getirmiş çekilmez bir bayan olmussun kocana göre evliliğini yıkmıssın geçmiş olsun

Senin yorumun saygı duyarım ,
ama söylediklerinin hiçbirine katılmıyorum .

Myko çok merak ettin yarışa girdiğimi hangi yorumumdan çıkardın acaba ???
Bayan olduğunuda hiç sanmıyorum senin , direk erkek mantalitesi ile yazmışsın ,yada hiç okumadan , bunca insan 8 sayfa boyunca bana destek oldu aralarında birtek sen bu yorumu yapmısın garip acıkcası ...

Bu arada Bana değil o beyinsiz koca müsfettesine geçmiş olsun ...

Ben bir karaktersiz , serefi olmayan kişiliksiz bir mahlukattan kurtuldum .
Zerre kadar içimde bir pişmanlık yok keşke daha önce yapsaydım diyorum .

Burda konuyu bu kadar okuyan arkadaşımız var lütfen MYKO nicli arkadaşın yorumuna katılan varmı ???

Saçmalık!! Hiçbir bayan bu kadar duygusuz yaklaşamaz böyle bi duruma.. Sizin Gönlünüz rahat olsun, eminim çok daha mutlu ve huzurlu bir hayat sizi bekliyor..

Burda konuyu bu kadar okuyan arkadaşımız var lütfen MYKO nicli arkadaşın yorumuna katılan varmı ???

hiç bir kadının durup dururken yuvasını yıkacağına inanmıyorum..
burada yazmakla yaşananlar çok farklı..
çeken bilir arkadasım takma kafana ..
sen doğru yaptığına inanıyorsan kimse karışamaz..
sana ömür boyu mutluluklar diliyorum..

Biliyormusun myko konunu okudum sende şiddet görmüş bir insansın , eşinle yaşadıklarını okudum merak eden arkadaşlarda aşağıdaki linkten baksın .
http://www.kadinlarkulubu.com/esi-e...asayip-tekrar-deneyipte-mutlu-olan-var-2.html

VEEEE, bunu yaşamış biri olarak bana yaptığın bu eleştiriye bir anlam veremedim .
Aynı maduriyeti yaşamış kişilerin birbirini daha iyi anlayacağını sanırdım ..

hayat insana yeni şeyler öğretiyor ....

bu nasıl bir mantık anlamadım. böyle bir adama adammı denir. nesi inatlaşma. böyle bir yaklaşımı bir bayana asla yakıştıramıyorum .bu yazılarda aileye asırı bağlılığı nerden cıkardın ailesi destek oldu diyemi. sana göre konu sahibi saygı duymuş. ben olsam duymazdım bu yazıdan sonra

hiç bir kadının durup dururken yuvasını yıkacağına inanmıyorum..
burada yazmakla yaşananlar çok farklı..
çeken bilir arkadasım takma kafana ..
sen doğru yaptığına inanıyorsan kimse karışamaz..
sana ömür boyu mutluluklar diliyorum..

Talihsizben ,

yorumun için teşekkürler , sanırım o arkadaşta bir tuaflık var .

ben burda bu kadar özelimi paylaşıyorsam eğer destek için , çünki sahiden çok zor bir süreç ,insan o kadar çok parametreyi düşünüyorki .dogru yalnışı karıştırıyor , ailende bu sürecin içinde olunca onlarında yorumları subjectif olabiliyor . Ama burası özgür bir platform
eğer burdaki kişiler sen hatalısın deseydi inan kendime döner bakardım ,kendime karşı aşırı her zaman acımasız olmuşumdur .

Ama Ben oğlum kucağımda iken yediğim o dayağı unutamam , oğlumu alıp odaya kapadığı ve beni yerlere fırlattığı anlarıda , sen be biçim anasın diye bana hakaretleride ( ve inan bunlar olurken benim bir sucum yok bana göre )

Ve bunlara sebeb bana durduk yerde ( ev işi, yemek için ) hakarete dayalı sözler söylediğinde sebebsiz yere başlattığı açımasız ve küfürlü konuşmalara karşı dik durmam onun bu zulmünü kabul etmemem, ona hatalarını anlatmaya çalışmam yüzünden ...
Ailemi sevvmek ,onların saygı görmesini istemek (cunki ben karşı tarafa hep saygılıydım , aileme karşı aşırı bağımlılıksa evet bağımlıyım .
Benim Annme ve babam bir günaydın kelimesini haketmeyecek ne yapmış olabilir ?????
71 yaşındaki babamın üstüne yürüyüp yumruk atmaya calışıp gözlüğünü kırdığında , babam ona sadece bu bole olmaz anneni arıyorum büyüğünle konuşacağız dedi diye .....

Neyse delinin biri kuyuya taş atmış bende cıkaramadım !!

bu nasıl bir mantık anlamadım. böyle bir adama adammı denir. nesi inatlaşma. böyle bir yaklaşımı bir bayana asla yakıştıramıyorum .bu yazılarda aileye asırı bağlılığı nerden cıkardın ailesi destek oldu diyemi. sana göre konu sahibi saygı duymuş. ben olsam duymazdım bu yazıdan sonra

Gülşah çok teşekkür ederim dile getiremediklerimi sen getirmişsin :KK71:

X