Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
Tamam canım biz eşimle e bebeğe gittiğimizde detaylı bakayım anladım arada ki farkı arkadaşlarında biraz büyük bebek arabaları tekerleri falan kullanımı kolay ama arabaya katlayıp koymak sıkıntı falan diyorlar
Evet en iyisi gidip deneyerek görerek karar vermek. Benim arkadaşlarda büyük aldılar hep sonra yazın ikinciyi aldılar illa dışarı daha çok cıkılıyor ve yorucu oluyor büyükle diye😂😂

Evet en iyisi gidip deneyerek görerek karar vermek. Benim arkadaşlarda büyük aldılar hep sonra yazın ikinciyi aldılar illa dışarı daha çok cıkılıyor ve yorucu oluyor büyükle diye😂😂
Aynen canım denemek mantıklı kullanışına bakmak sağolsun benim arkadaşlarıma soruyorum ağızlarından cımbızla alıyorum lafı 😀çok sağolun sizden öğreniyoruz bizde ilk anne olacaklar 🤗

Naptın gittin mi doktora canım ?
Gittim canım çok şükür iyiler dün leke gelmişti panik olmuştum bu gün görünce içim rahatladı eve geldim pat 2 saat sonra yine kırmızı kanama geldi ya sanki içerde bir şey var kanayip sonra duruyor sürekli kan gelmiyor gelip kesiliyor nasıl sabredicem bilmiyorum

Naptın gittin mi doktora canım ?
Resimlerinde güzel çekmedi gıcık karı 😡😡😡ama birşey yoktur deme anne olmak çok zormuş her dk aklım onlarda hayırlısı ile kucağıma alsam o zaman içim rahatliycak

Eklentiler

• 17151004720141785506675302516481.jpg
    17151004720141785506675302516481.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 73
Benim arkadaşlarımda hep park yatak önerdi. Ama dediler ki salonda falan takılırsanız ucuz yollu modeller var dediler. Ben şimdi onlarada bakıcam. Trendyolda buldum birkaç tane.
Park yataklar aynı zamanda beşik gib kullanılan modelleri var ya ben o tarz alıcam. Evde fazla eşya olmasın😃
Herşey ateş pahası. Yani şuan ne alsak kâr diye düşünüyorum. 🍀
O tarz yan komşumda var o verecek bana sağolsun. Dediğin gibi fazla eşyada iyi olmuyor. Bizde büyük taksit gerektiren şeylerden başladık ☺️

Açıkçası hepsini denedim bana uzun süre kullanabilecek beşik daha mantıklı geliyor eğer alanınız varsa benim bebeğimin doğduğu evde alanım yoktu şuanki oturduğumuz evde de kendi odası var beşiği ihtiyaç sahibine verip montessori yatak aldık mesela şimdiden eylülde 3 yaşına gelicek bu bebiş için de bir kenarı alçalan anne yanı beşiklerden düşünüyorum alanım pek yok ama bizim büyük bebişin de kıskanıp yatağa yanımıza geleceğini de hesaba katarak kullanılabilir alanı arttırmaya çalışıyorum
Beşik şu ahşap gibi olan modeller mi park yataktan daha küçük dimi

Gittim canım çok şükür iyiler dün leke gelmişti panik olmuştum bu gün görünce içim rahatladı eve geldim pat 2 saat sonra yine kırmızı kanama geldi ya sanki içerde bir şey var kanayip sonra duruyor sürekli kan gelmiyor gelip kesiliyor nasıl sabredicem bilmiyorum
İkiz diye sanırsam çünkü ikizlerde hep oluyormuş

Biz hareketlerini görmeyince azıcık yüzüm asıldı çok istiyordum görmeyi eşim de bana çekmiştir üşengeç olucaklar galiba diyor eşime kaplumbağa derim de 😅
Benimde doktor dedi biraz sinirli galiba bende diyorum aynı ben 😂

Hareket edincede ama ölçümler zor oluyor,
Bidahaki gittigimde çikolata yemem 😂

Şimdi mesajlara bakarken gördüm bende aynı şeyi yazmıştım yaşayan var mı başka diye. Baya su zaten bende 13 haftalık oldum bugün 3 4 gündür devam ediyor. Böyle farklı kişilerde de olunca normal demek ki diye düşünüyor insan. İnşallah öyledir.
Ben muyahane oldum. Doktor sıvıyı bi turnasıl kağıdına sürdü ve negatif çıktı yani amniyon suyu değilmiş. Çok şükür normalmış

X